18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińskie schronisko

Leatherface • 2023-01-12, 15:37
Metodyka podobna jak w Polskich szpitalach i hospicjach.


LaChupacabra

2023-01-12, 20:38
Dobrze, że dali napisy bo bym nie ogarnął.

jajkob

2023-01-12, 21:24
danielxc717 napisał/a:

Najlepsze są filmy jak na żywca kundla ciągają za autem i mu przez tarcie przypala kundlowskie ciało i skomle jak poj***ny a potem zdycha i powoli coraz ciszej drze jape




Zapodaj jakiś filmik z takiej akcji.

smc

2023-01-12, 21:42
Sam sobie pociągaj psa, a nie idziesz na łatwiznę :lol:

marcintutbxl

2023-01-12, 22:55
Zawsze moga jeszcze go zjesc .

psotna_cipka

2023-01-12, 23:00
Z jednej strony łezka w oku się kręci, że tyle... smalcu się zmarnowało. Ale z drugiej strony to wychudzone te kundle. Za dużo smalcu by się nie wytopiło

Bul_od_bytu

2023-01-13, 01:44
On je usypia homeopatycznie :D

pipi71

2023-01-13, 12:56
poprawiliście mi humorek, powoli wdrażacie jakiś k***a hardkorowy animal planet pies j***ł całą żółtą nację. od tysięcy lat pomagał człowiekowi pilnował dobytku, polował, brał udział w wojnach, wykrywa przemyt, wykrywa choroby, idzie na pierwszy ogień we wszelkich katastrofach a, że niedoj***ni mózgowo nie mają pojęcia o sterylizacji (bo chyba za dużo zachodu") to stają się zwyrodnialcami i mają taki sam stosunek do życia swoich współplemieńców. tak się rodzą socjopaci. o k***a jakie zmęczenie ogarnęło mnie po tym elaboracie. ale dzisiaj piąteczek, piątunio, pójdę kupić dużego bociana:)

RobakJacek

2023-01-13, 17:11
Leatherface napisał/a:

Tak się składa, że mam swoje doświadczenia i wszystko jest spoko dopóki pacjent jest wiarę samodzielny i nie robi pod siebie...



Czyli potwierdza się że dupie byłeś i gówno widziałeś! W hospicjach pacjenci mało kiedy są samodzielni jak to ładnie nazwałeś. (Zapraszam do Krakowskiego hospicjum przy ul. Fatimskiej) jestem tam wolontariuszem, przyda nam się pomoc.

Leatherface

2023-01-13, 17:58
RobakJacek napisał/a:

Czyli potwierdza się że dupie byłeś i gówno widziałeś! W hospicjach pacjenci mało kiedy są samodzielni jak to ładnie nazwałeś. (Zapraszam do Krakowskiego hospicjum przy ul. Fatimskiej) jestem tam wolontariuszem, przyda nam się pomoc.



Nie podniecaj się tak bo się zaraz spuścisz w majtki. Gówno to ty widzisz codziennie w lustrze.