18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CHILDREN

wrcode • 2013-07-29, 22:55
Animacja stworzona przez jakiegoś Japończyka. Czyżby taka przyszłość nas czekała?

Darkstep

2013-07-30, 11:19
Bardzo interesujący film.

maciak

2013-07-30, 11:52
Czyżby inspiracja czerpana z muzyki? Przekaz ten sam, ale podkład muzyczny legendarnie zajebisty!


wormarder

2013-07-30, 13:09
patrząc ile teraz mamy ekologów i innych tego typu ludzi to o takich kominach możecie sobie pomarzyć :)

MichaU

2013-07-30, 13:23
Zakończenie odwrotne do tego co w "O psie, który jeździł koleją" :amused:

kapral

2013-07-30, 16:21
nigdy nie pozwólcie sobie żeby stać w szeregu, nie pozwólcie sobie wciskać was w ryzy. nigdy nie bądźcie tacy jak inni, nie bądźcie tacy jakich widzą was inni. każdy jest indywidualny, najlepszy, wyjątkowy i jedyny.

nie podporządkowujcie się religiom, grupie, modzie. słuchajcie każdej muzyki, pijcie, palcie, jarajcie, zacznijcie CZUĆ a nie dotykać, WIDZIEĆ a nie patrzeć. SŁYSZEĆ a nie słuchać.

zobaczcie świat jakim jest a nie jaki wam wcisneli w głowę. pieniądze naprawde nie są ważne. wazne jest to kim jesteś. można otaczać się bogactwem ale największe bogactwo to wy sami.

serio.

skalus1

2013-07-30, 20:00
Chory filmik. Przez te zamki wyglądają jakby się obślinili :D jak się nazywa muzyka w tle? przypomina mi piosenke Słonia- szczerze

MrCollie

2013-07-30, 22:45
Aż mi się przypomniała scena z Dnia Świra:


skalus1 napisał/a:

Chory filmik. Przez te zamki wyglądają jakby się obślinili :D jak się nazywa muzyka w tle? przypomina mi piosenke Słonia- szczerze



piosenkę Słonia? :facepalm: naprawdę? :homer:
Przecież to jest fragment marszu żałobnego Chopina.