18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński szantażysta przeliczył się....

Halman • 2021-01-23, 21:30

tak bardzo aż mu czapeczka spadła..

htp

2021-01-24, 13:30
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Powiedz to polskiej prokuraturze , która skazała policjantów za staranowanie motop*zdy zapie**alajacej po miescie, w wyniku czego motop*zda została rozsmarowana po szosie.



Polska prokuratura już skazuje? Myślałem, że na razie tylko policja. będzie miała takie prawo.

St...........on

2021-01-24, 13:36
Juzeff napisał/a:

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej... a jeśli temu "śmieciowi" wcześniej zginęła stara, a państwo zamknęło mu biznes i odebrało dzieci bo jest nieudacznikiem i mu z lekka zryło beret, to też należy mu się utylizacja?



Jeżeli zagaraża innemu obywatelowi to tak. Są inne metody walki z władza ,chocby nawet sabotaż, porwanie urzednika bezpośrednio związanego z sytuacją,egzekucja .obczaj sobie "Prawo zemsty" . Gdyby polski rząd wystarczająco dotkliwie was doj***ł to szukał bys zemsty na sasiedzie? przypadkowym przechodniu? Twój manifest został by odwbrany jako akt terroru bez większego echa, po tygodniu zostałbyś zapomniany, co innego jakbyś przypie**olił RPG-7 w rządową limuzynę, czy przy dużym kapitale, wyj***ł całą salwę Grada (BM-21 Grad) gdzieś spod Warszwy w Parlament. Jakbyś nie wiedział o czym mówię to jest Grad


Rebeliant

2021-01-24, 14:16
Juzeff napisał/a:

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej... a jeśli temu "śmieciowi" wcześniej zginęła stara, a państwo zamknęło mu biznes i odebrało dzieci bo jest nieudacznikiem i mu z lekka zryło beret, to też należy mu się utylizacja?



Oczywiście. Całe twoje życie i to kim jesteś nie ma żadnego znaczenia w momencie jak złamałeś prawo i stwarzasz realne zagrożenie dla cudzego życia i zdrowia. Do utylizacji w ramach obrony koniecznej a także równość wobec prawa 1on1.

St...........on

2021-01-24, 14:23
htp napisał/a:

Polska prokuratura już skazuje? Myślałem, że na razie tylko policja. będzie miała takie prawo.



No wiesz o co chodzi, postawiła policjantów w stan oskarżenia ok?

Rebeliant

2021-01-24, 15:13
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

No wiesz o co chodzi, postawiła policjantów w stan oskarżenia ok?



Taka jej rola w naszym zj***nym systemie prawnym. Sąd zbada czy zrobili to co zrobili w oparciu o prawo czy nie. Minus takiej sytuacji jest taki, że policyjne ścierwo nie jest skore do podejmowania inicjatyw w trosce o swoją ciepłą posadkę. Po prostu stalinizm-bolszewizm w wydaniu polskim. Mentalnie 2/3 budżetówki jak nie więcej to sowieckie ścierwo nieprzejawiające oznak myślenia, inicjatyw ani postawy proobywatelskiej.

JohnDeliver

2021-01-25, 07:05
Rebeliant napisał/a:

Zero pie**olenia, krótko i na temat, czyli utylizacja śmiecia z powodu stwarzania zagrożenia dla życia, zatem w 100% uzasadnione, choć można by było negocjować i wsadzić go do paki, ale k***a po co? Moment zagrożenia życia to najlepszy moment, bo zabijasz śmiecia w obronie innych ludzi i unikasz moralnego dylematu czy kara śmierci jest zasadna, czy nie. Obrona własna/innych to jedyny w 100% dopuszczalny moment, gdzie możesz zabijać jak leci, każdego, kto jest agresorem.




plastic napisał/a:

Zero pie**olenia, krótko i na temat, czyli utylizacja śmiecia z powodu stwarzania zagrożenia dla życia, zatem w 100% uzasadnione, choć można by było negocjować i wsadzić go do paki, ale k***a po co? Moment zagrożenia życia to najlepszy moment, bo zabijasz śmiecia w obronie innych ludzi i unikasz moralnego dylematu czy kara śmierci jest zasadna, czy nie. Obrona własna/innych to jedyny w 100% dopuszczalny moment, gdzie możesz zabijać jak leci, każdego, kto jest agresorem.





To kto od kogo skopiował , k***a jak dzieci w szkole .... plastic od rebelianta czy rebeliant od plastika ?

3, 2 ,1 - FIGHT !



https://www.sadistic.pl/kacap-kacapowi-kacapem-vt533377.htm

Rebeliant

2021-01-26, 23:46
JohnDeliver napisał/a:

To kto od kogo skopiował , k***a jak dzieci w szkole .... plastic od rebelianta czy rebeliant od plastika ?
3, 2 ,1 - FIGHT !



LOL, ziomek wziął i wkleił mój komentarz w co najmniej 3 wątkach. W jednym mu odpisałem: "Nie powiem, schlebiasz kopiując moje wypowiedzi z innych wątków w skali 1:1, ale ewidentnie nie zastosowałeś cytatu do właściwej sytuacji, co czyni mnie jednocześnie lekko zniesmaczonym." ale moderacja usunęła, bo "zniknął" post na który odpisywałem.

Swoją drogą kilka osób wypunktowało ten wyczyn w dwóch pozostałych wątkach.

WTF!?

Flodzia

2023-11-13, 13:58
dla strzelca duże piwo za celność


chorym

2023-11-13, 14:05
A man was seen holding a boy hostage with a knife outside a middle school in the city of Kunming in southern China's Yunnan province on January 22, 2021. The man was later shot dead by police. His motive was unknown.

nie ma za co