18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński serwis telefonów.

stopwar • 2022-05-02, 18:44


Wymiana baterii u Chińczyka...

dadar123

2022-05-03, 00:39
Anonimowy12663 napisał/a:

Elegancko - profesjonalna, opanowana obsługa, ceny niskie, wymiana szybka, wszystko ekologicznie - utylizacja baterii pewnie w pobliskim lesie, ogółem klasa



A skądże! Utylizacja na miejscu, widać na filmie

wojownik070707

2022-05-03, 12:07
Widać, że dla obydwóch to nie pierwszy raz :)

Guri

2022-05-03, 13:45
j***ny ryż jaki spokój zachował :D pewnie to nie pierszwy raz :D

alucard321

2022-05-03, 15:08
AlbertoNihilo napisał/a:

Material był 2 miesiące temu na kaotiku.



Więc czemu go tutaj nie wrzuciłeś mądralo?

steniek

2022-05-03, 23:50
Telefon to najprawdopodobniej iPhone 6+ bądź 6s+. W tych telefonach stosuje się wysuwane paski kleju/taśmy, ale niestety łatwo je urwać na samym początku. Wymieniający zdecydowanie urwał paski, wiec próbował podważyć baterie. Zapewne użył do tego ostrego narzędzia i przebił baterie, co spowodowało zwarcie. Jak uszkodził, paski powinien użyć odpowiedniego narzędzia do oddzielania baterii bądź podgrzać korpus, aby osłabić klej.

Behemot

2022-05-04, 00:03
Szacun, nie spanikował i uratował telefon.

loku64

2022-05-05, 15:05
steniek napisał/a:

Telefon to najprawdopodobniej iPhone 6+ bądź 6s+. W tych telefonach stosuje się wysuwane paski kleju/taśmy, ale niestety łatwo je urwać na samym początku. Wymieniający zdecydowanie urwał paski, wiec próbował podważyć baterie. Zapewne użył do tego ostrego narzędzia i przebił baterie, co spowodowało zwarcie. Jak uszkodził, paski powinien użyć odpowiedniego narzędzia do oddzielania baterii bądź podgrzać korpus, aby osłabić klej.



Jest pełno telefonów w których się stosuję takie paski i pełno w których sie nie stosuje i baterie w sumie z reguły nie powinny być wkładane z powrotem, stąd po prostu szybką akcje chciał zrobić, bo bateria i tak w smietnik szłą. Akurat miał pod ręką coś metalowego tak się to skończyło. Ja akurat raz miałem podobną akcję, tylko mi się nie zdążyła bateria zapalić od tego czasu nie używałem metalowych narzędzi przy bateriach, kolega z Azji jak widać po reakcji na błędach sie nie do końca uczy :D