18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chłopi tomi

nowynick • 2017-12-21, 10:37
autor: Władysław Stanisław, wydawnictwo Reymond

yebut

2017-12-21, 19:19
Ogólnie to się zastanawiam... Przejrzyjcie sobie sadistica lub joemonstera pod kątem politykowania w komentarzach. Najwięcej, a właściwie to jedynie, w polskim internecie jest troli wyzywających pis i prawą stronę. Do tego zawsze to robią w chamski, nie wymyślny, i prosty sposób idąc na ilość nie jakość, wyzywając ludzi w bliźniaczo podobnym stylu. Śmieszna zależność, tym bardziej że to widać na prawie każdym portalu rozrywkowym który nie upadł jeszcze pod naporem facebooka

TB303

2017-12-21, 19:26
Jeden komentarz, a tyle różnych skrajnych emocji powoduje :amused:
Ale fakt - polityka do tematów politycznych! A PiS i PO to ciota i ch*j :amused:

realign

2017-12-21, 20:17
MaszAyahuaskę napisał/a:



Jestem Doktorem, oto twoja diagnoza:

Bo praktycznie wszędzie, o czym by temat nie był, wpie**alasz politykę...

500 się należy... 8-)



rubli oczywiście

Zadi_

2017-12-21, 20:22
Ty, tam, co Kasia Kowalska śpiewała o tobie :D jeśli myślałeś, ze serio łyknąłem bajta, to w tej chwili straciłem do ciebie szacunek :D

Manowarrior

2017-12-21, 20:34
Elektorat pisu sprzedaje, elektorat petru kupuje :)

LuzaQ

2017-12-21, 21:25
A ja polecam drugą część pana tadusza
-Pan tofel

DużyKutas

2017-12-22, 00:33
Abraxus napisał/a:





Raczej przerażony szkodami jak poczynili. Nic nie trwa wiecznie. Teraz jest PIS za dwa lata go nie będzie.



A jak wygra to się powiesisz? Tylko pamiętaj aby nagrać materiał dla potomnych aby mogli na sadola wrzucić. Bo w sumie i tak nie jesteś więcej wart jak kilka piw na tym portalu.

Wiewór

2017-12-22, 09:13
Haha. Jeden prosty bait a tyle oburzonych prawaczkow. Cały czas nie mogę wyjść z podziwu jak łatwo sprowokować pisowskiego Ciołka

_proteryan

2017-12-22, 09:54
Prawidłowo, że reagują na takich lewicowych ciołków. Zgodnie z Twoją kretyńską logiką:
"Brak protestu społeczeństwa w jakiejkolwiek formie (...) jest (...) odczytywane jako zgoda". To jak jest srabraxus ?

~DMT

2017-12-22, 10:36
Abraxus, zadałeś pytanie, więc ci na nie odpowiedziałem, zgodnie ze stanem faktycznym... ;)

100Burned

2017-12-22, 13:49
Abraxus napisał/a:

Dlaczego mam wrażenie, że autor ogłoszenia to elektorat PIS?
Obrazek



MaszAyahuaskę napisał/a:



Jestem Doktorem, oto twoja diagnoza:

Bo praktycznie wszędzie, o czym by temat nie był, wpie**alasz politykę...

500 się należy... 8-)



Abraxiu nie lubi PISu bo PIS nigdy nie zapewni Abraxiowi szansy wyjścia za mąż. A Abraxiu chciałby na starość zrobić ,,come out" i zostać czyjąś żoną.

A na to może pozwolić tylko postępowy, lewicowy rząd :amused:


P.S sprzedaje tą książkę ,,Krystek" co sugeruje imię Krystian.

Powszechnie się przyjęło, że debil w przedziale wiekowym 15-25 lat ma na imię Sebastian. Spodziewam się dlaczego, jednak największe matoły, patole, nieudacznicy jakich znam mają na imię Krystian.

W ogóle co to k***a za imię- Krystian.

Zupełnie jak Chuian albo Piździan.

józekdeluxe

2017-12-22, 16:56
Reymont k***a a nie żaden Reymond. Też błysnąłeś... :facepalm:

TB303

2017-12-22, 17:12
Dobra, cisza wszyscy(bez wyjątków). Powtarzam: PO i PiS to ciota i ch*j - dwie lewice - to samo gówno :amused:

Lenart

2017-12-23, 20:50
Abraxus napisał/a:

Dlaczego mam wrażenie, że autor ogłoszenia to elektorat PIS?
Obrazek



Dlaczego mam wrażenie, że jesteś pie**olonym idiotą?
Polecam wbić na jakieś forum KODziarskich szmat i zobaczyć jak wygląda u nich znajomość j. polskiego, to może Ci się coś rozjaśni baranie.

nafink

2018-01-09, 03:41
Mam nadzieje ze to tylko taki bait.