18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińskie przejście dla pieszych

Jesse.Pinkman • 2022-01-08, 12:07
Po samym tytule już zapewne wiecie czego się spodziewać.

Tobiahus96

2022-01-08, 13:16
k***a i po co ten zamazany obraz. Ale czuję teraz k***a niedosyt :evil:

maddog77

2022-01-08, 14:18
Wlazło to centralnie w martwy punkt.

RockyWood

2022-01-08, 14:32
Mieli pierwszeństwo

klaser11

2022-01-08, 14:47
RockyWood napisał/a:

Mieli pierwszeństwo



I brak mózgu ( może teraz dosłownie) . Martwy punkt, a w ogóle debile nie liczą, że auto musi troszkę przejechać zanim się zatrzyma- tymbardziej ciężarówka. Niestety bardzo często ludzie bez patrzenia wbijaja na pasy, bo przecież ma pierszeństwo :P

Juzwa

2022-01-08, 16:05
klaser11 napisał/a:

I brak mózgu ( może teraz dosłownie) . Martwy punkt, a w ogóle debile nie liczą, że auto musi troszkę przejechać zanim się zatrzyma- tymbardziej ciężarówka. Niestety bardzo często ludzie bez patrzenia wbijaja na pasy, bo przecież ma pierszeństwo



Po pierwsze to "PIERWSZEŃSTWO" jeśli już, po drugie kierowcy muszą w końcu zrozumieć, że do k***y nędzy to nie oni sa panami i władcami dróg. Masz ku*asie jeden z drugim UWAŻAĆ bo pieszy na drodze dla ciebie jest BOGIEM!!!

Jacek86s

2022-01-08, 17:39
Juzwa napisał/a:

Po pierwsze to "PIERWSZEŃSTWO" jeśli już, po drugie kierowcy muszą w końcu zrozumieć, że do k***y nędzy to nie oni sa panami i władcami dróg. Masz ku*asie jeden z drugim UWAŻAĆ bo pieszy na drodze dla ciebie jest BOGIEM!!!



Moim skromnym zdaniem Ty chamie pie**olony to pierwszeństwo ma instynkt oraz przewidywanie , a że żòłtkòw jak mròwkòw ...

Ewidentna wina kierowcy ale mózgu to już raczej to pieszym nie zwròci.

korkyspolsky

2022-01-08, 17:40
Wina kierowcy,ale piesi też do utylizacji.

dejwid092

2022-01-08, 17:43
A ja mam takie pytanie nie było wersji bez cenzury? Bo jeblo jak przy wyciskaniu pryszcza

Juzwa

2022-01-08, 20:32
Jacek86s napisał/a:

Moim skromnym zdaniem Ty chamie pie**olony



Takie teksty to możesz sobie do swoich rodziców wysyłać, o ile ich znasz. Bo takiego jadowitego śmiecia to się zaraz po wypluciu z macicy wrzuca do szamba. Jak nie masz argumentów, to atakujesz mnie ad personam. Napisałem szczerą prawdę, a ty się przypie**oliłeś do mnie jak gówno do kalesonów. W całym cywilizowanym świecie pie**oleni kierowcy mają szacunek dla pieszych, rowerzystów itp. Rowerzyści mają szacunek dla pieszych i vice versa. W Polsce popie**oleni napinacze przewidywali tysiące zabitych pieszych na pasach. Jakoś się to nie sprawdziło. Mandaty są jeszcze za małe, powinny być takie, że jak ktoś spowoduje wypadek ze swojej winy, to dostaje mandat wysokości MILIONA zł. Skąd to weźmie? A ch*j to kogo obchodzi. Zapewne jesteś jednym z tych, co to ma 20 letnie BMW z niemieckiego szrotu i musi, k***a MUSI zapie**alać po ulicach jak jebnięty. Mam nadzieję, że się rozdupcysz na słupie i zaklinujesz w płonącym trupie.

Lolekmko11

2022-01-08, 21:14
Juzwa napisał/a:

Po pierwsze to "PIERWSZEŃSTWO" jeśli już, po drugie kierowcy muszą w końcu zrozumieć, że do k***y nędzy to nie oni sa panami i władcami dróg. Masz ku*asie jeden z drugim UWAŻAĆ bo pieszy na drodze dla ciebie jest BOGIEM!!!



Ty k***a cymbale pieszy ma ogarnąć tylko przejście przez jezdnię a i tak nie potrafi tego poprawnie zrobić bo h*j wie gdzie patrzy , muza na słuchawkach w ręce smartfon wchodzi na pewniaka na jezdnię ma

Juzwa

2022-01-08, 21:42
Lolekmko11 napisał/a:

Ty k***a cymbale pieszy ma ogarnąć tylko przejście przez jezdnię a i tak nie potrafi tego poprawnie zrobić bo h*j wie gdzie patrzy , muza na słuchawkach w ręce smartfon wchodzi na pewniaka na jezdnię ma



Następny, co pewnie już zapłacił mandat. Mam nadzieję, że stracisz prawo jazdy, a wcześniej kilka tysięcy w mandatach. Takich jak ty, obrońców debili za kółkiem powinno się topić w betonie.

Bedejot

2022-01-08, 22:38
jak arbuzy

Jacek86s

2022-01-08, 23:22
Juzwa napisał/a:

Takie teksty to możesz sobie do swoich rodziców wysyłać, o ile ich znasz. Bo takiego jadowitego śmiecia to się zaraz po wypluciu z macicy wrzuca do szamba. Jak nie masz argumentów, to atakujesz mnie ad personam. Napisałem szczerą prawdę, a ty się przypie**oliłeś do mnie jak gówno do kalesonów. W całym cywilizowanym świecie pie**oleni kierowcy mają szacunek dla pieszych, rowerzystów itp. Rowerzyści mają szacunek dla pieszych i vice versa. W Polsce popie**oleni napinacze przewidywali tysiące zabitych pieszych na pasach. Jakoś się to nie sprawdziło. Mandaty są jeszcze za małe, powinny być takie, że jak ktoś spowoduje wypadek ze swojej winy, to dostaje mandat wysokości MILIONA zł. Skąd to weźmie? A ch*j to kogo obchodzi. Zapewne jesteś jednym z tych, co to ma 20 letnie BMW z niemieckiego szrotu i musi, k***a MUSI zapie**alać po ulicach jak jebnięty. Mam nadzieję, że się rozdupcysz na słupie i zaklinujesz w płonącym trupie.



Andrzeju niedenerwuj się bo ci dupsko pęknie. Powiedz no, ile to już podejść na egzamin?