18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińczyki wymyśliły nową zajebistą rzecz.

coldblood16 • 2017-10-03, 19:25
Jest to ciut nielegalne ale gra chyba warta świeczki.




Tu można zamówić razem z matrycami do innych walut tkichj

Henboh

2017-10-03, 19:30
Przecież ta zabawka jest starsza od internetu.

ro...........24

2017-10-03, 19:37
Piwo za link pod filmem

htp

2017-10-03, 20:30
Henboh napisał/a:

Przecież ta zabawka jest starsza od internetu.


To jest nawet starsze od telewizji, a może i telefonu.

vulkodlak

2017-10-03, 21:21
Jak rząd tak robi to się nazywa dodrukowanie waluty i wszystko ok, a jak spróbujesz w domu to zaraz paragraf i minimum 5 lat dawania dupy w pierdlu...

HalfGod

2017-10-03, 23:49
Do tej pory chcę taką maszynkę do robienia pieniędzy.

Henboh

2017-10-04, 02:47
vulkodlak napisał/a:

Jak rząd tak robi to się nazywa dodrukowanie waluty i wszystko ok, a jak spróbujesz w domu to zaraz paragraf i minimum 5 lat dawania dupy w pierdlu...



Akurat fizyczne pieniądze ktoś musi stworzyć/emitować.
Problem polega na tym, że banki produkują wirtualne/elektroniczne pieniądze bez pokrycia i na to paragrafu raczej długo jeszcze nie będzie niestety.

Dr0mg

2017-10-04, 06:10
art 310kk 5 lat to pikuś, u mnie podrabiali bilon to dostali po 10 lat, ale matryca do produkcji własnej waluty czemu nie

jan.rzut

2017-10-04, 08:21
"Najbardziej spodobała mi się maszyna do robienia pieniędzy. Model opracowali studenci moskiewskiej Wyższej Szkoły Technicznej i sprzedali Gruzinom za 10.000 rubli: potrzebujemy prawdziwej forsy, a taką maszynę możemy sobie zrobić jeszcze jedną. Pokazali, gdzie nalewać farbę, spirytus, jak wkładać papier. Zakręcili korbą – wylatują wspaniałe, szeleszczące dziesięciorublówki. Żaden ekspert nie był ich w stanie odróżnić od prawdziwych banknotów. Studenci uprzedzili nabywców: nie przeginajcie pały, chciwość gubi frajerów! Nie przegrzewajcie urządzenia, bo filigrany mogą stracić kontrast. Gruzini spakowali manatki, wzięli aparat – i do Gruzji. Siedzą wieczorami, drukują pieniążki. Raptem maszyna się zacięła. Trzeba było wciągnąć do szajki mechanika. Przyszedł, zdjął wieko – i tylko gwizdnął. Zrobili was w konia, powiada. Ta maszyna nie drukuje fałszywych pieniędzy. W środku było sto prawdziwych banknotów. Przekręcisz korbkę wylatuje nowiutka dycha. Ale już się skończyły. Koniec, szlus, nic już więcej nie wyskoczy. Gruzini na milicję. Studentów złapano – i po trzy lata za oszustwo. Gruzinom – po dziesięć. Za zamiar i próbę robienia fałszywych pieniędzy. Słusznie: studenci oszukali tylko Gruzinów, a Gruzini chcieli oszukiwać nasze robotniczo-chłopskie państwo. "

Matmer

2017-10-04, 11:35
Zwyczajna chińska mennica państwowa.

Samuelcio

2017-10-04, 17:17
przecie to jest kitajska Mennica Panstwowa... normalka