18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińskie dziecko zaatakowane...

Jesse.Pinkman • 2022-01-06, 20:35
...butelką na ulicy. Nasrane mają nieźle ci niektórzy skośni.

Krakus36

2022-01-06, 20:38
Oj tam od razu wszyscy jest ich miliard xD u nas 35mln lub mniej i co mordujemy się politycy gwałcą dzieci i nic cisza sprawa wyciszona. to statystycznie u nas więcej patologii niż w chinach

Tobiahus96

2022-01-06, 20:41
Krakus36 napisał/a:

Oj tam od razu wszyscy jest ich miliard xD u nas 35mln lub mniej i co mordujemy się politycy gwałcą dzieci i nic cisza sprawa wyciszona. to statystycznie u nas więcej patologii niż w chinach



ok.e8-40mln* :P

Nie ze jestem jakis 'p*zdowaty tatus' ale trzeba byc k***ą żeby wyżyć się na dziecku.

Quassar

2022-01-06, 20:53
Krakus36 napisał/a:

Oj tam od razu wszyscy jest ich miliard xD u nas 35mln lub mniej i co mordujemy się politycy gwałcą dzieci i nic cisza sprawa wyciszona. to statystycznie u nas więcej patologii niż w chinach



No dokłądnie woybrażasz sobie 1400 milionów ( 1,4 miliarda ) z czego z 20% co najmniej to pato dressy... zrzeszające sie z jakimiś gówno klubami by sie bić między sobą i okradać ludzi na ulicy w biały dzień a potem idą "DUMNIE" w dzień niedpodegłości udając BO"ch"ATERA i udając jak to sie gówno niby solidaryzuje z resztą Polaków hahaah xDDDDD

dżonyłojlker

2022-01-06, 20:56
Tobiahus96 napisał/a:

trzeba byc k***ą żeby wyżyć się na dziecku



Czy ja wiem... podobno duszenie w sobie negatywnych emocji jest niezdrowe, a taki mały gówniak to i tak nic nie będzie pamiętał.

sothis

2022-01-07, 00:03
Lazil kiedyś po osiedlu taki gowniaka z 5 latek. Podchodził do każdego przechodnia i pluł na niego, wyzywał od kurew etc i mówił że mu wpie**oli. Nie wiem czy starsi "koledzy" go tak nauczyli, czy był zj***ny sam z siebie. Obstawiam, że oba, bo buziaczek miał masakrycznie patolski i głupawy. Rumuński taki jakby trochę, z kręconymi brudnymi kłakami.
Połaził połaził i zniknął.
Ciekawe dlaczego? :)

andrzejrobert75

2022-01-07, 11:54
Tobiahus96 napisał/a:

ok.e8-40mln*
Nie ze jestem jakis 'p*zdowaty tatus' ale trzeba byc k***ą żeby wyżyć się na dziecku.



Prędzej ktoś psychiczny.Kilka lat temu były u nas przypadki że w księgarni chyba gość siekierą zabił kilkuletnie dziecko,innym razem na ulicy gość zabił dziecko kamieniem.Tego trudno uniknąć niestety...

Rozjebie

2022-01-07, 13:03
sothis napisał/a:

Rumuński taki jakby trochę, z kręconymi brudnymi kłakami.



Cyganie panie kolego.

Rumuni popełnili ten błąd, ze pozwalali cyganom osiedlać sie na ich terenach jakieś 300 lat temu. Stad u nich największy w Europie odsetek plemion romskich.

A drugi błąd popełnili dużo wcześniej, gdy nazwali swój kraj na cześć Imperium Rzymskiego - Romania, a brudasy z Indii nazywają siebie Romowie (co w ich narzeczu znaczy "ludzie"). Nazwy Rumuni i Romowie brzmią podobnie.
Byłem kiedyś w Rumunii, to całkiem mili ludzie nienawidzący cyganów (często blondyni z niebieskimi oczami) a język rumuński jest bardzo podobny do włoskiego