18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chemia na wesoło.

Muszken55 • 2014-02-04, 20:30
Dwa lata chemii już za mną, więc postanowiłem podzielić sie z wami "żartami" mego profesora od tego fascynującego przedmiotu. :samoboj:

:-)

- I co wynieśliście z tej lekcji? (cisza)
- Nic? To wezcie kredę.

Profesor wyciąga kawałek miedzi i pyta:
- Wiecie co to jest?
- Miedz? Na co profesor:
- Miedz czy nie miedz?

- Wy humaniści jedźcie do grecji. Grecy odłączą się od unii europejskiej i będą hodować owce. Barany im się przydadzą.

Profesor przechadza się po klasie, po czym zerka do zeszytu koleżanki i pyta:
- A co Ci plusa zjadło? Orange?

Profesor zwraca się do koleżanki która ubrała jakieś bransoletki z kolcami czy jakieś dziadostwo:
- A ty co, do mma się wybierasz?

- Wiecie co to za oknem pada?
- Śnieg?
- Nie. Pył. Grecy panteon piłują.

- Dlaczego jak wartościowość jest nieparzysta to się podwaja? Bo wyjdzie taniej w promocji.

- Mil jest od tysięcznej. Dlatego jak mówimy "mój ty miły" to znaczy "mój ty jednotysięczny"
:idzwch*j:

Brzydkii

2014-02-05, 10:27
Muszken55 napisał/a:


- Wiecie co to za oknem pada?
- Śnieg?
- Nie. Pył. Grecy panteon piłują.




No co za baran :homer: Zapamiętajcie, Panteon znajduje się w Rzymie, świątynia bogów rzymskich przemianowana potem na kościół. Charakterystyczna kopuła z oculusem po środku.

Partenon jest to centralna i największa świątynia na akropolu poświęcona Atenie Partenos.

Jak słyszę takich ludzi co chcą błysnąć, a nie znają podstawowych informacji to mnie ch*j strzela.

mare30ks

2014-02-05, 11:19
piwko za barany w grecji :)

Awangardowy

2014-02-05, 11:30
Nie które z tych żartów, suche jak ta kreda.

johnnybgoode

2014-02-05, 11:50
myślałem, że będzie coś w stylu:
"Jaki jest ulubiony dzień rudego?"
"Chemioterapia"

"Jedną z najgorszych rzeczy w chemioterapii, jest fakt, że nie możesz zjeść porządnego posiłku. Bo jaśnie pani jest zbyt słaba żeby wstać i gotować."

@Brzydkii; a może to właśnie Grecy piłują Panteon w Rzymie? Nikt nie powiedział słowa o Grecji;

COP

2014-02-05, 11:55
Brzydkii, nie to, żebym się z tobą nie zgadzał, ale nie mogę się powstrzymać:
Muszken55 napisał/a:

Wy humaniści jedźcie do grecji. Grecy odłączą się od unii europejskiej i będą hodować owce. Barany im się przydadzą.

:lubieplacki:

Generalnie tak jak napisał johnnybgoode, troche mało sadystyczne te kawały.

fremen007

2014-02-05, 11:56
Muszken55 napisał/a:

Profesor zwraca się do koleżanki która ubrała jakieś bransoletki z kolcami czy jakieś dziadostwo:
- A ty co, do mma się wybierasz?



To ma taką miłą nazwę ,,pieszczocha" :]

Bi...........__

2014-02-05, 12:37
ch*jowe, ale wypowiedziane z ust wykładowcy zawsze cieszy ;)

St...........ke

2014-02-05, 13:08
Brzydkii napisał/a:




No co za baran :homer: Zapamiętajcie, Panteon znajduje się w Rzymie, świątynia bogów rzymskich przemianowana potem na kościół. Charakterystyczna kopuła z oculusem po środku.

Partenon jest to centralna i największa świątynia na akropolu poświęcona Atenie Partenos.

Jak słyszę takich ludzi co chcą błysnąć, a nie znają podstawowych informacji to mnie ch*j strzela.



Baran to jest z Ciebie. Panteon to ogół bóstw oraz świątynia im poświęcona. Panteonów mogło być i zapewne było dużo w starożytności, jednak najsławniejszy jest Panteon w Rzymie. Chciałeś zabłysnąć, a dałeś dupy.

al...........10

2014-02-05, 13:11
Co rośnie w zimę?
Statystyki bezrobocia i emigracji wśród absolwentów chemii.

Mr.Benny

2014-02-05, 13:30
A jak słuchałeś tych sucharów profesora to nie stał przypadkiem niedaleko duch Obi Wan Kenkbi'ego i Mistrza Jody? I czy przypadkiem obaj do ciebie wesolutko nie machali?

Jack Daniel's

2014-02-05, 14:39
alpha10, zimą (nie w zimę - humanisto) to rośnie liczba zgonów wśród bezdomnych.

Enzo_Gorlomi

2014-02-05, 14:41
Muszken55 napisał/a:

Dwa lata chemii już za mną


włosy powoli odrastają?

zakart

2014-02-05, 14:50
Jaka szkoła, takie dowc**y wykładowcy:-)