18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińskie dzieci na drodze

~_Yarko_ • 2022-10-20, 17:40
Bardzo złe miejsce na zabawę.


zdrowoyebne

2022-10-20, 20:20
dzieci na ulicy a cala rodizna nosy w telefonach,maja co chcieli

juras80

2022-10-20, 20:32
Mzimu napisał/a:

Tak się przyglądam i spokojnie z samochodu można było drogę zaobserwować. Jeśli ktoś nie widział dzieci tej wielkości, to i słupów, betonowych donic i podobnych rzeczy też nie zauważy. W czym problem? W nieprawidłowej regulacji fotela?




Prawdopodobnie nie widziała, ponieważ widok zasłonił jej lewy słupek A. Niestety ale często tak bywa. Nieraz możesz nawet pechowo dojeżdżać do przejścia dla pieszych i zsynchronizować się prędkością z pieszym. Ja często wychylam się jak nie mam pewności, czy nikogo nie ma.
Tutaj dzieci nie dość, że były nisko, to jeszcze w takiej pozycji względem samochodu.

parapsychol

2022-10-20, 20:53
ThunderZ napisał/a:

odkąd mam dzieci, nie mogę oglądać takich filmików



kiedys bratu wyslalem podobny filmik to tesz prosil zebu mu nie wysylac, ma trojke ;)

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-20, 21:53
Siriuz napisał/a:

Już mówię. Nie siedzi, nie leży, nie bawi się na jezdni.



Nie wiem jakie tam prawo ale u nas na parkingu gdzie nie ma wyznaczonych pasów działa to tak jak strefa zamieszkania i wina jest kierowcy

RamCiamCiam

2022-10-20, 22:05
ThunderZ napisał/a:

odkąd mam dzieci, nie mogę oglądać takich filmików


Ja swoim takie filmiki pokazuję. Polecam wszystkim rodzicom i to całkiem serio.

unpleasant

2022-10-20, 22:19
Przynajmniej jest nagrane i maja pamiątkę. Jeszcze się będą z tego śmiać.

stud3nt

2022-10-20, 22:24
juras80 napisał/a:

Prawdopodobnie nie widziała, ponieważ widok zasłonił jej lewy słupek A. Niestety ale często tak bywa. Nieraz możesz nawet pechowo dojeżdżać do przejścia dla pieszych i zsynchronizować się prędkością z pieszym. Ja często wychylam się jak nie mam pewności, czy nikogo nie ma.
Tutaj dzieci nie dość, że były nisko, to jeszcze w takiej pozycji względem samochodu.



W momencie skrętu nic dzieciaków nie zasłaniało, mogła je dostrzec bez najmniejszego problemu. Nie ma też opcji, że "było ciemno" - samochody tej klasy mają doświetlanie zakrętów w standardzie od kilkunastu lat. Nie ma też wymówki, że "patrzyła w inne miejsce" - jeśli gdzieś skręcasz, to do ciężkiej cholery musisz chociaż rzucić okiem na drogę, w którą chcesz wjechać!

MOŻE (ale to marna hipoteza) uznała czarno ubrane i praktycznie nieruchome dzieci za plamę na jezdni. Ale to tym bardziej dyskwalifikuje i pogrąża tę babę, przecież taka osoba nie nadaje się do kierowania autem!


Siriuz

2022-10-20, 22:50
BarmanInternetu napisał/a:

Nie wiem jakie tam prawo ale u nas na parkingu gdzie nie ma wyznaczonych pasów działa to tak jak strefa zamieszkania i wina jest kierowcy



U nas prawo tworzą idioci, którzy myślą, że rzeczywistość dostosuje się do ich widzimisię. Najlepszy przykład to wzrost wypadków na przejściach dla pieszych po poszerzeniu winy kierowcy.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-20, 23:02
Siriuz napisał/a:

U nas prawo tworzą idioci, którzy myślą, że rzeczywistość dostosuje się do ich widzimisię. Najlepszy przykład to wzrost wypadków na przejściach dla pieszych po poszerzeniu winy kierowcy.



To jest skrupulatnie zaplanowane by więcej starych gratów eliminować na przejściach dla pieszych w wyniku czego ZUS zaoszczędzi na emeryturach

rulas

2022-10-20, 23:32
Coraz dziwniejsze te nowe Simsy :-/

sutanator

2022-10-21, 00:14
ThunderZ napisał/a:

odkąd mam dzieci, nie mogę oglądać takich filmików



To prawda, zauważyłem to też u siebie.

danielxc717

2022-10-21, 07:21
Słupek zasłonił i tyle nie ma co drożyć. Jedno jeszcze żyje. Że przejechała kitajcow to rozumie bo mogła nie widzieć ale jak już to się miotało pod autem to napewno było czuć

JOSHUMISTRZU

2022-10-21, 08:36
Azjaci są popie**oleni gdzie k***a dzieciaki na drodze się bawią takie filmiki to tylko z Azji .Niech od razu plac zabaw zrobią na autostradzie

FeeGiee

2022-10-21, 09:45
Znaczki jak w FIFIE