18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chińskie bajki

owsley • 2013-07-17, 21:41
Dokąd ten świat zmierza



Szybkie piwa za znany wam wszystkim obrazek.

dipek

2013-07-17, 22:06
chyba coś się popie**oliło autorowi tegoż obrazeczka ..

Primo: nie ma żadnych pedalskich plakatów (są przerobione)

Secundo: nie ma takiegoś czegoś jak "chińska bajka" , ale za to jest pie**olenie niedoinformowanego ojca (nie wnikam jeśli ktoś inny)

Tertio: Tak dla małej informacji otaku obejmuje również graczy komputerowych, obojętnie jakiej maści (od maniaków po niedzielnych graczy), także nie wierze że w nic nie grałeś :D

I quatro bo musze lecieć po browara bo mi sklep zamkną :P , Daimos, dragon ball, yataman, tygrysia maska i tp, to są bajki na których się wychowałem, i jest mi z tym zajeb*ście, bo nauczyly mnie podstawowych wartości moralnych .. (bo pie**oliłem zrzędzenia rodziców :P ) Bakka! :D

k0rek

2013-07-17, 22:12
Faktycznie niektóre anime są takie jakie są, ale ogólnie to fajna rzecz.
Założę się, że nie raz jarałeś się podczas oglądania np: Dragon Ball, Naruto, Pokémon, Shaman King, Hellsing, itd :roll:

ps: Nie "chińska bajka", tylko "anime" :-P

Roszp

2013-07-17, 22:20
dipek napisał/a:

chyba coś się popie**oliło autorowi tegoż obrazeczka ..


Primo: nie ma żadnych pedalskich plakatów (są przerobione)


Secundo: nie ma takiegoś czegoś jak "chińska bajka" , ale za to jest pie**olenie niedoinformowanego ojca (nie wnikam jeśli ktoś inny)


Tertio: Tak dla małej informacji otaku obejmuje również graczy komputerowych, obojętnie jakiej maści (od maniaków po niedzielnych graczy), także nie wierze że w nic nie grałeś


I quatro bo musze lecieć po browara bo mi sklep zamkną , Daimos, dragon ball, yataman, tygrysia maska i tp, to są bajki na których się wychowałem, i jest mi z tym zajeb*ście, bo nauczyly mnie podstawowych wartości moralnych .. (bo pie**oliłem zrzędzenia rodziców ) Bakka!




Inżynier321

2013-07-17, 22:32
Jak się można jarać tymi chińskimi bajkami? Wytłumaczcie mi....

Kaskaderdx10

2013-07-17, 22:40
ch*j z jaraniem sie tym.
najśmieszniejsze są bulwersy tych amarotów chińskich bajek :D

nakimesis88

2013-07-17, 22:43
@dipek
Od kiedy gamerzy należą do subkultury otaku? Sam sobie takie coś ustalasz :krejzi: ?
I nie bakka, tylko baka. Wielki mądry, który ogląda 100 anime dziennie i nie ogarnia jednego z najczęściej używanych słów w owych produkcjach. Pff ;)

owsley

2013-07-17, 22:50
dipek napisał/a:

chyba coś się popie**oliło autorowi tegoż obrazeczka ..

Primo: nie ma żadnych pedalskich plakatów (są przerobione)

Secundo: nie ma takiegoś czegoś jak "chińska bajka" , ale za to jest pie**olenie niedoinformowanego ojca (nie wnikam jeśli ktoś inny)

Tertio: Tak dla małej informacji otaku obejmuje również graczy komputerowych, obojętnie jakiej maści (od maniaków po niedzielnych graczy), także nie wierze że w nic nie grałeś :D

I quatro bo musze lecieć po browara bo mi sklep zamkną :P , Daimos, dragon ball, yataman, tygrysia maska i tp, to są bajki na których się wychowałem, i jest mi z tym zajeb*ście, bo nauczyly mnie podstawowych wartości moralnych .. (bo pie**oliłem zrzędzenia rodziców :P ) Bakka! :D


trzymaj i wcieraj delikatnie


XD...........SQ

2013-07-17, 22:57
A ja się wychowałem na Scooby Doo i jest mi dobrze

itachi666

2013-07-18, 02:43
dipek napisał/a:

chyba coś się popie**oliło autorowi tegoż obrazeczka ..

Primo: nie ma żadnych pedalskich plakatów (są przerobione)

Secundo: nie ma takiegoś czegoś jak "chińska bajka" , ale za to jest pie**olenie niedoinformowanego ojca (nie wnikam jeśli ktoś inny)

Tertio: Tak dla małej informacji otaku obejmuje również graczy komputerowych, obojętnie jakiej maści (od maniaków po niedzielnych graczy), także nie wierze że w nic nie grałeś :D

I quatro bo musze lecieć po browara bo mi sklep zamkną :P , Daimos, dragon ball, yataman, tygrysia maska i tp, to są bajki na których się wychowałem, i jest mi z tym zajeb*ście, bo nauczyly mnie podstawowych wartości moralnych .. (bo pie**oliłem zrzędzenia rodziców :P ) Bakka! :D




Ehh za często tego używam:

fine666

2013-07-18, 02:55
Jak na sadola przystało, dla obrońców anime:

Bezem

2013-07-18, 02:55
Otaku to osoba pasjonująca się czymś, więc równie dobrze może to być gracz jak i oglądacz anime lub czytający mangę.

Swoją drogą nie wiem jak w Otaku może być coś pedalskiego, przecież sadistic robi się pedalski przez wszędobylskie p*zdeczki krzyczące, że mała ranka niszczy im psychikę i powinna znaleźć się na hardzie.

A tu macie przypadek typa, przez którego "otaku" ma negatywny wydźwięk w Japonii. Myślę, że pedałem to on nie był. Co najwyżej popie**olony :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Tsutomu_Miyazaki

(*~*)/

Morghar

2013-07-18, 03:01
Autor posta ma ze sobą chyba jakiś problem. Ból dupy czy nie, rozumiem, że ktoś nie wyobraża sobie jak można jarać się anime i uważa to za gówno, ale stwierdzenie "dokąd ten świat zmierza" pokazuje, że jest to niby jakiś problem. ch*j Cie człowieku obchodzi czym się jarają ludzie, jeśli nie krzywdzi to w żaden sposób innych?

xS...........on

2013-07-18, 03:03
każdy pie**oli, a po szkole nie nadążał nogami przekładać jak na "Smocze Kule" z RTL7 do domu biegał...
nie przyznawanie się do dzieciństwa 'is more fckn' gay than that', pewno tego aids'a to od ojca załapałeś 'if u know what i mean' ;)

di...........os

2013-07-18, 03:12
xScypion napisał/a:

każdy pie**oli, a po szkole nie nadążał nogami przekładać jak na "Smocze Kule" z RTL7 do domu biegał...
nie przyznawanie się do dzieciństwa 'is more fckn' gay than that', pewno tego aids'a to od ojca załapałeś 'if u know what i mean' ;)




Dzieciństwo samo w sobie było pedalskie, idąc za przykładem - w końcu nie oglądałeś się za dupami, albo przynajmniej mniej cię one interesowały.


Ale żeby dorosły człowiek zachwycał się durnotą podobnego rodzaju? No takie trochę trywialne są te bajeczki - tak mnie się zdaje...

Morghar napisał/a:

Autor posta ma ze sobą chyba jakiś problem. Ból dupy czy nie, rozumiem, że ktoś nie wyobraża sobie jak można jarać się anime i uważa to za gówno, ale stwierdzenie "dokąd ten świat zmierza" pokazuje, że jest to niby jakiś problem. ch*j Cie człowieku obchodzi czym się jarają ludzie, jeśli nie krzywdzi to w żaden sposób innych?




Co prawda, to prawda.