18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chile gotowe na najgorsze

Don_Beck • 2020-03-17, 08:06
Najważniejsze to odseparować chorych


niefrasobliwamariola

2020-03-17, 08:17
Tak racja , jak bakteria będzie wielkości niedźwiedzia to faktycho nie przejdzie.

jbone

2020-03-17, 08:33
niefrasobliwamariola napisał/a:

Tak racja , jak bakteria będzie wielkości niedźwiedzia to faktycho nie przejdzie.



widziałem agenta który przebił pięścią betonową ścianę,inni do nich strzelali ale nikt nie trafił.

więc nie wierzę żeby niedźwiedź o wadze pół tony nie był zdolny przebić się przez ściankę działową z karton gipsu lub te aluminiowe drzwi z szybką

Myxxer

2020-03-17, 08:54
jbone napisał/a:

widziałem agenta który przebił pięścią betonową ścianę,inni do nich strzelali ale nikt nie trafił.
więc nie wierzę żeby niedźwiedź o wadze pół tony nie był zdolny przebić się przez ściankę działową z karton gipsu lub te aluminiowe drzwi z szybką



co brałeś?

koras24

2020-03-17, 10:15
niefrasobliwamariola napisał/a:

Tak racja , jak bakteria będzie wielkości niedźwiedzia to faktycho nie przejdzie.



Dobrze że tam za dzwiami ludzie zarażeni wirusem bo był by problem.

hanney

2020-03-17, 14:42
Słuchajcie ćwoki, taka bariera wystarczy, to nie bakteria. Po 2-3 metrach ilość wirionów w bioareozolu jest tak mała, że szansa na infekcję praktycznie nie istnieje. Ale pewnie, już widzę jak ktoś pluje śliną specjalnie przez tą dziurę. XD Do domu niedouczone kundle

ritu4l

2020-03-17, 19:09
jbone napisał/a:

widziałem agenta który przebił pięścią betonową ścianę,inni do nich strzelali ale nikt nie trafił.
więc nie wierzę żeby niedźwiedź o wadze pół tony nie był zdolny przebić się przez ściankę działową z karton gipsu lub te aluminiowe drzwi z szybką



Srogie piguły sebastianie

zdun

2020-03-17, 19:31
Ale jesteście tępi. Ona kaszlała do przodu a nie w bok, więc spokojnie

Huherko

2020-03-17, 19:56
Myślę, że to nie na bakterie ta ściana, ale na Karyny co z bombelkami przychodzą odwiedzić tatusia Sebę z kaszelkiem.