18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński, śliski kombinezonek...

Halman • 2022-12-28, 06:29

świat jest pełen szoków poporodowych...

wilkoala

2022-12-29, 18:22
Kamil3l napisał/a:

ch*j



Jak się przedstawisz to pisz z dużej litery.

Starger

2022-12-29, 23:05
patmon napisał/a:

Przy dzieciaku jest w juh roboty. Przy dwójce dzieciaków jeszcze więcej. Nie masz czasu dla siebie, a jak trafi się trzecie dziecko to praktycznie masz przej***ne na całej linii. Niestety nikt tego nie mówił i nikt tego nie tłumaczył. Wychować dzieci, wykształcić, dać miłość i dom, być dobrym i kochać, to nie tylko zrobić dzieciaków i liczyć, że ktoś zrobi robotę za ciebie i będzie pomagać. Być ojcem i matką to w juh ciężka droga pełna wyrzeczeń i poświęcenia, gdzie nie masz czasu się wyspać, najeść i wysrać, bo k***a ciągle coś, ale z końcem dnia jak wiesz, że dzieciaki ogarnięte śpią i są przygotowane na jutro i w nocy nikt nie zawoła, że ucho, ząb czy gardło, to spokojnie kładziesz głowę do poduszki i mówisz sobie dziś daliśmy radę, ciekawe co przyniesie jutro, i tak jest dzień za dniem nie bacząc na weekend, wakacje, święta czy urodziny. Niestety nie każdy człowiek nadaje się do tej roboty i często uświadamia sobie ten fakt z dzieckiem na rękach.



sam mam dzieciaka 12 msc i to co piszesz to 100% racja.. rano mam k***ice jak ch*j i sam bym tak nim jebnął w myślalch ale jak juz sie uspokaja i spoędzam z nim czas to jest to wspaniale przezycie albo jak usypia na nocke, cos niesamowitego... Nigdy nie zorbie mojemu dziecku krzywdy ale samemu nie dałbym za ch*ja rady wychować. Dzieci to super istoty ale nie dla ludzi o słabych nerwach!!

to...........10

2023-03-30, 13:34
patmon napisał/a:

Niestety nie każdy człowiek nadaje się do tej roboty i często uświadamia sobie ten fakt z dzieckiem na rękach.



Bo też jest od groma propagandy prorozpłodowej (rząd chce więcej niewolników a klechy - wiadomo). Wokół pełno bredni, jakie to rodzicielstwo cudowne. Jak komuś odpowiada, to może i cudowne, ale nie każdy to lubi.