18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chleb z innej perspektywy..

komputersd1 • 2020-04-01, 23:15
Witam, poprzedni temat w miarę jakoś się przyjął.
więc.
wrzucam
Zapraszam do oglądania.

Ps. Dużo zdrowia życzę.


tycho

2020-04-02, 11:07
radek225 napisał/a:

O k***a! Chleb pleśnieje!!! Ten film odmienił moje życie. Naprawdę dziękuję za niego!



Specjalnie przejrzałem komentarze, bo byłem pewny, że znajde tu takiego debila jak Ty. Wszyscy wiedzą, że chleb pleśnieje, ale miałeś kiedyś okazje oglądać to zjawisko krok po kroku? Z resztą po co pytam rodzice cię pewnie karmili takim żeby było taniej i teraz są efekty. Filmik bardzo ciekawy a tobie jak się nie podoba to możesz oglądać jak Seba kręci baczki swoim zardzewiałym BMW pełno takiego gówna w internetach albo najlepiej zdechnij.

mr-dupa

2020-04-02, 12:41
komputersd1 napisał/a:

Dokładnie, dlatego cały czas nawadniałem

Nikon d5300



Technicznie jak długo to nagrywasz? Np w ciągu dnia???

radek225

2020-04-02, 13:34
tycho napisał/a:

Specjalnie przejrzałem komentarze, bo byłem pewny, że znajde tu takiego debila jak Ty. Wszyscy wiedzą, że chleb pleśnieje, ale miałeś kiedyś okazje oglądać to zjawisko krok po kroku? Z resztą po co pytam rodzice cię pewnie karmili takim żeby było taniej i teraz są efekty. Filmik bardzo ciekawy a tobie jak się nie podoba to możesz oglądać jak Seba kręci baczki swoim zardzewiałym BMW pełno takiego gówna w internetach albo najlepiej zdechnij.



Nie miałem okazji, bo jest to zbyt wolny proces, by ludzki mózg i oko wyłapał tak subtelne różnice, które stają się widoczne gołym okiem po jakimś czasie. Nie widziałem i nie chcę widzieć, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje. Może innych interesuje, jak wygląda w zwolnionym tempie ludzka / zwierzęca defekacja, czy rozkład kurczaka w przyspieszony tempie. Można oglądać, wrzucać takie filmy, tylko pytanie, po co? I nie, nie jadłem spleśniałego chleba. Od 15 lat sam wypiekam chleb, i leży on u mnie maksymalnie 2, 3 dni. Po prostu go zjadam, nie wyrzucam.

komputersd1

2020-04-02, 14:20
mr-dupa napisał/a:

Technicznie jak długo to nagrywasz? Np w ciągu dnia???



Ten 18 dni

8-)

unjust999

2020-04-02, 14:48
I myk do pasztetu, na kuchni nic się nie zmarnuje!

alebak

2020-04-02, 16:50
kurła szanuję. Filmik mega!

val007

2020-04-02, 19:28
Po pierwsze, to nie jest chleb.

ellsworth

2020-04-02, 19:59
Brakuje mi licznika upływu czasu!

ElektrycznyMordulec

2020-04-02, 21:37
Hafnarfjodur napisał/a:

Teraz czekamy na jakieś zwłoki, na początek może być kot albo pies. Potem np. ktoś z domowników, gwarantuję, że piwka polecą.



A świnia może być? xD




komputersd1

2020-04-04, 12:38
ellsworth napisał/a:

Brakuje mi licznika upływu czasu!



Dzięki za sugestię, postaram się dodać

;-)

~Beny, palililili, kcm, Svenlee, danielrozi, czakalakax, polishblood, magnus.mental, Gruszek83, sanqvo, Hafnarfjodur, aaaaaaaaaaaaaa, Człowieku, ziomekromek, Pawlito, Nikt_nie, czubens, murel_26, ssm, marlegord, mihail888, drattius, Radoozg, bubus85, Gibonsq, BabylonEmpire, misiekdublin, przemek1001, ukalek, stiga11, tycho, Borys602, Memento85, kamilpb95, luzik, arkanoid, Annabelle, zryw, salata0, darknetcs, Caramon, Krwawy, wioletkak, unjust999, Karbit83, Laspada, Taki1, Makonen, banerr, alebak, glider33, archdreamer, boski1990, szmeger, roninpolska, Kicosławek, szymko1995, Lenart666, syulung, lukaszmakulski, d1onizos, RaSzo, jasypan, dziobak90, Okrutnik6, zły_chemik, Kubiq123, HalfGod, Verod89, spoxter123, Doodie_yoo, jagielski, LucekSG, amplidude, PanKleik, leitoml, ropol, usere, Presty, dadar123, Karolgrz88, ciastko, przemekczech, lubiepatrzec, dandrey, ironman76, dabster, Sadijan, Mightylus

Wielkie dzięki!

Nellum

2020-04-05, 10:41
Hafnarfjodur napisał/a:

Teraz czekamy na jakieś zwłoki, na początek może być kot albo pies. Potem np. ktoś z domowników, gwarantuję, że piwka polecą.



jasne połowa sadoli by wymiękła i to zgłosiła a admini posrani zaczęli by usuwać jak zdj Kaczyńskiego :D

luxpiotr

2020-05-06, 19:02
Takie eksperymenty to chyba w każdej szkole robią. Każą chlebem wpakować do szklanego słoika i patrzeć jak kożuszek rośnie.