18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińskie nauczanie

CrazyEdek • 2023-11-10, 05:32
Słuchaj chinolku nastepnym razem będzie gorzej.


darek1234

2023-11-10, 14:22
Siriuz napisał/a:

Adenoid_Hynkel napisał/a:

No tak tu zachowanie wzorowego ojca, potem tworzą się socjopaci którym zabicie człowieka jest jak splunięcie, a psa żywcem zagotuja. I nawet nie wiesz że masz z takim doczynienia bo mówi dziendobry, studia pokończył, ma dużą firmę i rodzinę.
Siriuz
Psychopaci pozbawieni empatii torturują zwierzęta i ludzi, oni się z tym rodzą a nie są efektem wychowania. Mówisz o socjopatach i nie jestem pewien czy krytykujesz brak wychowania czy złe wychowanie.



A socjopaci są obdarzeni empatią? Powiedz coś więcej o tym, Siriuz, może mnie oświecisz? Mówisz, że psychopaci rodzą się z brakiem empatii... Ożeż k***a mać, ciężko coś dodać do twojej pracy naukowej. Znasz się na polityce, na tajnych dokumentach CIA, ba, czytałeś je! Wiesz, że w buczy to Ukraińcy mordowali swoich, gwałcili 3 letnie dziewczynki, a roSSja mlekiem i miodem płynie . Na czym się jeszcze znasz, Siriuz?

Bul_od_bytu

2023-11-10, 14:22
Fajny system nauczania. Wiek od 8 do 18 lat w jednej klasie

Siriuz

2023-11-10, 15:28
darek1234 napisał/a:

A socjopaci są obdarzeni empatią? Powiedz coś więcej o tym, Siriuz, może mnie oświecisz? Mówisz, że psychopaci rodzą się z brakiem empatii... Ożeż k***a mać, ciężko coś dodać do twojej pracy naukowej. Znasz się na polityce, na tajnych dokumentach CIA, ba, czytałeś je! Wiesz, że w buczy to Ukraińcy mordowali swoich, gwałcili 3 letnie dziewczynki, a roSSja mlekiem i miodem płynie . Na czym się jeszcze znasz, Siriuz?



Gratuluje udało Ci się poprawnie złożyć więcej niż jedno zdanie. Gorzej, że nadal jedynie co robisz to negujesz czyjąś wiedzę jednocześnie nie wykazując posiadania samemu jakiejkolwiek :)

Aha, jeszcze jakiś pierwszy z brzegu artykuł do poczytania, sorry że po angielsku, ale skoro nauczyłeś się tak dobrze pisać po polsku to dasz radę.
https://www.discovermagazine.com/mind/the-neurological-differences-between-psychopaths-and-sociopaths

“The psychopath is born with a psychopathic brain, which … doesn’t function properly to allow for normal social experiences,” explains Scott Johnson, a psychologist and independent consultant who provides forensic mental health training to law enforcement and prosecutors. “The sociopath, on the other hand, we believe is born with normal brain, but something goes wrong during their nurturing.”

A to, że przytłacza Cię moja wiedza, to cóż... gdyby tatusiowie nie wmawiali Ci od małego, że jesteś najmądrzejszy i nikt nie zna się na wszystkim to może miałbyś bardziej otwarty umysł. Nawiasem mówiąc znam wielu ludzi przy których sam czuję się głupi.

Rak.Odbytu

2023-11-10, 15:41
Heliar napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że ten dzieciak jakiś taki opóźniony.


Jakbyś tyle razy w łeb dostał to też byłbyś opóźniony.

darek1234 napisał/a:

A socjopaci są obdarzeni empatią? Powiedz coś więcej o tym, Siriuz, może mnie oświecisz? Mówisz, że psychopaci rodzą się z brakiem empatii... Ożeż k***a mać, ciężko coś dodać do twojej pracy naukowej. Znasz się na polityce, na tajnych dokumentach CIA, ba, czytałeś je! Wiesz, że w buczy to Ukraińcy mordowali swoich, gwałcili 3 letnie dziewczynki, a roSSja mlekiem i miodem płynie . Na czym się jeszcze znasz, Siriuz?


Na kobietach. :D Że wszystkie to k***y, niewarte splunięcia. Taki piwniczny ekspert-teoretyk bez życiowych doświadczeń. Zna się na wszystkim, choć praktyki zero.

Siriuz

2023-11-10, 15:48
erutlev napisał/a:

Jakbyś tyle razy w łeb dostał to też byłbyś opóźniony.
Na kobietach. Że wszystkie to k***y, niewarte splunięcia. Taki piwniczny ekspert-teoretyk, zna się na wszystkim, choć praktyki zero.



Masz tu jeszcze troche teorii. Jednym z archetypów mężczyzn o których fantazjują kobiety to lekarze. Spróbuj to ogarnąć.

ellsworth

2023-11-10, 20:53
I tak to powinno wyglądać, a nie żeby dzieciaki na głowę wchodziły nauczycielom, jak u nas, kosze im na głowe zakładali itd!

darek1234

2023-11-11, 19:32
Siriuz napisał/a:

“The sociopath, on the other hand, we believe is born with normal brain, but something goes wrong during their nurturing.”



Przeczytałeś co wkleiłeś? :shock:

lesku73

2023-11-11, 23:40
tak powinno być w naszych szkołach to by wybili z tych zasranych łbów takie coś jak gender fluid czy ameby niebinarne