18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński sąd wydaje pokazowe wyroki śmierci na stadionie.

inż_Karwowski • 2017-12-19, 11:45
Ktoś już coś pisał namiętnie o Guangdong... (podejrzewam @fantastico - będzie miał kolejny temat do marszczenia pingwina)

Skazanych na karę śmierci handlarzy narkotyków w prowincji Guangdong (u bram Hongkongu) od razu po ogłoszeniu wyroku zabrano w ustronne miejsce i rozstrzelano. Wcześniej władze powiadomiły o wydarzeniu mieszkańców i zaprosiły do uczestnictwa. Ci filmowali zdarzenie komórkami, przyprowadzono też dzieci w mundurkach szkolnych.
Szokujący spektakl miał miejsce w piątek w Lufeng, miejscowości w zamożnej prowincji Guangdong, u bram Hongkongu 13; doniósł anglojęzyczny portal ThePaper_cn Cztery dni wcześniej władze powiadomiły o nim miejscową ludność i zaprosiły do uczestnictwa. Z zaproszenia skorzystały tysiące ludzi, stadionowe trybuny pękały w szwach.

Widzowie filmowali zdarzenie swoimi komórkami, na stadion przyprowadzono też dzieci w mundurkach szkolnych. Mniej zainteresowani palili papierosy i rozmawiali. Wokół stadionu zawisły plakaty promujące ogólnonarodową kampanię walki z handlem narkotykami.
nie mogłem znaleźc odpowiedniego filmiku, wiec licze, ze @fantastico marszczący pingwinka do Guangdong uzupełni w komentarzach jakiś filmik :P
:noga: :dead:
filmu

Arathnmor

2017-12-19, 12:20
Narkotyki? Czapa. Bierzesz za dużo w łapę na szkodę społeczeństwo? Czapa i konfiskata majątku. To samo za wały przy produkcji jedzenia. A jednak chętnych tam nie brakuje.

nowynick

2017-12-19, 12:32
Kiedy następne show i gdzie można kupić bilety? Chyba już wiem co chce na Gwiazdkę :mikolaj:

lm65

2017-12-19, 12:47
No dobra, ale gdzie te filmiki?

inż_Karwowski

2017-12-19, 12:51
@nowynick Nie wiem, kiedy kolejne show, sam bym chciał kupic bilet.
@Im65 Filmików właśnie nie znalazłem nigdzie. Chętnie oglądnąłbym Show :D

~Velture

2017-12-19, 14:58
No i prawidłowo.
Kiedyś kary śmierci wykonywano publicznie i nie dość, że gawiedź miała rozrywkę to jeszcze pełniło to funkcję prewencyjną odstraszając potencjalnych przestępców.

Poszedłbym o krok dalej i dodał do tego transmisję telewizyjną.

Noside

2017-12-19, 19:35
Dinaeel napisał/a:

Czapa i konfiskata majątku. To samo za wały przy produkcji jedzenia. A jednak chętnych tam nie brakuje.


Skoro każdy tam wygląda tak samo, to wcale mnie nie dziwi, że próbują szczęścia. Może rozstrzelają sąsiada, a nie mnie.

Musashi_Miyamoto

2017-12-19, 22:24
Dinaeel
Narkotyki? Czapa. Bierzesz za dużo w łapę na szkodę społeczeństwo? Czapa i konfiskata majątku. To samo za wały przy produkcji jedzenia. A jednak chętnych tam nie brakuje.

YYYYyyy zapomniałeś jeszcze o jednej CZAPIE... "MASZ INNE ZDANIE NIŻ KOMUNISTYCZNA PARTIA CHIN... TO k***A CZAPA"... Za inne zdanie albo inny pomysł na to samo... CZAPA! Warto też wiedzieć jak wygląda CZAPA za zwłaszcza INNE ZDANIE... Do niedawna było MODNE kierowanie takich delikwentów do więzienia a w więzieniu sprzedawano ich na... ORGANY.


WARTO TEŻ OPISAĆ CO TO ZNACZY INNE ZDANIE... A więc np... Zapie**alasz w FABRYCE i k***a ręce Ci odpadają a za pół miski ryżu to wolisz umrzeć niżeli tak zapie**alać ale jak UMRZEĆ w koło fabryki specjalne siatki dla samobójców gdy będą chcieli skoczyć... Będziesz chciał zaj***ć siebie nożem to jesteś terrorystą to Ciebie zajebią bohatersko gliniarze... Oczywiście możesz się zaj***ć w ciszy podcinając sobie żyły ale SPRÓBUJ TYLKO MORDĘ WYCHYLIĆ ŻE CI ŹLE... Tylko spróbuj...

razak

2017-12-19, 22:41
nie zapomij dodać, że dzieci w mundurkach też to widziały

Machol

2017-12-19, 23:47
Stadion to ustronne miejsce? W sumie, jak na chińskie warunki, to 10 000 sztuk ludzi to jakby siedzieć samemu.

Seksiaczek

2017-12-19, 23:57
Rozumiem zaj***ć za morderstwo,czy gwałt na jakimś dziecku,ale zabijania handlarzy narkotykami nigdy nie zrozumiem.Nikomu nie szkodzą,jedynie debilom biorącym ich produkty z całkowicie własnej woli.Przy okazji przyczyniają się do weliminowania gorszych genów ze społeczeństwa ;-)

Musashi_Miyamoto

2017-12-20, 00:13
@Seksiaczek

Nie do końca masz rację... Przed pierwszą próbą jeżeli chodzi o dragi może i działa Logika.. Choć też ma problemy bo wiesz jedynie że inni ludzie mówią że "nie wolno". No ale Ty musisz też wiedzieć dlaczego a więc łatwo jest przekroczyć "Ten Pierwszy Raz". No a po pierwszym razie to już jesteś biernym albo aktywnym narkomanem ale jesteś, do zasranej śmierci jesteś.

Narkotyki można Ci zaaplikować na najróżniejsze sposoby nie musisz sam wziąć, to ktoś Ci może zaaplikować tak jak w wielu miejscach dz**ką się aplikuje i one już nigdzie dla właściciela nie uciekną.

Oczywiście dragi dzieli się na lekkie i ciężkie ale w rzeczywistości różnice są zatarte... Weźmiesz raz heroinę i poczujesz jaką dewastację organizmu wywołała więc może szybciej przestaniesz a zapalisz papierosa albo "zielsko" to nie rzadko może Cię zdewastować po 100-kroć mocniej tyle że "zielsko" i fajki są "cierpliwe" i mają dużo czasu by nad Tobą po pracować, przy papierosach to i 20 i 30 lat czekasz na wyrok a przy zielsku tak mniej więcej po 10 latach się obudzisz z ręką w nocniku bo liczne a-motywacje doprowadzą Cię do stanu starego ch*ja nieudacznika.

Czy Chińczycy nie powinni się obawiać "dragów"... No nie wiem... Akurat to właśnie dragi dewastują ich społeczeństwa. Chińczycy JARAJĄ SZLUGI na potęgę i szlugi świetnie sprawdzają się w depopulacji Chinoli ale...

...swojego czasu bardzo skuteczną tzw Wojnę Opiumową toczyła z Chinami Wielka Brytania. Wojna ta była bardzo skuteczna. Wydawało by się że większość okaże się mądra a głupi to naturalna selekcja tym czasem Brytyjczycy uznali że to zadziała tak jak ma zadziałać i jak zadziałało... CZYLI JAK TRUCIZNA której się "nigdzie nie spieszy" a czy opanuje twój organizm, twoją społeczność, twój Naród w 1 rok czy w 100 lat a może w 1000 lat.. Jej się nigdzie nie spieszy ale nie ograniczana przez odpowiednie działania, prawo i determinacje innych by walczyć z zarazą narkotykową to nawet nie licz na to że zwykła Logika wystarczy.

Hrabia Drapula

2017-12-20, 00:18
przedstawienie pod tytułem "saditic hard live"