18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiny i ptasia grypa

Reyser • 2020-02-03, 23:21
Gdyby bylo malo to jeszcze teraz maja ptasią grype,podobno zakopują zywcem jak leci






ZaSwojePiję

2020-02-04, 18:06
Belweder napisał/a:

Co Ty gadasz za głupoty. Obsrałeś gacie, że jako sojusznicy USA możemy być wplątani w wojne? Przejedź się do Iraku/Iranu, tylko nie zapomnij kartki z adresem domu i drobnymi na paczkę FedEx`a, co by może chociaż głowę odesłali z powrotem ci kochający i mili ludzie.



Jak ty chlopie malo wiesz o swiecie.

Comanche

2020-02-04, 18:16
ale wyrosly, na 1 filmuku takie male a na drugim juz jakie duze. Te dziury to po to zeby nie uciekly, tansze od kaltek i ogrodzen

Belweder

2020-02-04, 18:19
ZaSwojePiję napisał/a:

Jak ty chlopie malo wiesz o swiecie.



Mogę Cię zapewnić, że na 100% więcej niż Ty. I na tych informacjach raczej zakończmy.

St...........on

2020-02-04, 21:17
sp***OLIX napisał/a:

Najlepsze wyjście to pozbyć się głównego źródła z którego cały ten syf się tworzy i rozprzestrzenia dalej na cały świat, to tak jak z rakiem w organiźmie, trzeba wyciąć. Innymi słowy zrzucić atomówki na te skośnojebe twory zwane chinami a najlepiej całą azje a szczątki zakopać jak te ptaki co żywcem zakopują. Sam fakt że wyglądają jak kosmici, język powinien nazywać się kosmicki a nie chiński/japoński itd i te jakieś k***a piśmienne znaczki co wyglądają jak krzaczki. Jak dla mnie to k***a nie ludzie tylko jakieś ufoludy co próbują przejąć naszą planete ale sk***ysynom się nie uda bo się sami prędzej wybiją swoją bronią. Mam nadzieję że dożyje apokalipsy gdzie normalne będzie rozk***ianie maczetą chińskiego zombie



Nie zesraj się, realnie do tego podchodząc to gdzie te atomówki? :amused: , druga sprawa, przeciętny chiński przedsiębiorca byłby w stanie kupić ciebie, twoją starą do 3 pokolenia w tył razem z włościami. Nie wpadłeś na to sp***olixie (trafna ksywa), że to kontrola populacji? Następna sprawa, zanim się znów rozmarzysz i ośmieszysz to zobacz najpierw w staty chińskiej armii ludowej i porównaj ją z naszą... no chyba że jak rasowa p*zdeczka będziesz się zasłaniał sojuszem NATO. :amused:

ellsworth

2020-02-04, 21:34
sp***OLIX napisał/a:

Najlepsze wyjście to pozbyć się głównego źródła z którego cały ten syf się tworzy i rozprzestrzenia dalej na cały świat, to tak jak z rakiem w organiźmie, trzeba wyciąć. Innymi słowy zrzucić atomówki na te skośnojebe twory zwane chinami a najlepiej całą azje a szczątki zakopać jak te ptaki co żywcem zakopują. Sam fakt że wyglądają jak kosmici, język powinien nazywać się kosmicki a nie chiński/japoński itd i te jakieś k***a piśmienne znaczki co wyglądają jak krzaczki. Jak dla mnie to k***a nie ludzie tylko jakieś ufoludy co próbują przejąć naszą planete ale sk***ysynom się nie uda bo się sami prędzej wybiją swoją bronią. Mam nadzieję że dożyje apokalipsy gdzie normalne będzie rozk***ianie maczetą chińskiego zombie



Kiedy u nas jeszcze po drzewach skakali to oni mieli już za sobą 5 tysięcy lat cywilizacji. Najstarsza nieprzerwanie istniejąca cywilizacja świata. Niegodny jesteś lizać buty Chińczykom.

DRose

2020-02-05, 02:44
sp***OLIX napisał/a:

Najlepsze wyjście to pozbyć się głównego źródła z którego cały ten syf się tworzy i rozprzestrzenia dalej na cały świat, to tak jak z rakiem w organiźmie, trzeba wyciąć. Innymi słowy zrzucić atomówki na te skośnojebe twory zwane chinami a najlepiej całą azje a szczątki zakopać jak te ptaki co żywcem zakopują. Sam fakt że wyglądają jak kosmici, język powinien nazywać się kosmicki a nie chiński/japoński itd i te jakieś k***a piśmienne znaczki co wyglądają jak krzaczki. Jak dla mnie to k***a nie ludzie tylko jakieś ufoludy co próbują przejąć naszą planete ale sk***ysynom się nie uda bo się sami prędzej wybiją swoją bronią. Mam nadzieję że dożyje apokalipsy gdzie normalne będzie rozk***ianie maczetą chińskiego zombie