18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcieli pieniędzy a dostali...

PrezesTegoBurdelu • 2012-09-19, 20:54
Jest Rosja, jest wpie**ol :idzwch*j:


RB28DET

2012-09-19, 23:35
Z tego co wiem to w Rosji na porządku dziennym są ataki i rabunki na TIRy, więc jeżeli inni kierowcy usłyszeli na CB prośbę o pomoc natychmiast zareagowali, co tłumaczy taką agresje wobec "napastników" z Lady.

szymekk5

2012-09-20, 01:03
Niestety u nas brakuje takiej solidarności na drogach...

k18t

2012-09-20, 01:32
Mój avatar jest moim komentarzem do tego filmu

Se...........ki

2012-09-20, 09:33
Jeśli ktoś chce definicję solidarności społecznej w obrazkach, to właśnie najlepszy przykład.

A tak swoją drogą. Kiedyś siedzieliśmy na piwie i jeden tirowiec opowiadał nam, o wyprawach do Rosji. Powiedział, że szef przed wyjazdem, daje im kilka set dolarów, na opłaty dla gangusów. Wygląda, to tak, że po wjeździe do Rosji, na pewnym odcinku drogi, jest parking dla ciężarówek, można tam się wyspać, wysrać itp. Jak już się tam zatrzymasz, to przychodzi kilku kolesi, którzy zbierają opłaty za ochronę. Powiedział, że jest, to dobry układ, bo masz 100% pewności, że nikt nie opie**oli Tobie TIR-a, a Ty możesz w spokoju się wyspać. W tym miejscu, nawet milicja nie sprawdza kierowców, bo kierowcy płacą za spokój.

andreez91

2012-09-20, 10:33
no i jak widze takie akcje to dalej zastanawiam sie czemu nie ma takiego dostępu do broni jakby wiedział jeden z drugim że mam Magnuma za pazuchą lub M4A1 w kabinie to by sie zastanowił jeden z drugim nad tym czy warto narażać życie za kilkaset dolców a tak ch*j samowolka Ruskie robią co chcą firma traci trochę kasy ŻENADA

cannabis7777

2012-09-20, 10:46
a potem ten co w morde dostał "coś ty mi k***a zrobił bandyto". Ładne zgranie się tirowców. Chociaż nie jestem zwolennikiem samosądów to niektórym naprawdę należy się nauczka

luki_wch

2012-09-20, 12:30
Na początku myślałem, że słychać licznik Geigera.

megabass111

2012-09-20, 13:24
Włączyłem ten film, i k***a telefon mi dzwoni. Zastopowałem, pobieglem do pokojou po telefon. Patrze, jaki ch*j.. no nic. Włączam, dalej dzwoni. Patrze, znow nic. Dopiero po chwili się połapałem, ze to dzwiek z filmu.

eekz

2012-09-20, 14:00
Nocą włamywacze włamali się do domu Wałujewa i wynieśli wszystko...
Strach, ból, poniżenie...

i tyle na temat ruskich

uyvu

2012-09-20, 16:31
@w anal wjeżdzam - nieprawda, byłem na stopa w Bratysławie, w Berlinie, trochę po Polsce i każdy kto ma CB pyta innych kierowców czy ktoś nie jedzie w danym kierunku, więc nie pie**ol mi tu.

reflex7

2012-09-20, 17:46
@W Anal Wjeżdżam

identyczna sytuacje miala moja dziewczyna - tylko ze z polakiem. Zaraz na CB powiedzial ze trzeba jej transport i w ten sposob przejechala 300km w 4h - NA STOPA!

To ze Ty jestes antypatyczny i kazdy Cie omija nie znaczy ze reszta ma tak samo=]