18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopak przyłapuje dziewczynę...

T3RMINATOR • 2020-01-30, 19:03
... Jak daje dupy innemu.


korinogaro

2020-01-30, 21:46
Przynajmniej raz właściwa osoba dostaje wpie**ol.

SPIERDOLIX

2020-01-30, 22:00
Ja to bym ją r*chał dalej gdy tamten ją napie**alał ;D

Tr...........ty

2020-01-30, 22:04
Z opisów na CrazyShit wynika, że to ojciec przyszedł po córeczkę

mesjans

2020-01-30, 22:30
Już nie można na spokojnie w kiblu sprzedać HIVa ziomkowi swego chłopa.

Goldi85

2020-01-30, 22:37
tamten szarpie drzwi a ten leci ostro :D

mrfreak16

2020-01-30, 22:47
Angevil napisał/a:

Fajne zwierzęta, rypią się jak psy, byle kto, byle gdzie, byle kiedy za byle co i w byle co a potem w łeb dostają byle czym od byle kogo.



Najlepiej, obrazujący, komentarz da silvow na sadolu, miszCZ

:mrgreen:

ti7ti7

2020-01-30, 23:13
r061071 napisał/a:

każdy samiec chce r*chać na boku a sam nie chce być zdradzanym i gdzie tu logika



To się nazywa hipokryzja.

bakus1233

2020-01-30, 23:17
ZaSwojePiję napisał/a:

Bylem, nie polecam.
Typ na filmie jakis delikatny, ja swojej jak się tylko dowiedzialem, to w afekcie wyj***lem po plecach wiertlem 70cm, bo akurat to bylo pod reka (polecam, lepsze niz kij, a i skore przecina przy okazji, wiec p*zda na dlugo zapamietuje).
Pozniej standardowo obdukcja, niebieska karta i pie**olenie p*zdy, ze nie mam prawa nawet na nia nakrzyczec chocby niewiadomo co zrobila.
Baby to zjeby.



Rozumiem wk***, ale myślę, że przesadziłeś. Nie warto dla takiej zdziry robić sobie problemów z prawem ;) zawsze można sobie poznać nową i nie wymagać za wiele od drugiego człowieka. Wtedy wiadomość o zdradzie nawet nie rusza, trzeba tylko panować nad chemią w mózgu i się nie zakochać, bo to potrafi człowieka zniszczyć jak narkotyki ;-)
Gdybyś nie był pod wpływem tego "narkotyku", to miałbyś wywalone, że Cię zdradziła.

te...........di

2020-01-31, 05:31
bakus1233 napisał/a:

Rozumiem wk***, ale myślę, że przesadziłeś. Nie warto dla takiej zdziry robić sobie problemów z prawem zawsze można sobie poznać nową i nie wymagać za wiele od drugiego człowieka. Wtedy wiadomość o zdradzie nawet nie rusza, trzeba tylko panować nad chemią w mózgu i się nie zakochać, bo to potrafi człowieka zniszczyć jak narkotyki
Gdybyś nie był pod wpływem tego "narkotyku", to miałbyś wywalone, że Cię zdradziła.



Trzebabylo ro wiertło w p*zdzioche zasadzic to by miala dosyc przygod na boku


:mrgreen:

dżuma

2020-01-31, 10:30
Fajna ta małpka :D

Fajna ta małpka ;D

Fajna ta małpka ;D

Fajna ta małpka.

degenerator83

2020-01-31, 16:06
Dziewczyne!!!Hahahaha to zes sperminator doj***l:mrgreen:

kulawiec

2020-01-31, 17:27
"Chłopak przyłapuje dziewczynę"

Ale, że gdzie? Bo zwierzęta i drzwi wszystko zasłaniają.

adrian___k1

2020-01-31, 20:18
Jak zaczynają się najlepsze sceny to film się kończy.

PieronJasnySzlag

2020-02-01, 17:28
ti7ti7 napisał/a:

To się nazywa hipokryzja.


Żadna hipokryzja. Jako płcie nie jesteśmy równi jeśli chodzi o seksualność. Natura po prostu inaczej nas wyposażyła.
Biologicznie facet ma za zadanie r*chać jak najwięcej byle kogo. Kobieta ma zadanie r*chać się ale tylko z najlepszymi i najwartościowszymi samcami.
Dlatego seks kobiety nie ma takiej wartości bo kobieta może mieć seks na pstryknięcie palcem.
Zaś facet żeby zar*chać musi się nieźle napracować (siła, dobre gent, bajera, pozycja społłeczna, kasa, prszyszłość...).

Mame oszukasz, tate oszukasz, sąsiada i kolege też oszukasz. Ale natury nie oszukasz.