18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińska rączka w windzie

Jesse.Pinkman • 2022-03-11, 11:13
Młody nauczy się nie wsadzać łapek gdzie popadnie.

Dzisiaj

2022-03-11, 11:33
rozumeim, ze emocje biorą góre... ale k***A mac! Przeciez jest przycisk do ZAMYKANIA j***nej windy. Pierwsze co powinna zrobic na wcisnac ten pie**olony k***a j***ny przycisk/guzik...

PanKukuruźnik82

2022-03-11, 11:44
Dzisiaj napisał/a:

rozumeim, ze emocje biorą góre... ale k***A mac! Przeciez jest przycisk do ZAMYKANIA j***nej windy. Pierwsze co powinna zrobic na wcisnac ten pie**olony k***a j***ny przycisk/guzik...



Nie oczekuj od większości kobiet w sytuacji ekstremalnej, logicznego myślenia...

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-03-11, 13:59
Madka tego gówniaka.. ,,aa fejsa se sprawdzę i selfi se pie**olnę " Zaraz ktoś przyjedzie i pomoże hehehe

Juzwa

2022-03-11, 16:25
Dzisiaj napisał/a:

rozumeim, ze emocje biorą góre... ale k***A mac! Przeciez jest przycisk do ZAMYKANIA j***nej windy. Pierwsze co powinna zrobic na wcisnac ten pie**olony k***a j***ny przycisk/guzik...



No tak, jest zamykanie i otwieranie, ale to nie działa natychmiast, tylko dopiero jak drzwi się zamkną albo otworzą.

35i

2022-03-11, 18:36
Tak jak już wcześniej pisałem, chiniole sami się wykończą tymi swoimi gównianymi wyrobami. Wystarczy poczekać.

Dzisiaj napisał/a:

rozumeim, ze emocje biorą góre... ale k***A mac! Przeciez jest przycisk do ZAMYKANIA j***nej windy. Pierwsze co powinna zrobic na wcisnac ten pie**olony k***a j***ny przycisk/guzik...



Rozumiem,że ze wsi jesteś i nigdy nie jechałeś windą. Drzwi windy posiadają czujnik, który chroni przed przypadkowym ściśnięciem drzwiami i jeżeli jest jakiś opór na drzwiach, to ich nie zamkniesz. Nawet przyciskiem. Poza tym, nie każda winda taki przycisk posiada.
Swoją drogą, skośna z jednej strony ciągnie za jedno skrzydło drzwi, jednocześnie odpychając drugie dupą. Skrzydła są połączone paskiem zębatym i systemem rolek. Zamykają lub otwierają się jednocześnie.

Dzisiaj

2022-03-11, 19:15
35i napisał/a:

Tak jak już wcześniej pisałem, chiniole sami się wykończą tymi swoimi gównianymi wyrobami. Wystarczy poczekać.
Rozumiem,że ze wsi jesteś i nigdy nie jechałeś windą. Drzwi windy posiadają czujnik, który chroni przed przypadkowym ściśnięciem drzwiami i jeżeli jest jakiś opór na drzwiach, to ich nie zamkniesz. Nawet przyciskiem. Poza tym, nie każda winda taki przycisk posiada.
Swoją drogą, skośna z jednej strony ciągnie za jedno skrzydło drzwi, jednocześnie odpychając drugie dupą. Skrzydła są połączone paskiem zębatym i systemem rolek. Zamykają lub otwierają się jednocześnie.



na wsi to tylko bylem nagrywac jak ci na dozynkach matke rolnicy za stodola obrabiają... windy maja w ch*j roznych rozwiazan wiec nie zgrywaj mądrali bo cjuna wiesz. Jedne otworza sie natychmiast inne nie. Osobiscie wiem gdzie jest winda z JEDNYM czujnikiem na wysokosci kostek - jak najpierw wsadzisz lape to winda scisnie tak ze sie zesrasz a dziecku moze reke zlamac. Winda lada w miare nowa itd. Nie męderkuj...

35i

2022-03-11, 21:00
Dzisiaj napisał/a:

na wsi to tylko bylem nagrywac jak ci na dozynkach matke rolnicy za stodola obrabiają... windy maja w ch*j roznych rozwiazan wiec nie zgrywaj mądrali bo cjuna wiesz. Jedne otworza sie natychmiast inne nie. Osobiscie wiem gdzie jest winda z JEDNYM czujnikiem na wysokosci kostek - jak najpierw wsadzisz lape to winda scisnie tak ze sie zesrasz a dziecku moze reke zlamac. Winda lada w miare nowa itd. Nie męderkuj...



Weź już może więcej nie pisz, bo mi zajady pękają ze śmiechu, pajacu.


Dzisiaj napisał/a:

Nie męderkuj...

:mrgreen:

Dzisiaj

2022-03-11, 21:49
35i napisał/a:

Weź już może więcej nie pisz, bo mi zajady pękają ze śmiechu, pajacu.



nie zajady tylko opryszczka od kontaktow na dworcu

jajo245

2022-03-11, 23:20
wystarczylo zamykanie drzwi kliknac.....

Kaczorowski

2022-03-12, 01:30
Ona jeszcze pomagała się otwierać tym drzwiom pchała je no idiotka :mrgreen:

35i

2022-03-12, 04:22
Dzisiaj napisał/a:

nie zajady tylko opryszczka od kontaktow na dworcu



Nie mierz wszystkich swoją miarą.

dludopiswwo

2022-03-12, 14:08
ale się k***a śmiałem...

DanJ93

2022-03-12, 15:52
Dobrze, że stanęła między drzwiami, wtedy czujnik cały czas próbuje otworzyć drzwi :D

cesarz1982

2022-03-12, 23:19
Dobrze ,ze miała telefon pod ręką, zdarzyla na fejsbuka na dzień wrzucić :lol: