18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chemioterapia

ferdziu7 • 2014-10-08, 18:05
Dlaczego ludzie po chemioterapii są szczęśliwi?
-
-
-
Bo nie mają nic na głowie.

quartz75

2014-10-08, 18:15
A mnie to nie śmieszy. Bo może za dużo widziałem. Bo widziałem walkę z rakiem bliskiej mi osoby. Gdzie akurat wypadanie włosów było najmniejszym problemem. Takie żarty można płodzić na potęgę w ilości trzech na godzinę. W przerwie między defekacją a wpierdzalniem, dłubaniem sobie w nosie i obgryzaniem paznokci.

ogarnij133

2014-10-08, 18:28
@quartz75 ch*j to kogo obchodzi czy cie to smieszy. Jest to jeden z nielicznych zartow utrzymanych w stylu dawnego sadistica. Nikt normalny TUTAJ nie powinien tego brac na serio +_+ zart jest smieszny a choroba przej***na wiec dziekuje dobranoc.

quartz75

2014-10-08, 18:46
Wcześnie ciebie mama kładzie spać. A ch*j mnie obchodzi, co ciebie śmieszy? Ktoś ty, wyrocznia jakaś? Mam prawo wyrazić swoje zdanie tak samo jak ty. Różnica między nami jest jedna. Ja to zrobiłem w sposób kulturalny.

Dlaczego łysy jest szczęśliwy?

Bo nie ma nic na głowie.

Dlaczego ludzie podczas trepanacji czaszki są szczęśliwi?

Bo mają mniej na głowie.

Dlaczego ku*as obrzezanego jest szczęśliwy?

Bo ma mniej na głowie.

ulifont

2014-10-08, 21:02
quartz75
To jest właśnie taki poj***ny portal, wrzuca się byle jakie ch*jstwo, chamskie, sadystyczne czy po prostu ch*jowe i reszta psycholi to ocenia i pie**oli w komentarzach, przecież jak zakładałeś konto to musiałeś wiedzieć na co się piszesz.

quartz75

2014-10-08, 21:23
No toż ja oceniłem. Mnie to nie bawi. To po jaką cholerę mi tłumaczysz coś, co jest oczywiste?
No i muszę się z tobą zgodzić. ch*jostwa jest od zaj***nia. Chamstwa bez sensu też. Poj***ny portal - tu masz 100% racji. Kiedyś był ciekawy, intrygujący, inny. Teraz się przepie**ala wszelkiej maści gówniane kawały i wrzuty z innych, jeszcze bardziej gównianych portali by udowodnić bycie sadolem.

ulifont

2014-10-08, 21:42
quartz75
Jeśli twój podany wiek jest prawdziwy to już znasz odpowiedź dlaczego tyle ch*jostw krąży po portalu, które cię nie śmieszą, teraz czas na gimnazja czy bardzo świeżych "dorosłych" i to oni tutaj dyktują warunki, lepiej na spokojnie przeglądnij harda, tam jeszcze coś znajdzie się ciekawego, w dokumentalnych z resztą też.

Loaloa

2014-10-08, 23:14
Zapodanie takim żartem na oddziale onkologicznym od biedy możnaby uznać za lekką przesadę. Ale przeczytanie go na tym portalu oznacza, że jego nazwa jest kompatybilna z treścią. Razi cię tego typu humor, przenieś się na forum dla miłośniczek mastektomii. Ręczę, że nie poczujesz się tam dotknięty szyderą z rakowatych.

quartz75

2014-10-08, 23:43
Proponuję się zapoznać z definicją słowa "szyderstwo". Dodatkowo proponuję się zapoznać z definicją słowa "mastektomia". Po lekturze cały pieprzony wywód w dupę poszedł się j***ć. A tak mądrze się chciało napisać...

ponczo11

2014-10-09, 11:24
na łyso i do piekła :)