18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński dziadek z dzieckiem...

Jesse.Pinkman • 2021-10-25, 22:27
...zgarnięci na przejściu dla pieszych.

Mzimu

2021-10-26, 01:01
The current population of China is 1,446,615,024 as of Monday, October 25, 2021.

poprawka: 1,446,615,022 :)



Dzisiaj

2021-10-26, 01:21
nie na przejsciu... jakby byl na przejsciu to by pewnie przezyl ;)

cz...........ek

2021-10-26, 03:04
Dzisiaj napisał/a:

nie na przejsciu... jakby byl na przejsciu to by pewnie przezyl


Byłem w Pekinie i szczerze mówiąc tylko byłe kraje ZSSR i część Bałkanów może konkurować z Chinami w poziomie trudności w przechodzeniu przez jezdnię na pasach jako żywa osoba. Stres był non-stop nawet jak miałem zielone światło, które nota bene zmieniało się błyskawicznie na czerwone

To naprawdę nie jest kwestia wielkości kraju, że tyle materiału trafia na sadola z kraju kwitnącego skuterka

Oring

2021-10-26, 11:45
czarnybombelek napisał/a:

Byłem w Pekinie i szczerze mówiąc tylko byłe kraje ZSSR i część Bałkanów może konkurować z Chinami w poziomie trudności w przechodzeniu przez jezdnię na pasach jako żywa osoba. Stres był non-stop nawet jak miałem zielone światło, które nota bene zmieniało się błyskawicznie na czerwone
To naprawdę nie jest kwestia wielkości kraju, że tyle materiału trafia na sadola z kraju kwitnącego skuterka



to ty nie wiesz jak ludzie jeżdżą w indiach i tych innych brudnych krajach. My też jesteśmy byłym krajem ZSSR i jakoś przez ulice ciezko tu nie jest przejsc. Niech Zyję Wielka Rosja.

Andrzejas

2021-10-28, 00:22
Zbliżenie, to ty widziałeś u starych pod kołdrą, Dżesi.