18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński skoczek

BlckSn • 2015-08-11, 19:00
Akcja dzieje się prawdopodobnie w Chinach. Główny bohater nasłuchał się paktofoniki i wziął przykład ze swojego idola.


Irenvelle

2015-08-12, 12:43
jak byscie sie kiedys chcieli zajebac, to zrobcie to tak zeby bylo widac wszystko

kwaite09

2015-08-12, 12:57
Od PAKTOFONIKI sie odpie*dol

elite_bum

2015-08-12, 13:21
jak nazywa się chinski skoczek? Jeb pan wmur ,tak wiem suche :)

Toolpa

2015-08-12, 13:46
Debil debil debil... autor tematu oczywiście, a bardziej chodzi o podpis. Jakby się nasłuchał Paktofoniki, to było by inaczej:

- "Mamy po dwadzieścia lat
Przed sobą cały świat, przed sobą cały życia szmat
Więc jestem rad z każdego poranka i wieczoru
Dawno już dokonałem wyboru
I jestem dyspozytorem własnych torów
Spełniam się w muzyce hardcore'u
I wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie
Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie
Jak czasy podstawówki: zbite butelki, ubite lufki
Starte zelówki w podróży
Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży"

Bardziej by pasowało 'nasłuchał się Kalibra', bo tam Magik rapował:

"Hej! Joe, dokąd pędzisz z tą spluwą w dłoni?
Czyżbyś widział to samo co oni?
Jeden problem załatwię
Zrywam się do ciepłych krajów, znasz mnie
Jestem nieśmiertelny jak każdy, nic mi się nie stanie
Widzę, widzę, widzę wszystko i wszystko boli
Może czasem lepiej zamknąć oczy,
Lecz to ran nie zagoi
Bracia napieprzają się z drugim
Bo lubią inne gówno, słuchaj no
Tak myślę, że palne se chyba w łeb, tak się stanie
Bo nie ma już miłości dla mnie..."

Od momentu kiedy przeczytałem scenariusz do filmu, najpierw wydany w formie książki, wiedziałem że narobi więcej krzywdy chłopakom z PFK, niż pożytku. Gimnazjaliści nie pamiętają, a na siłę chcą być śmieszni...
Szkoda mi takich dzieciaków.

Górnik_Roku

2015-08-12, 14:00
19.0
19.5
19.0
19.5
20.0
Plus 2 za niekorzystny wiatr.

Kowalien

2015-08-12, 15:38
Skromny. Z piątego piętra tylko skakał.

BlckSn

2015-08-12, 16:39
Toolpa,

Filmu nie widziałem, książki nie czytałem, tego gówna zwanego muzyką nigdy nie słuchałem. Przećpał, poleciał i zdechł. Śmieszny chłopczyk z niego był. On i ta jego cwe*fonika nic nie wniosły do muzyki jako takiej więc nie rozumiem tego spuszczania się nad nimi.

pve11

2015-08-12, 21:56
BlckSn napisał/a:

Toolpa,

Filmu nie widziałem, książki nie czytałem, tego gówna zwanego muzyką nigdy nie słuchałem. Przećpał, poleciał i zdechł. Śmieszny chłopczyk z niego był. On i ta jego cwe*fonika nic nie wniosły do muzyki jako takiej więc nie rozumiem tego spuszczania się nad nimi.


Z cyklu: nie widziałem, nie słuchałem, nie czytałem, nie wiem, ale się k***a wypowiem.

BlckSn

2015-08-12, 23:26
pve11 napisał/a:


Z cyklu: nie widziałem, nie słuchałem, nie czytałem, nie wiem, ale się k***a wypowiem.



Zawsze to samo więc... Obracając się w różnych środowiskach byłem zmuszony do słuchania różnej muzyki. Rap to było największe gówno (zaraz po dubstepie) jakie musiałem słuchać. Bezsensowne rymowanki usiłujące udawać jakieś filozoficzne wywody, o ile "artysta" się wysilił. Zwykle jakiś kretyńskie rymowanki o ćpaniu i r*chaniu. Bez względu na obie formy tak samo żałosne i skierowane raczej to półgłówków, którzy albo próbują być inteligentni i słuchają jednego pajaca, który jest trochę inteligentniejszy od odbiorcy, albo totalni kretyni, którzy błogo trwali w swym upośledzeniu. Tak czy inaczej ch*jowa "muzyka" dla plebsu intelektualnego.

robur69

2015-08-13, 00:21
Nikt nie jest w stanie podrobic Magika (sp)

Feasf

2015-08-13, 12:18
@BlckSn Zgaduje że słuchałeś gimbograjków typu Chadan którzy nagrywają typowo pod gimbów ulica, dragi, r*chanie, gangsterskie życie :D

BlckSn

2015-08-13, 16:02
Feasf napisał/a:

@BlckSn Zgaduje że słuchałeś gimbograjków typu Chadan którzy nagrywają typowo pod gimbów ulica, dragi, r*chanie, gangsterskie życie :D



Nie słuchałem, byłem zmuszony do słuchania na imprezach. Nie wiem co to było ale zawsze to było gówno.

aptekarz997

2015-08-13, 22:16
pewnie nie chciał iść do fabryki Apple ;/

pve11

2015-08-14, 16:22
BlckSn napisał/a:



Nie słuchałem, byłem zmuszony do słuchania na imprezach. Nie wiem co to było ale zawsze to było gówno.


Jedna prośba, przesłuchaj Hans Solo - Zmywam, wtedy powiedz że to bezsensowne rymowanki.