18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopak nie ogarnął fazuni

Marfi007 • 2017-11-12, 22:34
wraca sam z lasu :maryska:


Futrzak123

2017-11-13, 21:53
barni123pl napisał/a:

jebac takich kumpli



Jakich kumpli?

kuba1393

2017-11-13, 22:07
karma do was wróci k***y pamiętajcie

Loaloa

2017-11-14, 02:13
Przecież to polaczki, czego się spodziewaliście?

oozyxak0o

2017-11-14, 07:48
sikey napisał/a:

Koledzy ? Jaracie z chłopakiem a później na banie krzywe fazy wkręcanie. Do Internetu pajace to jeszcze dajcie? Ale bym was katował wy k***y pospolite. Z głosu słychać że z was p*zdeusze.
Z Piły jesteście? Mam nadzieję że ten chłopek przeczyta mój komentarz i napiszę do mnie .
Ziomek napisz do mnie ja przyjadę i wur*cham tych 2 cwe*i w ryj.
A jak przyjadę z kolegami to każdy z was będzie musiał podtrzymać ch*ja w ryju. Porobimy fotki wam i na sadistica.


ch*ja byś zrobił.

sikey

2017-11-14, 09:45
oozyxak0o .
Normalnie bym was rozciągnoł jak stare szmaty. Dawaj adres to się przekonasz . Do Piły pędzle mam 45minut przepisowo a 25 minut jak bede sie spieszył. Ja mam normalny samochod a nie takiego cwe*a jak wy. Myślisz ze jak masz 25 lat to kozak jesteś. Dawaj adres to Ci pokaże szmato kto kozak jest. Jak Cię w łęb zajebie to będziesz mamę wołał. Dzisiaj się nie bije frajerów tylko ich cwe*i. Uraz psychiczny boli mocniej niż siniaki. Siniaki zejdą ale łba Ci nikt nie wyprostuje.
Czekam p*zdeuszu. Ale na pewno brak Ci odwagi. Indianie pie**oleni tylko krzyczeć potrafią.

GhostRider32

2017-11-14, 11:04
Życzę rychłej, bolesnej śmierci.

LB...........BZ

2017-11-14, 12:43
Podejrzewam, że to było tak. Dwóch typów jadących furą już wcześniej miało styczność z paleniem no to wzięli tego trzeciego biedaka żeby się z nimi pierwszy raz upalił. No to jak zajarał to zdecydowali mu wpie**alać jazdę na banie. Takich akcji jest na pęczki :/ Sam byłem świadkiem paru takich sytuacji. Sam nie jaram ale w szkole średniej miałem towarzystwo raczej średnich lotów. Jak ktoś nowy wpadał na "chill out" to mu debile tyrali banie. Jak podłapią, że ktoś nie ogarnia bani albo bo nie zna towarzystwa i nie wie czy żartują to mu nie dadzą spokoju. Ale takim ludziom się nie przetłumaczy żeby przestali. Szkoda mi chłopaka. Mam nadzieję, że się ogarnie i ich oleje.

Paniczyk

2017-11-14, 15:10
"Naród wspaniały, tylko ludzie k***y."

lucilla

2017-11-14, 15:20
@sikey

Dobry chłopaczyna z Ciebie ale za bardzo się napinasz. Zrób se serię na drążku albo ulżyj. Jakby Ci się nudziło to wpadaj do Lublina. Trochę dalej niż do Piły, ale przecież masz dobry samochód ;)

TB303

2017-11-14, 15:37
oozyxak0o napisał/a:


ch*ja byś zrobił.


Skąd wiesz? Sadole nie r*chają, więc zrobią wszystko, by kogokolwiek "wyj***ć" :amused:

oozyxak0o

2017-11-14, 19:03
sikey napisał/a:

oozyxak0o .
Normalnie bym was rozciągnoł jak stare szmaty. Dawaj adres to się przekonasz . Do Piły pędzle mam 45minut przepisowo a 25 minut jak bede sie spieszył. Ja mam normalny samochod a nie takiego cwe*a jak wy. Myślisz ze jak masz 25 lat to kozak jesteś. Dawaj adres to Ci pokaże szmato kto kozak jest. Jak Cię w łęb zajebie to będziesz mamę wołał. Dzisiaj się nie bije frajerów tylko ich cwe*i. Uraz psychiczny boli mocniej niż siniaki. Siniaki zejdą ale łba Ci nikt nie wyprostuje.
Czekam p*zdeuszu. Ale na pewno brak Ci odwagi. Indianie pie**oleni tylko krzyczeć potrafią.


Spokojnie bucu bo ci żyłka pęknie :amused:
A z tego co widzę to jedyne co trenujesz to osiedlowe grupowe z twoimi kumplami bijatyki a nie żadne sztuki walki bo nawet nad swoim gniewem i złością nie potrafisz zapanować :idzwch*j: