18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński dzieciak...

Jesse.Pinkman • 2021-11-10, 20:58
...wbiegł prosto pod samochód.

Babababazpl

2021-11-11, 02:46
Ja wiem, że to dziecko i w ogóle, ale ja oraz wszyscy czytający ten komentarz też kiedyś dziećmi byliśmy. I jakoś, k***a, przeżyliśmy okres mleko-i-kaszo-wpie**alania, kwadratowych plecaków, piórników, worków na buty i szeroko rozumianej beztroski. Nawet gdy byliśmy naiwni, infantylni i uzależnieni od dorosłych, to mieliśmy choćby i minimalny instynkt samozachowawczy i nie wbiegaliśmy bezmyślnie na drogę. Każde takie nagranie uświadamia mi potęgę doboru naturalnego - gównogeny same się z puli genowej eliminują.

hansonsen

2021-11-11, 10:16
A za lampę kto zapłaci?

Krakus36

2021-11-11, 10:38
To jest właśnie przykład WTARGNIĘCIA, kierowca nie był wstanie zobaczyć że zza przeszkody wbiega debil... pisze to bo wielu myśli że ktoś biegnie po chodniku i wchodzi od razu na przejście to wtargnięcie dla nich BŁĄD każdy sąd winą obarczy kierowcę bo widział zjeba i powinien zachować szczególną ostrożność :D

htp

2021-11-11, 10:39
Babababazpl napisał/a:

Ja wiem, że to dziecko i w ogóle, ale ja oraz wszyscy czytający ten komentarz też kiedyś dziećmi byliśmy. I jakoś, k***a, przeżyliśmy okres mleko-i-kaszo-wpie**alania, kwadratowych plecaków, piórników, worków na buty i szeroko rozumianej beztroski. Nawet gdy byliśmy naiwni, infantylni i uzależnieni od dorosłych, to mieliśmy choćby i minimalny instynkt samozachowawczy i nie wbiegaliśmy bezmyślnie na drogę. Każde takie nagranie uświadamia mi potęgę doboru naturalnego - gównogeny same się z puli genowej eliminują.



Nie wszyscy przeżyli, jak widać. Niektórzy mieli po prostu pecha, a nie wyjątkowe geny.

__Tux__

2021-11-11, 15:12
Zaraz zrobią dwóch nowych.

bacio

2021-11-11, 20:32
Szacun, miejsce okamerowane z każdej strony

jahrod

2021-11-13, 18:39
Tylko po co się zatrzymał?