18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińskie przypadki...

Halman • 2021-03-31, 12:55

następny zasmartfonowany kretyn... no i dobrze...

DzidaZawodnik

2021-03-31, 13:15
Specjalnie tamstanął żeby wyłudzić odszkodowanie.

rara

2021-03-31, 13:31
kretyn to i jeden i drugi, od kiedy to się w ten sposób towar przewozi, z zasłoniętym widokiem to sobie w lokomotywie można pozwolić na manewry i też są okienka i okna do obserwacji toru wychylając się z prawej lub z lewej, zależy jaki skręt ma tor. Ludzie nie doceniają umiejętności jazdy na wstecznym. Piwko za filmik.

Janusz_k

2021-03-31, 14:07
rara napisał/a:

Ludzie nie doceniają umiejętności jazdy na wstecznym.



Ale przecież on nie jechał na wstecznym :(
Wózkowy do odstrzału. W normalnych firmach u nas są wydzielone ścieżki dla pieszych z wymalowanymi pasami i nie ma takiego pętania się po placu.

HermanVonSztolc

2021-03-31, 14:08
Haha obaj debile, jak napisal przedmowca, na wozku jak umiesz jezdzic to i z palcem w dupie jedziesz do tylu. Wszakze taki wózek ma tylna os skretną. Dlatego z tak wysokim ladunkiem jezdzi sie do tylu. .XD

rara

2021-03-31, 14:31
Rugu86 napisał/a:

Haha obaj debile, jak napisal przedmowca, na wozku jak umiesz jezdzic to i z palcem w dupie jedziesz do tylu. Wszakze taki wózek ma tylna os skretną. Dlatego z tak wysokim ladunkiem jezdzi sie do tylu. .XD



Właściwie to o to mi chodziło, tylko ja tłumaczyć nie umiem hehehe!

zbyszko1986

2021-03-31, 14:59
Nie śmiej się bratku z chińskiego przypadku :mrgreen: :lol:

Januszolino

2021-03-31, 16:59
Piszesz typie jakbyś w życiu z telefonu nie skorzystał, przecież on nie przechodził przez pasy na czerwonym świetle tylko stanął na placu i skorzystał z telefonu no ale tak ty jesteś SADOLEM każdy to idiota i zasługuje na śmierć tylko nie ty xD

Halman

2021-03-31, 17:21
Januszolino, z tym że zapomniałeś dodać że ja jestem cały a on rozjechany. pozdrawiam

Silverface

2021-03-31, 18:33
Wózkowy> Co to k***a,kamień,kot czy ki ch*j?!

razak

2021-03-31, 19:02
rara napisał/a:

kretyn to i jeden i drugi, od kiedy to się w ten sposób towar przewozi, z zasłoniętym widokiem to sobie w lokomotywie można pozwolić na manewry i też są okienka i okna do obserwacji toru wychylając się z prawej lub z lewej, zależy jaki skręt ma tor. Ludzie nie doceniają umiejętności jazdy na wstecznym. Piwko za filmik.



dokladnie. Miałem okazje przewozić gabarytowe rzeczy widlakiem czy też koparką i zawsze po prostu jeździłem TYŁEM ot co wystarczy by wszystko widzieć

VinylCap91

2021-03-31, 21:40
Który debil z uprawnieniami wiezie na widłach taki towar w ten sposób, ja pie**ole...

KaprysLosu

2021-04-01, 01:33
VinylCap91 napisał/a:

Który debil z uprawnieniami wiezie na widłach taki towar w ten sposób, ja pie**ole...



każdy kto godnie pracuje nie przestrzega tych pierdołowatych zasad BHP (w chinach to pewno nawet o tym nie słyszeli), bo żadna firma nie mogła by funkcjonować.

marol

2021-04-01, 18:54
Przy dużym gabarycie na widłach operator widlaka jest zobowiązany do jazdy na wstecznym. , a ten cymbał dojże ,że nic nie widzi to jeszcze popie**ala na maxa.

VinylCap91

2021-04-01, 23:01
KaprysLosu napisał/a:

każdy kto godnie pracuje nie przestrzega tych pierdołowatych zasad BHP (w chinach to pewno nawet o tym nie słyszeli), bo żadna firma nie mogła by funkcjonować.



Te pierdołowate zasady często chronią przed krzywda zarówno kogoś jak i operatora wózka. Chyba tylko w Polsce prywaciarze są tak nauczeni, że nie przestrzega się żadnych zasad bo robota idzie za wolno. Każdego dnia jeżdżę wózkiem widłowym i doskonale wiem co mówię...