18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński kierowca ciężarówki.

T3RMINATOR • 2020-11-19, 12:02
Kur... ale mam nieład na głowie...


Jabulko69

2020-11-19, 18:07
Asuritta napisał/a:

nie lepiej np. zatrzymać pojazd i zrobić wkoło niego 2 kółka na golasa ? k***a obudzisz się i innych xD




SirMajkel napisał/a:

po co zjechać na bok jak zasypiasz za kółkiem jak można zasnąć na kierownicy i kogoś zabić...



Rozumiem sarkazm ale i tak odpowiem na to jak najbardziej powaznie jak potrafie. Generalnie to tirowcow bardzo czesto traktuje sie jak zwykle scierwo. Chwila spoznienia i jest ryzyko wylecenia z pracy. Dodatkowo maja oni ustalona ilosc czasu na przerwy, jesli takowa zostala na dany dzien wykorzystana to lipa, trzeba zapie**alac.
Ogladalem wywiad z tirowcem dawno temu i sa to informacje ktore pamietam, moge sie jednak mylic i jesli ktos wie o tym lepiej to prosze o poprawienie mnie.

Rebeliant

2020-11-19, 18:08
Ostatnia sekunda filmu uratowała sytuację! Do ostatniej chwili czekałem.

Noksu

2020-11-19, 18:39
Jabulko69 napisał/a:

Rozumiem sarkazm ale i tak odpowiem na to jak najbardziej powaznie jak potrafie. Generalnie to tirowcow bardzo czesto traktuje sie jak zwykle scierwo. Chwila spoznienia i jest ryzyko wylecenia z pracy. Dodatkowo maja oni ustalona ilosc czasu na przerwy, jesli takowa zostala na dany dzien wykorzystana to lipa, trzeba zapie**alac.
Ogladalem wywiad z tirowcem dawno temu i sa to informacje ktore pamietam, moge sie jednak mylic i jesli ktos wie o tym lepiej to prosze o poprawienie mnie.



Jedziesz 9 godzin dziennie 4,3 0,45 4,3, 2 razy w tygodniu po 10 godzin. Za każde przekroczenie czasu pracy mandat gdzie ty chcesz się spieszyć ? No chyba że w podwójnej to nawet 20h ciągiem jedziesz. Jak zaczynasz jazdę o np. 7:00 to musisz się wyrobić w 13/15 godzinach bo potem musisz iść na odpoczynek dzienny.

JaTylkonaChwile

2020-11-19, 18:53
Jabulko69 napisał/a:

Rozumiem sarkazm ale i tak odpowiem na to jak najbardziej powaznie jak potrafie. Generalnie to tirowcow bardzo czesto traktuje sie jak zwykle scierwo. Chwila spoznienia i jest ryzyko wylecenia z pracy. Dodatkowo maja oni ustalona ilosc czasu na przerwy, jesli takowa zostala na dany dzien wykorzystana to lipa, trzeba zapie**alac.
Ogladalem wywiad z tirowcem dawno temu i sa to informacje ktore pamietam, moge sie jednak mylic i jesli ktos wie o tym lepiej to prosze o poprawienie mnie.



tirowcow traktuje sie jak scierwo? ojoj... przeciez oni niczym atlas - trzymaja ten swiat na swoich barkach.

rafaffak

2020-11-19, 19:28
Albo Mefedryl albo facet ma przej***ne tiki które się uaktywniają w stresującej sytuacji

Quassar

2020-11-19, 19:52
Może miał wszy bo widzę że się tak drapał i za kark dosięgnąć nie mógł.

misiex

2020-11-19, 21:52
Jabulko69 napisał/a:

Generalnie to tirowcow bardzo czesto traktuje sie jak zwykle scierwo. Chwila spoznienia i jest ryzyko wylecenia z pracy. Dodatkowo maja oni ustalona ilosc czasu na przerwy, jesli takowa zostala na dany dzien wykorzystana to lipa, trzeba zapie**alac.
Ogladalem wywiad z tirowcem dawno temu i sa to informacje ktore pamietam, moge sie jednak mylic i jesli ktos wie o tym lepiej to prosze o poprawienie mnie.



No mylisz sie fch*j.


sadzanet

2020-11-20, 06:08
JaTylkonaChwile napisał/a:

niekoniecznie dragi... calkiem mozliwe, ze to sposob by nie zasnac. Sennosc brala to kombinowal



Ja pie**olę, jak ja mam to wyćwiczone, tyle, że ja w tym momencie zjeżdżałem, bo to już sen na jawie...
tak byłem "tirowcem" h*j nie robota, a jaranie się ciężarówkami to pedał, czy jakoś tak.

Kurde26

2020-11-20, 06:58
Ze snem i dupą nie wygrasz. Prędzej czy później zaśniesz lub się zesrasz i nie ma kozaka co przetrzyma

KaiKenzo

2020-11-30, 21:00
a to nie kierowca MPK z Warszawy?