18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chicago nocą..

Halman • 2022-01-19, 15:15

no ma swoje ciemne uroki...

Ca...........on

2022-01-19, 17:14
O, jaki dżentelmen! Na sam koniec rzucił mu rękawicę.

Autor

2022-01-19, 19:10
Każdy obywatel powinien mieć prawo do posiadania broni. Każdy, na kim zapadł wyrok powinien mieć to prawo dożywotnio odebrane(kradzieże, rozboje, napady, etc...).
To straszne jak lewactwo, komuchy, ścierwa zwane demokratami i inne hybrydy o wspólnych cechach z czerwonymi wpłynęły na opinię publiczną, twierdząc, że każdy kto posiada broń jest zagrożeniem dla otoczenia i należy tą możliwość zredukowac do minimum lub wykluczyć całkowicie.

Wiewór

2022-01-19, 19:25
Autor napisał/a:

Każdy obywatel powinien mieć prawo do posiadania broni. Każdy, na kim zapadł wyrok powinien mieć to prawo dożywotnio odebrane(kradzieże, rozboje, napady, etc...).
To straszne jak lewactwo, komuchy, ścierwa zwane demokratami i inne hybrydy o wspólnych cechach z czerwonymi wpłynęły na opinię publiczną, twierdząc, że każdy kto posiada broń jest zagrożeniem dla otoczenia i należy tą możliwość zredukowac do minimum lub wykluczyć całkowicie.



Ciekawe że "prawacki" PiS również chciał w Polsce całkowicie zakazać posiadania broni. 5 lat temu pod osłoną nocy chcieli na początek przepchac ustawę zabraniająca posiadania broni cp.

Autor

2022-01-19, 19:35
Wiewór napisał/a:

Ciekawe że "prawacki" PiS również chciał w Polsce całkowicie zakazać posiadania broni. 5 lat temu pod osłoną nocy chcieli na początek przepchac ustawę zabraniająca posiadania broni cp.



Prawacki PiS? Od kiedy socjaliści, tfuuu etatyści, to prawacy?
Jesteś tym samym typem, który próbuje wmówić opinii publicznej, że PiS i jego przystawki to prawica. Albo udajesz głupiego, albo co gorsza nie udajesz. Być może nawet celowo i z premedytacją określasz ich w ten sposób. Tym bardziej brzydzą mnie ludzie Twojego pokroju.
Wyjaśnie Ci pewną kwestię; prawicowcy i wolnościowcy ponad wszelką miarę cenią sobie pracę, wolność i swobodę. Tą ostatnią naturalnie w ramach obowiązującego prawa i dobrych obyczajów. Cenią również tradycyjne wartości, które ukształtowane zostały przez wpływ cywilizacji łacińskiej oraz to na czym została ona zbudowana.

Policeman

2022-01-19, 19:36
Wiewór napisał/a:

Ciekawe że "prawacki" PiS również chciał w Polsce całkowicie zakazać posiadania broni. 5 lat temu pod osłoną nocy chcieli na początek przepchac ustawę zabraniająca posiadania broni cp.



Nikt o zdrowych zmysłach czy jakimkolwiek, choćby minimalnym pojęciu czym jest prawica, a czym lewica, nie uważa pis za partię prawicową. Quasi-narodowi [bo istocie nawet to nie] socjaliści.

sothis

2022-01-19, 22:24
Autor napisał/a:

Prawacki PiS? Od kiedy socjaliści, tfuuu etatyści, to prawacy?
Jesteś tym samym typem, który próbuje wmówić opinii publicznej, że PiS i jego przystawki to prawica. Albo udajesz głupiego, albo co gorsza nie udajesz. Być może nawet celowo i z premedytacją określasz ich w ten sposób. Tym bardziej brzydzą mnie ludzie Twojego pokroju.
Wyjaśnie Ci pewną kwestię; prawicowcy i wolnościowcy ponad wszelką miarę cenią sobie pracę, wolność i swobodę. Tą ostatnią naturalnie w ramach obowiązującego prawa i dobrych obyczajów. Cenią również tradycyjne wartości, które ukształtowane zostały przez wpływ cywilizacji łacińskiej oraz to na czym została ona zbudowana.




Generalnie nie tak dawno też zaczęło mi zgrzytać, że niby pisdy to prawica, bo jak prawica jak wspierają leniwy motłoch co to łaknie tylko zasiłków.
Inna sprawa, że coraz częściej mam wrażenie, że podziały prawo-lewe są sztuczne i ch*ja warte, a służą dzieleniu społeczeństwa i niczemu więcej :l
Jedna i druga strona ma sp***olenia różne, natomiast w ekstremalnie lewackiej Norwegii żyje się całkiem dobrze. Nie przychodzi mi do głowy skrajnie prawicowe państwo pierwszego świata, a chciałem zestawić, że w takim też żyloby się w porządku :)

Autor

2022-01-19, 23:25
sothis napisał/a:

Generalnie nie tak dawno też zaczęło mi zgrzytać, że niby pisdy to prawica, bo jak prawica jak wspierają leniwy motłoch co to łaknie tylko zasiłków.
Inna sprawa, że coraz częściej mam wrażenie, że podziały prawo-lewe są sztuczne i ch*ja warte, a służą dzieleniu społeczeństwa i niczemu więcej :l
Jedna i druga strona ma sp***olenia różne, natomiast w ekstremalnie lewackiej Norwegii żyje się całkiem dobrze. Nie przychodzi mi do głowy skrajnie prawicowe państwo pierwszego świata, a chciałem zestawić, że w takim też żyloby się w porządku



Podziały zawsze będą. Wiesz dlaczego w Norwegii żyje się ludziom dobrze? Norwegia ma dwukrotnie niższe PKB od naszego, ale ma również 7 - 8 krotnie mniejszą populację, więc obowiązania socjalne wynikające z tytułu umów zawartych przez społeczeństwo z administracją nie są takim obciążeniem ja to wygląda u nas. Przede wszystkim w Polsce stosunek osób pracujących do emerytów wynosi 2:1. W latach 60 było to 7:1. Wkrótce będzie 1.5:1, a za jakiś czas każdy z nas, a bardziej nasze dzieci będą utrzymywały jedną nieznajomą osobę. Ponadto mamy kretyńskie programy socjalne, które prócz rozleniwiania przyszłych pokoleń nie wnoszą niczego. Mamy zaj***ną politykę podatkową, która tłamsi narodowy potencjał gospodarczy, mamy sitwy, które okreslane mianem kapitalizmu kompradorskiego pilnują, aby konkurencja nigdy nie weszła do głównego nurtu, a jedynie odżywiała się marginalnym planktonem... Polacy wg statystyk są również starsi od Norwegów. I co najważniejsze Norwedzy mają złoża ropy oraz gazu. Norwegia czerpie rownież energię z elektrowni wodnych. Są niezależni i nie przystąpili do Planu Mitteleuropa fałszywie zwanym początkowo EWG, a w późniejszym czasie UE.

Wiewór

2022-01-20, 08:52
Autor napisał/a:

Prawacki PiS? Od kiedy socjaliści, tfuuu etatyści, to prawacy?
Jesteś tym samym typem, który próbuje wmówić opinii publicznej, że PiS i jego przystawki to prawica. Albo udajesz głupiego, albo co gorsza nie udajesz. Być może nawet celowo i z premedytacją określasz ich w ten sposób. Tym bardziej brzydzą mnie ludzie Twojego pokroju.
Wyjaśnie Ci pewną kwestię; prawicowcy i wolnościowcy ponad wszelką miarę cenią sobie pracę, wolność i swobodę. Tą ostatnią naturalnie w ramach obowiązującego prawa i dobrych obyczajów. Cenią również tradycyjne wartości, które ukształtowane zostały przez wpływ cywilizacji łacińskiej oraz to na czym została ona zbudowana.



Widzisz cudzysłów przy slowie prawacki? Oznacza on ironię.
Zobacz moje posty sprzed 6 lat. Od tyłu powtarzam że PiS to lewuchy i ile razy mnie napie**alano się że mnie jak to pisałem.

beny561

2022-01-20, 16:40
klękał jak angole na stadionie przed meczem :amused: