18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chema

~Sunday • 2023-03-30, 17:11

Dziadek ma flashbacki :amused:

ellsworth

2023-03-30, 23:20
BarmanInternetu napisał/a:

Przynajmniej tam mają doświadczenia na chemii w szkołach.Za swoich czasów to jedyne doświadczenie jakie widziałem to że sól rozpuszcza się w wodzie



A pie**olisz! Ten sam rocznik jesteś co i ja. W gimbazie łaziliśmy na laboratorium Uniwersytetu Jagielońskiego, bo świeży twór jakim były gimbazy, nie miał włąsnych, natomiast w liceum mieliśmy na miejscu w szkole.

kocur

2023-03-31, 00:02
BarmanInternetu napisał/a:

Przynajmniej tam mają doświadczenia na chemii w szkołach.Za swoich czasów to jedyne doświadczenie jakie widziałem to że sól rozpuszcza się w wodzie



W szkole specjalnej doświadczenia? Oszalałeś. Nie wystarczyło ci doświadczyć bólu cierpienia i ponizania ?

Mewa27

2023-03-31, 01:14
Jak do tego doszło nie wiem

DziadMróz

2023-03-31, 01:30
Ja miałem doświadczenia na fizyce w gimbazie ale potem trzeba było pisać jakieś długie opisy, wnioski i przekształcenia wzorów. Potem w liceum moja nauczycielka była tak odklejona od świata, że nie spełniała swojej roli. Z perspektywy czasu żałuję, że był tak ch*jowy poziom. Teraz czasami z przyjemnością sobie ogarnę jakiś temat z fizyki albo matmy.

7wporzondku

2023-03-31, 06:12
Pamietam lekcje o zachowaniu się gazów i ze ich cząsteczki maja pełna swobodę ruchów dlatego jak psiknela perfumem w roku klasy to będzie go czuć w całej sai po pewnym czasie. To samo z bąkami

Wiewór

2023-03-31, 10:16
Pan Garrison.

Zbysław

2023-03-31, 13:07
Co w tym złego?

Adriano84

2023-03-31, 16:10
BarmanInternetu napisał/a:

Przynajmniej tam mają doświadczenia na chemii w szkołach.Za swoich czasów to jedyne doświadczenie jakie widziałem to że sól rozpuszcza się w wodzie


Tak to jest w szkole specjalnej

niefrasobliwamariola

2023-03-31, 20:02
Na pewno Monica to imię dyrektorki szkoły w której pracuje lub pracował

parapsychol

2023-03-31, 20:09
BarmanInternetu napisał/a:

Przynajmniej tam mają doświadczenia na chemii w szkołach.Za swoich czasów to jedyne doświadczenie jakie widziałem to że sól rozpuszcza się w wodzie



to u ciebie byly doswiadczenia? u mnie tylko ksiazka i teoria ;)

~Velture

2023-03-31, 21:23
mwaski napisał/a:

Za moich czasów na chemii były eksperymenty. Ale jak teraz w całym programie nauczania jest 160 godzin chemii i 800 godzin religii, to pewnie nie ma czasu na takie pierdoły jak eksperymenty chemiczne.



k***a milion godzin religii może?

No...........95

2023-03-31, 21:34
Flegamina napisał/a:

j***ny zbok



Eh te podwójne standardy. Łysy koleś w średnim wieku = zbok. Młody przystojniak = "niezłe seksowne ciacho " . Wspaniała równość kultu matriarchatu.

LouisdeFunes

2023-04-02, 16:31
BarmanInternetu napisał/a:

Przynajmniej tam mają doświadczenia na chemii w szkołach.Za swoich czasów to jedyne doświadczenie jakie widziałem to że sól rozpuszcza się w wodzie



właśnie właśnie i osadzanie się soli kryształów na nitce I teraz dlatego właśnie nauczyciele Mają przej***ne I bardzo dobrze jak się upominają młodzi rodzice o byle pierdoły. wcześniej uczyły leniwe stare k***y z prl-u o ile nazwać można było to faktycznie nauką a nie przepisywaniem książki od deski do deski