18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopiec zostaje potrącony przez autobus

SmileyJr • 2015-05-01, 19:38
Chłopiec zostaje potrącony przez autobus próbując przejść przez ulicę ze swoją mamą. Wydarzenie miało miejsce w Chinach.
Chłopak oczywiście nie żyje.


So...........NI

2015-05-02, 14:52
@tarab85
kierowca autobusu jechał za szybko, nawet debil z podstawową wiedzą o fizyce wie ,że autobus nie da rady wychamować. Po za tym kto normalny wpie**oliłby się pod tak szybko jadący pojazd? (BO MAM PIERWSZEŃSTWO)

Mi...........ss

2015-05-02, 14:52
ej bez jaj - moze i matka niezbyt rozgarnięta, ale kierman zapieprzal jak poj***ny, prodkość prawie nadswietlna, wiem ze moze inna kultura itd, ale ona był na j***nym srodku pasów, nie właziła dopiero co na jezdnie, jestescie debilami skoro próbujecie jeszcze usprawiedliwiac kierowce.

qwerq221

2015-05-02, 15:10
pie**olone k***y mają zaskok jak świnia podskok zrzuciłbym dz**kę z 15 metrowego mostu prosto na beton za ten zamulony mózg... jak trzeba być k***a j***nym zerem totalną tępą k***ą aby do czegoś takiego doprowadzić gdybym był jej mężem i zobaczyłbym to nagranie od razu zmasakrowałbym jej cały ryj co za k***a pie**olona...
wie dz**ka, że przechodzi przez szeroką jezdnie to czego do jasnej k***y ten sk***iły pie**olony ryj nie odwraca w pie**oloną prawą stronę aby upewnić się, że nie wpie**oli się z dzieckiem pod jakiś pojazd?
To już według mnie jest nie do pomyślenia potem już ch*j dziecko ciągnie do przodu a z racji tego że to k***a pie**olona a ch*j z nią...
A zachowanie tego chyba naćpanego kierowcy także nie rozumiem no chyba że to także była jakaś suka... gdzie ten pie**olec zaj***ny patrzy do k***y nędzy już spokojnie w 11 sekundzie powinien ich dostrzec i zmienić delikatnie kierunek jazdy i oczywiście zacząć do k***y nędzy zachowawczo hamować przed nieznanym bo wiadomo, że nie mógł przewidzieć jak się ta k***a z dzieckiem zachowa...

Ale mnie ta dz**ka wk***iła tak jak i ten pedał kierowca... jeszcze ta suka poszła do kierowcy ch*j wie po co no ja pie**ole zabić k***e tylko tyle.

Ma...........ke

2015-05-02, 17:14
kalijanek napisał/a:

tam to wogóle mają jakieś przepisy ruchu drogowego? Bo wygląda na to że wszyscy atakują naraz


W mieście które liczy kilkanaście milionów ludzi albo i kilkadziesiąt milionów w godzinach popołudniowych gdyby auta zawsze się zatrzymywały przed przechodniem jeśli o ten stan rzeczy chodzi to wk***iony chińczyk jechałby do domu pół dnia.

eruaknem

2015-05-02, 17:35
W Chinach to i tak miliard w środę, miliard w sobotę ...

Tarab85

2015-05-02, 20:18
@SonyErni,

w momencie, gdy kobieta wchodziła na pasy autobus był jeszcze na poprzednim skrzyżowaniu. Oczywiście, że też powinna się rozejrzeć, ale jednak według przepisów zawinił zdecydowanie kierowca.

znavca

2015-05-03, 12:07
Poj***ło was do reszty, wina kobiety ewidentna, na 100% miała czerwone światło i się wepchała na jezdnie.

silentos

2015-05-04, 18:28
Cały_Internet napisał/a:

I mamcia poszła się awanturować z kierowcą... :amused:

Dlaczego potrąciłeś mojego syna gdy weszłam z nim pod koła? Dlaczego nie wyhamowałeś kilkunastotonowego pojazdu w 2 sekundy? Ty morderco!



j***ny pajacu! Przejście dla pieszych to jest ich azyl na drodze. Powinno się czuć bezpiecznie przechodząc przez jezdnię. Autobus pop***ał ostro i to jest jego wina. Oby ciebie szmato tak j***ło na drodze!

P.S. w dupie mam komentowanie, ale poniosło mnie zjeba**cu jak widze takie komentarze!

koko1993

2017-01-19, 19:08
powinna debilka w łeb jeszcze dostać