18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński szofer zabija skuterzystkę

Jesse.Pinkman • 2021-09-29, 22:04
Ślepy albo zajęty zupełnie czymś innym niż tym co ma przed sobą.

Ca...........on

2021-09-29, 22:11
Jeśli mam być szczery, to nie podoba mi się "promowane" ostatnio hasło "skośni". To jest wbrew regulaminowi Sadistica. Mówię to jako językoznawca, bo akurat jest to jeden z moich fakultetów i mogę się wypowiadać jako ekspert. Promowanie nowych zjawisk językowych o nacechowaniu rasistowskim jest szkodliwe społecznie.

*edit* dzięki za zmianę :)

ParchatyMops

2021-09-29, 22:27
Caramon napisał/a:

Jeśli mam być szczery, to nie podoba mi się "promowane" ostatnio hasło "skośni". To jest wbrew regulaminowi Sadistica. Mówię to jako językoznawca, bo akurat jest to jeden z moich fakultetów i mogę się wypowiadać jako ekspert. Promowanie nowych zjawisk językowych o nacechowaniu rasistowskim jest szkodliwe społecznie.
*edit* dzięki za zmianę




Nie o takiego sadistica nic nie robiłem.

dżonyłojlker

2021-09-29, 22:31
Caramon napisał/a:

Jeśli mam być szczery, to nie podoba mi się "promowane" ostatnio hasło "skośni". To jest wbrew regulaminowi Sadistica. Mówię to jako językoznawca, bo akurat jest to jeden z moich fakultetów i mogę się wypowiadać jako ekspert. Promowanie nowych zjawisk językowych o nacechowaniu rasistowskim jest szkodliwe społecznie.
*edit* dzięki za zmianę



Co powiesz o: śmiechłem, beka, karma (wiadomo w jakim znaczeniu), xd i nazywaniu laską każdej baby?

Ca...........on

2021-09-29, 22:42
Panowie, jest taka stara zasada, że obiektywna ocena (tzw. prawda) zawsze prędzej czy później zwycięża. Ja doskonale wiem, że rasizm skierowany wobec różnych grup, ras i nacji ma pewne podstawy, natomiast podsycanie czegoś, co samo się broni, na przykład wzmacnianie cech immanentnych danej grupy określeniem, które niepotrzebnie uwypukla coś, co jest już dostatecznie rażące, to po prostu redundancja kulturowa. Tego typu określenia jak "skośny" same w sobie działają na szkodę obiektywnej oceny danego zjawiska i w gruncie odnoszą skutek przeciwny do zamierzonego przez sięgających po takowe inwektywy.

flaszka

2021-09-30, 08:49
Caramon napisał/a:

Panowie, jest taka stara zasada, że obiektywna ocena (tzw. prawda) zawsze prędzej czy później zwycięża. Ja doskonale wiem, że rasizm skierowany wobec różnych grup, ras i nacji ma pewne podstawy, natomiast podsycanie czegoś, co samo się broni, na przykład wzmacnianie cech immanentnych danej grupy określeniem, które niepotrzebnie uwypukla coś, co jest już dostatecznie rażące, to po prostu redundancja kulturowa. Tego typu określenia jak "skośny" same w sobie działają na szkodę obiektywnej oceny danego zjawiska i w gruncie odnoszą skutek przeciwny do zamierzonego przez sięgających po takowe inwektywy.



skończ pitolić farmazony, skośni to skośni.

Driver19cm

2021-09-30, 09:11
Cytat:

Panowie, jest taka stara zasada, że obiektywna ocena (tzw. prawda) zawsze prędzej czy później zwycięża. Ja doskonale wiem, że rasizm skierowany wobec różnych grup, ras i nacji ma pewne podstawy, natomiast podsycanie czegoś, co samo się broni, na przykład wzmacnianie cech immanentnych danej grupy określeniem, które niepotrzebnie uwypukla coś, co jest już dostatecznie rażące, to po prostu redundancja kulturowa. Tego typu określenia jak "skośny" same w sobie działają na szkodę obiektywnej oceny danego zjawiska i w gruncie odnoszą skutek przeciwny do zamierzonego przez sięgających po takowe inwektywy.



Wyciąg kija z dupy., bo zaraz bedzie tutaj z Ciebie "pełna beka"

Chwalisz się kolejnymi fakultetami, w które każdy ma tutaj wyj***ne .

Nie podoba Ci się określenie "skośni" ? A murzyn, mudżyn, brudas, ciapaty, lewacki pomiot może być ?

Proponuję przejść na kfejka (sp***alaj nie mogę napisać, bo już kilka razy mnie adminy za to ściągnęły do parteru)

dracov6664

2021-09-30, 09:38
Ci skośni nie potrafią w samochody.

el_kadafi

2021-09-30, 09:52
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ślepy albo zajęty zupełnie czymś innym niż tym co ma przed sobą.



Raczej ani jedno ani drugie. Raczej mokra droga i brak myślenia że droga hamowania może być nieco przydługa w tym karawanie.
Koła ma zablokowane od samego początku. Więc raczej wjechał w niego ślizgiem.

[EDIT]
Jednak przednie się kręci. Czyli możesz mieć rację

Anal_Intruder_69

2021-09-30, 10:18
@Caramon

Nie prowokuj użytkowników do użycia słowa na "wyp..." i tym samym dostania warna. Nie takich jak ty żeśmy tu przerabiali.

Aha, i wszyscy mamy w dupie twoje fakultety, pochwal się nimi babci, może Ci zrobi budyń.

zwierzak30

2021-09-30, 10:40
Caramon napisał/a:

Jeśli mam być szczery, to nie podoba mi się "promowane" ostatnio hasło "skośni". To jest wbrew regulaminowi Sadistica. Mówię to jako językoznawca, bo akurat jest to jeden z moich fakultetów i mogę się wypowiadać jako ekspert. Promowanie nowych zjawisk językowych o nacechowaniu rasistowskim jest szkodliwe społecznie.
*edit* dzięki za zmianę





Caramon napisał/a:

Panowie, jest taka stara zasada, że obiektywna ocena (tzw. prawda) zawsze prędzej czy później zwycięża. Ja doskonale wiem, że rasizm skierowany wobec różnych grup, ras i nacji ma pewne podstawy, natomiast podsycanie czegoś, co samo się broni, na przykład wzmacnianie cech immanentnych danej grupy określeniem, które niepotrzebnie uwypukla coś, co jest już dostatecznie rażące, to po prostu redundancja kulturowa. Tego typu określenia jak "skośny" same w sobie działają na szkodę obiektywnej oceny danego zjawiska i w gruncie odnoszą skutek przeciwny do zamierzonego przez sięgających po takowe inwektywy.





"skończ pitolić farmazony, skośni to skośni.
Wyciąg kija z dupy., bo zaraz bedzie tutaj z Ciebie "pełna beka"
Chwalisz się kolejnymi fakultetami, w które każdy ma tutaj wyj***ne .
Nie podoba Ci się określenie "skośni" ? A murzyn, mudżyn, brudas, ciapaty, lewacki pomiot może być ?
Proponuję przejść na kfejka (sp***alaj nie mogę napisać, bo już kilka razy mnie adminy za to ściągnęły do parteru
Nie prowokuj użytkowników do użycia słowa na "wyp..." i tym samym dostania warna. Nie takich jak ty żeśmy tu przerabiali.
Aha, i wszyscy mamy w dupie twoje fakultety, pochwal się nimi babci, może Ci zrobi budyń."

Nie przejmuj się negatywnymi emocjami.Oni są po prostu zazdrośni.
Dobrze jest być Mądrym.
Ale mądrzyć się,to już inna sprawa.Za to, nawet i w ryja można dostać. :mrgreen:

janlew

2021-09-30, 11:02
Caramon napisał/a:

Jeśli mam być szczery, to nie podoba mi się "promowane" ostatnio hasło "skośni"...
....Promowanie nowych zjawisk językowych o nacechowaniu rasistowskim jest szkodliwe społecznie....
...Ateizm jest wolnością od kajdan cudzego żerowania na niewiedzy. Anarchia tak samo...


Gówno nas obchodzi co ci się nie podoba antifiarzu. Tak samo jak gówno nas obchodzi że ci sie podoba odbyt twojego ciemnego czy żóltego przyjaciela, przez co nie lubisz rasistowskich nacechować. Idź się wypłakuj gdzie indziej.
...najlepiej na jakiś lewacki portal do innych fuckultetowych homonistów.

bercisko

2021-09-30, 11:04
Wróżka jej przepowiedziała: "Strzeż się dźwigów, podnośników, itp" I kobita całe życie do windy nie wsiadła, ruchomymi w galerii nie pojechała. Nawet skuter kupiła zamiast auta, żeby lewarka nie używać. I k***a co?!

ququa

2021-09-30, 14:38
Myślę, że skuterzysta już się z tego nie dźwignie :)