18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński willy winka otworzył fabrykę

Duczki1234 • 2024-02-18, 20:56
Półproduktów do produkcji fentanylu lub opioidów



Wonka*

kris1978

2024-02-19, 07:04
quniu88 napisał/a:

To nie biegnij. Przenieś się tam i oddychaj tym gównem. W dupie mam słomki czy elektryki, ale różowego dymu w Europie nie ma o nie chciałbym czymś takim oddychać. Wolę mieć czysto wokół siebie, a reszta planety niech zdycha. Ja i tak za 50 lat zdechnę jak nie szybciej. A kaszojada nie mam zamiaru po sobie zostawiać, żeby się męczył?



Czyli co, uważasz że jeżeli Europa będzie eko, to będzie zielona a reszta planety będzie pustynią? k***a 400 mln Europejczyków, nie naprawi świata na którym żyje 8 milionów ludzi. Rządzący jebią nas na kasę.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-02-19, 07:33
quniu88 napisał/a:

To nie biegnij. Przenieś się tam i oddychaj tym gównem. W dupie mam słomki czy elektryki, ale różowego dymu w Europie nie ma o nie chciałbym czymś takim oddychać. Wolę mieć czysto wokół siebie, a reszta planety niech zdycha. Ja i tak za 50 lat zdechnę jak nie szybciej. A kaszojada nie mam zamiaru po sobie zostawiać, żeby się męczył?



Ale ci prozachodnia propaganda nasrała w tym tępym łbie

:mrgreen:

loky

2024-02-19, 10:11
Pewnie przez pomyłkę założyli filtry odwrotnie. Tak jak robią to firmy na zachodzie. W nocy...

kefir123pl

2024-02-19, 12:09
po prostu palili pedałów, lgbtowców i innych furrasów :D czyli prawidłowo

smc

2024-02-19, 17:25
Teraz wszystkim rodzą się My Little Pony :lol:

robo72

2024-02-19, 19:35
Unia by się zesrała mając taki komin z takim dymem na swoim podwórku

quniu88

2024-02-24, 20:54
kris1978 napisał/a:

Czyli co, uważasz że jeżeli Europa będzie eko, to będzie zielona a reszta planety będzie pustynią? k***a 400 mln Europejczyków, nie naprawi świata na którym żyje 8 milionów ludzi. Rządzący jebią nas na kasę.



Czytasz ze zrozumieniem?
Ja zdechnę zanim świat upadnie. Oby. Jednocześnie chcę by przynajmniej wokół mnie były jakieś zasady, normy i kontrole bym nie musiał oddychać różowym dymem. Rozumiesz? Jasne, że świata sama Europa nie zmieni, ale przynajmniej ja nie muszę żyć w gównie.

@d-_-bE.Prigozhin61 ty następny co nie rozumie kilku zdań.
Wolę oddychać do końca mojego życia powietrzem w miarę normalnym, niż różowym dymem. Bo to, że będzie wszędzie kontrola, system socjalny, kamery i podatek od auta jak w Singapurze - to pewne. Ale przynajmniej tu mam czysto. A w Chinach masz social score I syf. To wolisz k***a dusić się w chemii w Europie tak samo jak w Chinach czy nie? Bo to, że cała reszta i tu dojdzie - to pewne. Płacząc nas sadolu tego nie zmienisz. Wolę przynajmniej nie mieć różowego dymu za oknem. Dotarło czy dalej będziesz pie**olić o propagandzie?

Bulterier86

2024-03-30, 05:44
Ja pie**ole gównoburza o fejkowe nagranie z przed roku czy dwóch, trole wrzucają a foliarze i inni spiskowcy lykaja jak pelikany haha