18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chinska Fabryka

thoma90 • 2014-01-16, 21:09
Ciekawe ilu z nas dalo by rade tak pracowac 4000 dziennie ... tabletow oczywiscie



Oranżada

2014-01-16, 23:06
kumacie to? żółtki mają na łapach obroże żeby się nie opie**alały.
ZAJEBISTY POMYSŁ

wieniu

2014-01-16, 23:44
Temat chińskich tabletów to temat rzeka, kiedyś myślałem, że niby wszystko jest jest robione w chinach. Ale przykład przeładowanej baterii wewnętrznej z powodu właśnie elektroniki klasy B nauczyło mnie, by dopłacać parę zł i niemieć problemu z serwisem. Niestety polscy importerzy tabletów sprowadzają na rynek towar, który na naszym rynku znaleźć się nie powinien. Serwis to dopiero komedia.

ravvar

2014-01-17, 00:45
Co ta baba odpukuje? Wygląda jakby dźwięk nagrywała, który dalej inne odsłuch*ją, ale mogę się mylić.

hubi96

2014-01-17, 09:21
@oranżada

To nie są opaski przeciw opie**alaniu tylko przewód uziemiający, ale pomysł spoko. Można by po tym nawet prąd puścić :D

hgh

2014-01-17, 10:02
Hm to jest pomysł.

Przywieźć sobie parę takich Chinek, dać jakieś części które kosztują grosze na giełdzie elektronicznej i składałyby te tablety tutaj (czy cokolwiek innego).

Brak kosztów transportu z Chin, dałbym im nawet jakiś pokój, jedzenie i minimalną krajową, a zapierniczałyby 24/7.

^_^

GhostScarface

2014-01-17, 12:06
szacunek dla nich za to że mimo słabych zarobków,nie wybieraja drogi do innych krajow by wpie**alac za cudze pieniądze,..tak pisze o ciawarach,muzuch*jach i reszcie brudasów.

aldziaw

2014-01-17, 13:13
Jakoś na wycieńczone nie wyglądają, włosy ogarnięte, ubrania też jakoś nie zniszczone. Ot chińska propaganda :)

carl92

2014-01-17, 13:16
W Polsce musisz się bardziej na k***ić w ciągu 8h niż oni. Zwłaszcza na linii produkcyjnej. Jak pracowałem w hucie szkła przy taśmie to żeby było iść się wysrać trzeba było szukać zmiennika. Taśma chodziła non stop a od taśmy nie mogłeś odejść. A kierownik był pie**olonym ch*jem pozdrawiam go :) Stawka 6,5zł na godzine. Śmiejemy się z Chinoli a sami gorzej mamy i jesteśmy wykorzystywani.

kamik306

2014-01-17, 13:29
Oranżada napisał/a:

kumacie to? żółtki mają na łapach obroże żeby się nie opie**alały.
ZAJEBISTY POMYSŁ



To są opaski przeciw ładunkom statycznym- ESD, sam popie**alam w fartuchu i butach ESD, a na stanowisku mam matę uziemiającą :D

Kopnięcie ładunkami statycznym procesora wystarczy, można go wymieniać od razu. Zawsze się śmieję, że to "zły dotyk" :P

Swoją drogą robią te rzeczy na normalnej przezroczystej folii bąbelkowej, zamiast używać różowej- właśnie rozładowującej ładunki statyczne. Bardzo bezpiecznie hahaha

stalowyszczur

2014-01-17, 13:48
Hehe, tez czasami laze w ESD , ale to raczej po to zeby mnie nie wypie**olilo w powietrze, i pol fabryki razem ze mna

beniek

2014-01-17, 14:15
@kamik306

Tez znam ten bol :D

Opaska ESD, fartuch ESD, buty ESD. Wszystko tylko aby odprowadzic ladunki :)

Pozatym podczas montazu : tam gdzie montuje sie touch sensor do wyswietlacza powinna byc komora (aby paproszki nie dostaly sie pomiedzy te dwie warstwy) (sam to przerabialem z pro gocleverem), a takze folia rozowa ESD :) Swoja droga w Polsce juz szybciej skladaja takie tablety niz na tym filmie :)

bollocks

2014-01-17, 14:17
zajebiste dupy, azjatki od zawsze mi sie podobały :) wybrał bym pare z nich!

tomek1491

2014-01-17, 14:26
U mnie jest fabryka LG, zatrudnają tylko panie. 7,50 brutto!!! Wszystko robią na stojąco! Ciągłe popędzanie, na filmie to chyba slow motion.

karinawaw

2014-01-17, 14:31
k***a jak bym za pracę dostawała 4000 tabletów dziennie to bym była bogata.
Sprzedawała bym je nawet po stówie to już by mi dało 400 000 zł dziennie! k***a i jeszcze te chinole marudzą. Ja się chętnie zamienie.

MaczoJuh

2014-01-17, 14:36
Te zapie**alaja, a jedna na wyjebce siedzi i muzy slucha...