18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chińskie przysłowie

nowynick • 2023-03-09, 22:14
żyj tak żeby Twojego dobrego imienia nie trzeba było bronić sejmowymi specustawami....

Płatek

2023-03-10, 10:35
lysy78 napisał/a:

niemieckie sk***ysyny zamordowały (lub przyczyniły się) 50-55 milionów ludzi. I co robią niemcy? Zmieniają narrację. Nie niemcy tylko FASZYŚCI. k***A. hitler był zły, ale tak nie dokońca zły. To robią ludzie odpowiedzialni za cały ten burdel, wybielają siebie i swoich przywódców.
Co robią skundlone polaczki? Plują na własny naród i starają się zniszczyć największy autorytet, bo ???Znajdź sobie może nieco lepsze autorytety.

Insaner

2023-03-10, 10:39
Oj tam, nic nie rozumiecie. Powody dla takich zachowań ze strony tych politycznych oszołomów są dwa i to jak na ich standardy całkiem uzasadnione.

Po pierwsze to tym przywiązaniem do katolicyzmu i takich "symboli" wiążą swój stary elektorat. Młody elektorat się z tego śmieje, ale tam wyborców nie mają więc mają to w dupie. Te wszystkie stare baby jak usłyszą z ambony, że mają iść na wybory i głosować na wskazane osoby, a jak nie to zgrzeszą to to zrobią bez mrugnięcia okiem.
Wyszedł materiał, który w sumie powiela dość oczywiste i powszechnie już znane informacje o tym, że najprawdopodobniej jak znakomita większość księży nieskazitelny JP2 tuszował afery pedofilskie - z tą różnicą, że znaleźli w archiwach jakieś dokumenty z jego podpisami, które mogłyby posłużyć za solidny dowód. Oczywiście JP2 jest naszym towarem eksportowym, który ma dowodzić tego że jesteśmy jakimś narodem wybranym, a nie zwykłym nic nie znaczącym krajem europy wschodniej z ch*jową gospodarką, zadłużeniem i ogólnie standardami prawnymi czy ekonomicznymi zmierzającymi w stronę czegoś na poziomie ziemniaczanej Białorusi. Jak "zabiorą nam papieża" to co zostanie? Najwybitniejszy Polak (według propagandy) miałby być zwykłym przestępcą tuszującym pedofilię w Kościele? Słaba wizytówka na świat i dla krajowego motłochu.

Jeśli materiał się rozejdzie i nie daj boże staruchy przełączą stację telewizyjną, a tam będzie to akurat emitowane to kto wie - może jeszcze jakiś procent z nich nabierze jakiejś urazy do instytucji kościoła i ten straci moc sprawczą co może zaważyć np. na wyniku wyborów w których pewnie będą liczyli każdy promil głosów. Rozwiązanie znaleźli takie, aby ubiec rozpropagowanie materiału i rozkręcić na całą Polskę aferę że jest to sfałszowany materiał dokumentalny. Ma to tak zmanipulować ludzi, żeby nawet nie próbowali oglądać tego dokumentu tylko z góry zakładali że to jakaś komunistyczna (kolejny lotny temat) próba ataku na Polskę. Jak negatywnie nastawią swój elektorat do odbioru dokumentu, którego nie widzieli to najprawdopodobniej nie podziała on na nich bo będą od razu patrzyli na to jak na oszustwo.

No i oczywiście drugi temat to śmierdząca sprawa ujawnienia danych molestowanego dzieciaka przez kontrolowane przez rząd media, więc trzeba sprawę przygasić przy pomocy jakiejś innej. Zadziałało? Zadziałało - od 2 dni wszędzie papież. W każdym programie publicystycznym i na każdej stronie internetowej. Im większa szopka z portretami JP2 czy jego zdjęciami w mediach społecznościowym tym lepiej bo bardziej zaabsorbuje to media.

Naprawdę warto uświadamiać prostych ludzi, że wszystko co tylko jest im obiecywane, wszystko co oglądają ma mieć wyłącznie efekt manipulacyjny i nie jest prawdziwe. Inaczej ten kraj na zawsze będzie z kartonu i sznurka i o ile kwestie wizerunkowe średnio mnie interesują o tyle przekłada się to potem na standard życia i poziom zarobków.

andrzejrobert75

2023-03-10, 11:06
pazuzu napisał/a:

Spoko zaraz zrobią ustawę że kaczyński jest synem bożym, jest najprzystojniejszy i zdecydowanie jest hetero, kto będzie twierdził inaczej dostanie 10 lat paki

przecież wszyscy wiemy że jest nim.Ament.

lysy78

2023-03-10, 11:32
"zwykłym nic nie znaczącym krajem europy wschodniej z ch*jową gospodarką, zadłużeniem i ogólnie standardami prawnymi czy ekonomicznymi zmierzającymi w stronę czegoś na poziomie ziemniaczanej Białorusi."
Up. Ziemniaczaną Białoruś to masz w głowie. Czy się to podoba czy nie, to mamy demokratycznie wybranych rządzących. Czasy kiedy rządziła mniejszość ( elyta narodu) już minęły i żadne krzyki z tzw opozycji tego nie zmienią.

@płatek
Proszę, wskaż mi lepszy autorytet. Taki nieco lepszy. Najlepiej z imienia i nazwiska. :mrgreen:

Geraldinio

2023-03-10, 11:59
Insaner napisał/a:

Oczywiście JP2 jest naszym towarem eksportowym, który ma dowodzić tego że jesteśmy jakimś narodem wybranym, a nie zwykłym nic nie znaczącym krajem europy wschodniej z ch*jową gospodarką, zadłużeniem i ogólnie standardami prawnymi czy ekonomicznymi zmierzającymi w stronę czegoś na poziomie ziemniaczanej Białorusi. Jak "zabiorą nam papieża" to co zostanie?(...)Lewandowski.
Zamienić pomniki JP2 na Lewego, większy pożytek, bo promuje sport, zdrowe odżywianie i motywuje ludzi, że każdy może osiągnąć sukces.

ps
dobry tekst, ale pisiory nie zrozumieją, albo nie doczytają, a tych bardziej inteligentnych i tak nie musisz przekonywać, więc obawiam się, że na próżno się tak naprodukowałeś.
:D

Insaner

2023-03-10, 12:29
lysy78 napisał/a:

"zwykłym nic nie znaczącym krajem europy wschodniej z ch*jową gospodarką, zadłużeniem i ogólnie standardami prawnymi czy ekonomicznymi zmierzającymi w stronę czegoś na poziomie ziemniaczanej Białorusi."
Up. Ziemniaczaną Białoruś to masz w głowie. Czy się to podoba czy nie, to mamy demokratycznie wybranych rządzących. Czasy kiedy rządziła mniejszość ( elyta narodu) już minęły i żadne krzyki z tzw opozycji tego nie zmienią.
@płatek
Proszę, wskaż mi lepszy autorytet. Taki nieco lepszy. Najlepiej z imienia i nazwiska.Demokracja ma pewien duży minus. Ze zwykłego rozkładu prawdopodobieństwa wynika, że tych na poziomie analfabety oraz tych inteligentnych jest w kraju najmniej, a najwięcej ludzi prostych którzy nie rozumieją zdań wielokrotnie złożonych i żyją od promocji do promocji w Biedronce.

W demokracji wygrywa większość, nawet jeśli ta większość to ludzie bezrozumni działający na zasadzie "DAJO TO DOBRZE, NIE DAJO TO ŹLE". Nie rozumieją tego, że czasami lepiej żeby nic nie "rozdawano" bo finalnie finansowo bardziej na tym skorzystają niż z jakichś fikcyjnych transferach socjalnych generowanych poprzez dodruk pieniądza czy "z kredytu". Czyli coś na zasadzie - dają 500+ do ręki, ale że wszystko jest o tyle droższe, że miesiecznie tracimy przez to np. 800zł to tego już nikt nie widzi no bo nikt nam z konta tych pieniędzy jednym przelewem nie wyciąga żeby się rzuciło w oczy... ale rachunek będzie wyższy, chleb o 2 złote droższy, pomidor czy papryka będzie kosztować więcej itd. itp.

Także to czy lepiej jeśli rządzi faktycznie "elita" czy "ogół społeczeństwa" to kwestia mocno dyskusyjna...
Inteligentny człowiek rozumie, że czasami trzeba podejmować niefajne decyzje które niekoniecznie muszą się podobać po to aby było stabilniej czy lepiej dla ogółu, a ci mniej inteligentni już niekoniecznie o tym wiedzą i głosują za tymi którzy dużo obiecują.

Przykładowo aby teraz doprowadzić kraj do stanu sprzed kilku lat to dobrze by było brutalnie wygasić inflację. Nikt się jednak tego nie podejmie , bo bezrobocie chwilowo wzrośnie do kilkunastu procent i wiele osób zaboli to finansowo. Byłyby strajki i wrzask motłochu. W związku z tym nie będzie robione nic w tym kierunku tylko po to ludzie mieli pracę (ale za gówno-pieniądze), więc będą się cieszyć że mogą pracować dla samej pracy bo nic poza jedzeniem i może czynszem z pensji nie opłacą. Poza tym jak ktoś ma oszczędności to rok w rok 20% można wyjmować z konta i wyrzucać przez okno lub do ogniska. Druga decyzja będzie akceptowalna przez społeczeństwo, ale szkodliwa. Pierwsza nieakceptowalna, ale lepsza dla kraju.

lysy78

2023-03-10, 12:35
Taaa.
Ciekawy jest ten bełkot. Taki mundry.
Pomimo rozdawnictwa 1% procent posiada więcej niż pozostałe 99%. Więc coś się rozjechało, że będzie lepiej.

To jaki inny ustrój chciałbyś mieć? Poważnie pytam. :mrgreen:

Cipczan

2023-03-10, 13:14
Płatek napisał/a:

Znajdź sobie może nieco lepsze autorytety.Nie błaznuj.

rulas

2023-03-10, 23:51
lysy78 napisał/a:

niemieckie sk***ysyny zamordowały (lub przyczyniły się) 50-55 milionów ludzi. I co robią niemcy? Zmieniają narrację. Nie niemcy tylko FASZYŚCI. k***A. hitler był zły, ale tak nie dokońca zły. To robią ludzie odpowiedzialni za cały ten burdel, wybielają siebie i swoich przywódców.
Co robią skundlone polaczki? Plują na własny naród i starają się zniszczyć największy autorytet, bo ???Jakby ci klechy błaźnie wycwe*ili kaszojada albo twoje własne osrane dupsko, inaczej byś śpiewał.
Idź gloryfikuj tego obrońcę pedofili amebo haaa tfu!

programista4k

2023-03-11, 00:30
no i nie trzeba tylko ludzie łykają propagandę i szczują jak stado baranów

lysy78

2023-03-11, 10:07
@rulas
Haaa tfu to robił twój wujek jak skończył srać tobie do ryja.


Jak już jesteśmy po osobistych wycieczkach, to musisz strasznie nienawidzieć wszystkich. Oceniasz na podstawie jednostek. Patrząc na ostatnie medialne wydarzenia musisz strasznie nienawidzić rudego donka, czaskowskiego vel taśma i geblewicza alias kierowca.
Oni TEŻ UKRYWALI PEDOFILA. :mrgreen:

TWradek

2023-03-11, 20:05
Żyjemy w takich czasach, że każdego o cokolwiek można oskarżyć i zawsze znajdzie się kilku kretynów, którzy to poprą...

Geraldinio

2023-03-12, 14:00
TWradek napisał/a:

Żyjemy w takich czasach, że każdego o cokolwiek można oskarżyć i zawsze znajdzie się kilku kretynów, którzy to poprą...Sporo też jest kretynów, którzy mimo niepodważalnych dowodów i faktów, i tak nie wierzą. Sfingowane lądowanie na księżycu, płaska ziemia, szczepionki zabijające ludzi, niewinny Wojtyła, który dzielnie walczył z pedofilią w kościele, potwór z Loch Ness... mnóstwo tego szaleństwa xd