18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińska mamusia...

Jesse.Pinkman • 2021-10-22, 21:57
...próbowała wyskoczyć z dzieciakiem ale kierowca autobusu przytomnie zareagował.

programista4k

2021-10-22, 22:24
to już mogła oddać to dizecko do domu dziecka

to już mogła oddać to dizecko do domu dziecka zamiast abortować

Zasysacz

2021-10-22, 22:24
Kobiety to j***ne idiotki chce się zabić pies j***ł niech się zabija ale czemu dzieciaka ciągnie ?? Co musi mieć z głową ?

Takafura

2021-10-22, 23:06
Szacun dla kierowcy choć mi pewnie matka by się tak nieszczęśliwie wyrwała i spadła z mostu...

wioletkak

2021-10-23, 01:16
programista4k napisał/a:

to już mogła oddać to dizecko do domu dziecka
to już mogła oddać to dizecko do domu dziecka zamiast abortować



Prosto w ręce pedofili ?

sothis

2021-10-23, 03:26
Zasysacz napisał/a:

Kobiety to j***ne idiotki chce się zabić pies j***ł niech się zabija ale czemu dzieciaka ciągnie ?? Co musi mieć z głową ?



Obawiam się, że życie w chińskim domu dziecka może być tak złe, że lepszym losem Matce wydaje się śmierć dziecka.

Wnioskuję po tym, że znany mi dzieciak adoptowany z domu dziecka w naszym chyba bardziej jednak przyjaznym dla obywatela kraju miał... Hmm. Coś przeskrobał to rzucał się na ziemię, zasłaniał głowę rękami i wrzeszczał "nie bij". Jakos 4latek około.
Także ten... Nie osadzalbym takich matek przez pryzmat swoich wymyślonych możliwości. Rzeczywistość jest dość brutalna dla sierot :)

Marcin360360

2021-10-23, 04:33
sothis napisał/a:

Obawiam się, że życie w chińskim domu dziecka może być tak złe, że lepszym losem Matce wydaje się śmierć dziecka.
Wnioskuję po tym, że znany mi dzieciak adoptowany z domu dziecka w naszym chyba bardziej jednak przyjaznym dla obywatela kraju miał... Hmm. Coś przeskrobał to rzucał się na ziemię, zasłaniał głowę rękami i wrzeszczał "nie bij". Jakos 4latek około.
Także ten... Nie osadzalbym takich matek przez pryzmat swoich wymyślonych możliwości. Rzeczywistość jest dość brutalna dla sierot



Widac jestes qebil! Samo życie w Chinach to jest koszmar alenwy robicie wszystko by tak było kupując chiński syf. Jak by komunizm upadł to by chinczyki dostali demokracje no ale ty nie kupisz czegoś dwa razy drożej dobrej jakości bo wolisz chińskie podróbki.

35i

2021-10-23, 05:02
Marcin360360 napisał/a:

Widac jestes qebil! Samo życie w Chinach to jest koszmar alenwy robicie wszystko by tak było kupując chiński syf. Jak by komunizm upadł to by chinczyki dostali demokracje no ale ty nie kupisz czegoś dwa razy drożej dobrej jakości bo wolisz chińskie podróbki.



Żebyś nie wiem jak się starał,ciężko jest kupić cokolwiek bez chińskiego wkładu.

Emilian89

2021-10-23, 08:27
Depresja - największa i najgorsza choroba naszego świata, nawet nie zdajecie sobie sprawy ile dzięki niej zawdzięczamy. Wysyp materiałów na Hardzie to głównie jej domena.

ps: Pamiętajcie czy to kobiety czy faceci rozmawiajcie o problemach nie duście tego w sobie, nie ma sensu.

mesjans

2021-10-23, 11:49
Marcin360360 napisał/a:

Widac jestes qebil! Samo życie w Chinach to jest koszmar alenwy robicie wszystko by tak było kupując chiński syf. Jak by komunizm upadł to by chinczyki dostali demokracje no ale ty nie kupisz czegoś dwa razy drożej dobrej jakości bo wolisz chińskie podróbki.



Czerpanie informacji z mediów jednego kraju o życiu w innym kraju nie będącym w tym samym systemie władzy jest jak słuchanie tylko jednej strony w sprawie rozwodowej.

sothis

2021-10-23, 12:22
Marcin360360 napisał/a:

Widac jestes qebil! Samo życie w Chinach to jest koszmar alenwy robicie wszystko by tak było kupując chiński syf. Jak by komunizm upadł to by chinczyki dostali demokracje no ale ty nie kupisz czegoś dwa razy drożej dobrej jakości bo wolisz chińskie podróbki.



Nie żeby coś, ale...
-nazywasz mnie debilem cytując mój post, a później ani słowem się do jego treści nie odnosisz
-ten pseudoekonomiczny bełkot, w którym przekazujesz prawdy objawione typu 'pizze hawajska jedzą tylko debile'
-... A ch*j z Tobą, jak nie zrozumiałeś co napisałem w pierwszym poście, to tego co chciałem Ci tłumaczyć nie zrozumiesz jeszcze kilkanaście lat albo wcale.

krolikosus

2021-10-23, 13:25
Chciala bezpiecznie skoczyc bo miala maseczke

Pitok

2021-10-23, 14:49
Zasysacz napisał/a:

Kobiety to j***ne idiotki chce się zabić pies j***ł niech się zabija ale czemu dzieciaka ciągnie ?? Co musi mieć z głową ?



Pewnie chce zrobić w ten sposób krzywdę ojcu dziecka.

dominator76

2021-10-23, 17:51
kiedyś pamietam chłop wlazł na pewien komin 12 h z nim negocjowali. SUKCES! zlał
pojechał do psychiatryka .
tam znalaz otwarte okno wlazł na wyskie drzewo i skoczył...
Efeekt.
Zmarnowane pieniądze na akcję.

pixastudio

2021-10-23, 19:58
jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia żeby ktoś się rzucił na ratunek. Ostatnio jednak Chiny rezygnują z depopulacji.