18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińska nastka robi z siebie wisiorek...

Halman • 2024-02-26, 16:23

w skutek czego walczy z brakiem tlenu...

lakeroll

2024-02-26, 17:10
duży kibel jak na Chiny

Lo...........cz

2024-02-26, 17:11
I co jej to dało? Pójdzie do piekła bo pan jezus nie lubi samobójców?


Baronessa

2024-02-26, 17:21
Szkoda, że wideo ucięte i nie widać twarzy. Szczupłe dziewcze i pewnie ładne z twarzy.

Człowiek to dziwna i ograniczona umysłowo istota. Taki kadłubek bez nóżek i rączek, czy biedny i chory na raka chce za wszelką cenę żyć, a inny zdrowy i ładny osobnik, żyjący w dobrostanie, któremu w zasadzie nic nie brakuje, by cieszyć się życiem, traci jego sens i robi za wisiora...

Wiem, co czują tacy ludzie przed samobójstwem.
Też mnie dzisiaj naszła handra i depresyjny bezsens życia, jak co jakiś czas i miałem przez moment ochotę zrobić za brelok.
Nowy tydzień... Miałem poszukać lepszej roboty i podzwonić po ogłoszeniach. Miałem zacząć remont na chacie od poniedziałku. Nowa szlifiera do ścian z ledami za 7 stów czeka już miesiąc czasu. W planach było też sprzątanie ogrodu za chatą pod wiosenną uprawę owoców, warzyw i późniejszą ich sprzedaż na targach w celu maksymalizacji zarobków. Wyszło jak zawsze. Cały dzień opie**alania się, walenia konia do utytych loch i pisanie zj***nych komentarzy na szmatistic i innych gównianych portalach dla przegrywów.
Niech żyje stagnacja, j***ć progres... No bo po co miał bym się starać... Dla kogo...

Siriuz

2024-02-26, 17:34
Baronessa napisał/a:

Człowiek to dziwna i ograniczona umysłowo istota. Taki kadłubek bez nóżek i rączek, czy biedny i chory na raka chce za wszelką cenę żyć, a inny zdrowy i ładny osobnik, żyjący w dobrostanie, któremu w zasadzie nic nie brakuje, by cieszyć się życiem, traci jego sens i robi za wisiora...



Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma :)

Baronessa napisał/a:

Cały dzień opie**alania się



Idź na długi spacer, pobiegaj, pokop, cokolwiek co sprawi że spocisz się jak mysz. Potem prysznic, kąpiel i poczujesz się lepiej. Aktywność fizyczna to najlepszy antydepresant.

PabloSkills

2024-02-26, 17:54
Ale to jest podniecające... Te fikuśne ruchy...

Ukasz995

2024-02-26, 17:55
piękna niespodzianka dla rodziców po powrocie z pracy

Janko

2024-02-26, 18:12
Szkoda dziecka miało całe życie przed sobą

Ajot

2024-02-26, 18:27
Lord_Slizgacz napisał/a:

I co jej to dało? Pójdzie do piekła bo pan jezus nie lubi samobójców?



Twoja zdjęcie to fejk. Jezus miał 33 lata jak umarł, tzn. wrócił do domu Panu, czyli swojego.

EinsZweiPolizei

2024-02-26, 18:34
człowiek się dusi nie przez brak tlenu tylko nadmiar dwutlenku węgla

Lo...........cz

2024-02-26, 18:51
Ajot napisał/a:

Twoja zdjęcie to fejk. Jezus miał 33 lata jak umarł, tzn. wrócił do domu Panu, czyli swojego.


Nie ma znaczenia! Wyczuwam bluźnierstwo. Jezus zmartwychwstał i poszedł ale gdzie to nie twoja sprawa jak masz takie podejście! Obraz przez gpt wygenerowany a gpt wynalazł bóg, bo bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo i dał mu wolna wole!

Poza tym wtedy ludzie szybciej się starzeli a i broda dodaje lat.

Geraldzik

2024-02-26, 19:00
Lord_Slizgacz napisał/a:

I co jej to dało? Pójdzie do piekła bo pan jezus nie lubi samobójców?



Ty wierzysz w te bzdury baranie ?
A co do niej to ch*j z nią skoro taką podjęła decyzję

Ukasz995

2024-02-26, 19:06
psyhepl napisał/a:

to jest fejk



fejk to twój ojciec i jego mąż

Ajot

2024-02-26, 19:22
Lord_Slizgacz napisał/a:

Nie ma znaczenia! Wyczuwam bluźnierstwo. Jezus zmartwychwstał i poszedł ale gdzie to nie twoja sprawa jak masz takie podejście! Obraz przez gpt wygenerowany a gpt wynalazł bóg, bo bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo i dał mu wolna wole!
Poza tym wtedy ludzie szybciej się starzeli a i broda dodaje lat.



Twoje gpt jest od kosmatego szatana, a nie od Boga,
Gdzie poszedł Jezus jest zapisane w Nowym Testamencie, nie będę ci tłumaczył, czytaj Księgę.
Zresztą i tak pójdziesz do piekła za starego Jezusa.