18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcieli ukraść Infinity

GeorgeHarvey1 • 2023-04-17, 18:29

Ale im nie wyszło

BambiPMT

2023-04-18, 08:01
Debil, na małpę bez klamki. Pewnie jakiś j***ny lewak i wybiegł tylko im kluczyki dać.
A tak było by przynajmniej jedna małpę mniej. Bo pozostała dwójka by pewnie sp***oliła.

atomboy napisał/a:

pewnie wyjdę na rasistę ale w sumie dobrze mi z tym czy kolor oponentów nie kojarzy się z brambulcem? takie LUŹNE spostrzeżenie, kolor asfaltu czy tam powierzchni bitumicznej. Ja bym tam dezynfekował może cyklonem B... za mocno? to chociaż chlorem. Uważam, że wszystko ma swoje miejsce np. czarne w więzieniu haha żartowałem yebać bambusów brudasów qrwy yebane.



W naszej kulturze czarny kolor symbolizuje zło. Takie logiczne.

pytolsky

2023-04-18, 14:20
atomboy napisał/a:

pewnie wyjdę na rasistę ale w sumie dobrze mi z tym czy kolor oponentów nie kojarzy się z brambulcem? takie LUŹNE spostrzeżenie, kolor asfaltu czy tam powierzchni bitumicznej. Ja bym tam dezynfekował może cyklonem B... za mocno? to chociaż chlorem. Uważam, że wszystko ma swoje miejsce np. czarne w więzieniu haha żartowałem yebać bambusów brudasów qrwy yebane.



Tam akurat dwóch wygląda na dosyć jasnych

mi...........pl

2023-04-18, 22:28
Umorzone z powodu nie wykrycia sprawców, Panie Amerykaniec wszystkich murzynów nie damy razy wsadzić do paki.

Umorzone z powodu nie wykrycia sprawców, Panie Amerykaniec wszystkich murzynów nie damy razy wsadzić do paki.

onucek napisał/a:

nie rozumiem tego? dlaczego jak biali biją małpy to zawsze jakoś tak delikatnie, żeby krzywdy nie zrobić?



Aby się na handle dalej nadawała. Za obita nie weźmiesz za dużo kasy.