18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińska poczta

~Velture • 2018-01-22, 11:31
Ktoś z was jeszcze chce ponarzekać na spóźniony list? :wyj***ne:


pazuzu

2018-01-22, 11:55
Paczki z AliExpress :)

mateusos

2018-01-22, 11:58
Kiedys czekalem na cos z Chin miesiac.
O dziwo doszlo i cale ale zapakowane ze tir by po tym przejechal i pewnie by sie nic nie stalo. Teraz wiem czemu.

gretex

2018-01-22, 13:58
Kiedyś kochali to co robią, ale jest powiedzenie z miłości do nienawiści jeden krok, no i teraz zła energia opanowała ich serca :D

a tak poza tym, fajnie się ogląda wk***ionych ludzi :D przynajmniej myślę, że jestem troche normalniejszy od nich :D

KoEj

2018-01-22, 17:22
Po co szukać bo chinolach :) Polski klasyk

St...........on

2018-01-22, 17:29
pazuzu napisał/a:

Paczki z AliExpress :)



Spoko, spoko, paczki z Ali są pancerne i ubezpieczone ;)

Mors_Nigra

2018-01-22, 18:02
Tak pracują Ci którzy chcą mieć 2 razy więcej roboty. Ale jak się wyżywają... nic nie zamawiam z kraju śmierdzących rzek i farm niewolniczej pracy tak więc zwisa mi to.

TurboGrzesznik

2018-01-22, 22:51
tak sie dzieje, bo taki DPD nie ma stricte swoich kurierw tylko podwykonawców którzy znajdują sobie fuchy na kilka miesięcy i wyj***ne. Nikt potem nie będze ich sadził, wszystko robili pod szyldem DPD.

GdzieMoszWigry

2018-01-22, 22:57
KoEj napisał/a:

Po co szukać bo chinolach :) Polski klasyk



Siema, to mój pierwszy post ale ch*j, do rzeczy.
Generalnie wiem, że nikt nie chce by jego paczka doszła rozj***na ale generalnie nie dziwię się tym chłopakom. Miałem nieprzyjemność pracować w jeden z firm kurierskich i lokalnej hurtowni spożywczej i powiem wam tak.

Busy - każdy bańkę na pewno nakręcił, 20 letnie trupy, w życiu nie widziałem żadnego dowodu rejestracyjnego(w razie kontroli janusz 5 dyszek rzuci na mandat) czy polisy oc (na szczęście jej nie potrzebowałem). Do tego hurtownia potrafiła załadować 8 palet towaru po ok 500-700 kg każda (dmc rzecz jasna 3,5t), wj***ć ci 30 punktów i lecisz k***a od praktycznie nocy do późnego popołudnia a wszystko za jakąś stówe na dzień, a robiło się czasami po nawet 14h i wszystko na czarno :) ja na całe szczęście zmądrzałem i już się nie dam tak j***ć w dupę ale żal mi niektórych ludzi, którzy tam trafili i rozumiem ich frustrację...

b0r000

2018-01-22, 23:10
Właśnie mi przypomniałeś że pod koniec listopada zamawiałem coś na Aliexpress
Dzięki :D

~Velture

2018-01-23, 08:12
GdzieMoszWigry napisał/a:



Siema, to mój pierwszy post ale ch*j, do rzeczy.
Generalnie wiem, że nikt nie chce by jego paczka doszła rozj***na ale generalnie nie dziwię się tym chłopakom. Miałem nieprzyjemność pracować w jeden z firm kurierskich i lokalnej hurtowni spożywczej i powiem wam tak.

Busy - każdy bańkę na pewno nakręcił, 20 letnie trupy, w życiu nie widziałem żadnego dowodu rejestracyjnego(w razie kontroli janusz 5 dyszek rzuci na mandat) czy polisy oc (na szczęście jej nie potrzebowałem). Do tego hurtownia potrafiła załadować 8 palet towaru po ok 500-700 kg każda (dmc rzecz jasna 3,5t), wj***ć ci 30 punktów i lecisz k***a od praktycznie nocy do późnego popołudnia a wszystko za jakąś stówe na dzień, a robiło się czasami po nawet 14h i wszystko na czarno :) ja na całe szczęście zmądrzałem i już się nie dam tak j***ć w dupę ale żal mi niektórych ludzi, którzy tam trafili i rozumiem ich frustrację...


No to ja ci powiem, że jest taka firma REN zajmująca się mrożonkami. Biorę od nich towar.
Ich samochody 'chłodnie' to nie są chłodnie tylko j***ne termosy.
Nie mają agregatów tylko izolują towar.
Kierowca mi opowiadał, że w lato to przej***ne mają i muszą zapie**alać na akord aby im się nie rozmroziło bo jak za długie przystanki robią albo za wolno jeżdżą to dochodzi do sytuacji, że towar popłynie a potem z pensji strącają.

A żeby było lepiej to nie jest jak u kuriera czy innego dostawcy bo nie ma gotowych zamówień tylko klient na miejscu mówi co chce, kierowca na miejscu odbiera zamówienie i na miejscu wypisuje fakturę, potem lata od drzwiczek do drzwiczek i zbiera zamówienie otwierając praktycznie wszystkie drzwiczki i wpuszczając ciepło.

GdzieMoszWigry

2018-01-23, 11:59
Velture napisał/a:


No to ja ci powiem, że jest taka firma REN zajmująca się mrożonkami. Biorę od nich towar.
Ich samochody 'chłodnie' to nie są chłodnie tylko j***ne termosy.
Nie mają agregatów tylko izolują towar.
Kierowca mi opowiadał, że w lato to przej***ne mają i muszą zapie**alać na akord aby im się nie rozmroziło bo jak za długie przystanki robią albo za wolno jeżdżą to dochodzi do sytuacji, że towar popłynie a potem z pensji strącają.

A żeby było lepiej to nie jest jak u kuriera czy innego dostawcy bo nie ma gotowych zamówień tylko klient na miejscu mówi co chce, kierowca na miejscu odbiera zamówienie i na miejscu wypisuje fakturę, potem lata od drzwiczek do drzwiczek i zbiera zamówienie otwierając praktycznie wszystkie drzwiczki i wpuszczając ciepło.



Z tym fakturowaniem na miejscu to k***a przegięcie,
Termos zamiast chłodni to chyba standard, też to przerabiałem tyle, że ja pracowałem przez jesień i zimę więc nie było to specjalnie uciążliwe bo mrożonki wytrzymywały te 12 godzin. Inna sprawa jak w okresie świątecznym woziłem karpie w skrzynkach od mięsa (mięsa nie woziłem ale z pogaduszek z innymi kierowcami to też niezłe jaja by tu można opisać, gwarantuję, że większość przerzuciła by się na mięsa pakowane zamiast świeżego na luz) bez choćby k***a kropli wody przez kilka ładnych godzin... taki karp jeszcze coś tam podrygiwał ale nikt mi nie powie, że żarcie takie zdechlaka jest zdrowe a tym bardziej smaczne...

Generalnie ktoś powinien się wziąć za tą pie**oloną branże, bo to co się w niej wyczynia to jakaś k***a Ukraina.

Xerphis

2018-01-23, 12:47
Sprawa zmasakrowanych paczek z AliExpress zostaje oficjalnie wyjaśniona (w zasadzie ogólnie z Chin oraz z Singapuru).
Pomimo tego, że zazwyczaj paczki wyglądają właśnie jakby każda z nich została użyta jako krążek hokejowy, ani razu mi się nie zdarzyło, żeby produkt w środku był uszkodzony. W końcu nawet szkło hartowane do telefonu zapakują w styropianową paczkę o grubości ścianek 1,5cm.

Wiewór

2018-01-23, 16:54
Velture napisał/a:


No to ja ci powiem, że jest taka firma REN zajmująca się mrożonkami. Biorę od nich towar.
Ich samochody 'chłodnie' to nie są chłodnie tylko j***ne termosy.
Nie mają agregatów tylko izolują towar.
Kierowca mi opowiadał, że w lato to przej***ne mają i muszą zapie**alać na akord aby im się nie rozmroziło bo jak za długie przystanki robią albo za wolno jeżdżą to dochodzi do sytuacji, że towar popłynie a potem z pensji strącają.

A żeby było lepiej to nie jest jak u kuriera czy innego dostawcy bo nie ma gotowych zamówień tylko klient na miejscu mówi co chce, kierowca na miejscu odbiera zamówienie i na miejscu wypisuje fakturę, potem lata od drzwiczek do drzwiczek i zbiera zamówienie otwierając praktycznie wszystkie drzwiczki i wpuszczając ciepło.


Ale ty dalej jesteś patriotą kochasz Polskę bo ona jest taka wspaniała.
A to że cię własny rodak otrujesz salmonellą żeby zarobić parę złoty to ch*j :lol: