18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcieli adrenaliny podczas skoków...

Halman • 2022-10-19, 12:22

no to dostali jej w nadmiarze...

Extermis

2022-10-19, 12:29
Czemu drugi gość nie otworzył spadochronu "awaryjnego"? Kiedyś już widziałem podobną akcję z zaplątanym spadochronem, gdzie awaryjny spadochron po chwili uratował sytuacje. Chociaż i tak nie wiadomo, czy by coś pomogło.

to...........10

2022-10-19, 12:31
Extermis napisał/a:

Czemu drugi gość nie otworzył spadochronu "awaryjnego"? Kiedyś już widziałem podobną akcję z zaplątanym spadochronem, gdzie awaryjny spadochron po chwili uratował sytuacje. Chociaż i tak nie wiadomo, czy by coś pomogło.



Albo nie zdążył, albo skalkulował, że zapasowy się nie zdąży otworzyć. Lepiej mieć tę skłębioną masę materiału niż nic.

John-Flopp

2022-10-19, 12:57
mwaski napisał/a:

Albo nie zdążył, albo skalkulował, że zapasowy się nie zdąży otworzyć. Lepiej mieć tę skłębioną masę materiału niż nic.



Po prostu zaczął wirować i podczas wyrzutu awaryjnego najprawdopodobniej ów spadochron się zawinął o linki przed rozłożeniem i ch*j. Po chłopie.

fortiwrc

2022-10-19, 13:53
Extermis napisał/a:

Czemu drugi gość nie otworzył spadochronu "awaryjnego"? Kiedyś już widziałem podobną akcję z zaplątanym spadochronem, gdzie awaryjny spadochron po chwili uratował sytuacje. Chociaż i tak nie wiadomo, czy by coś pomogło.



Przy base jump-ach nie ma spadochronow zapasowych.

TylerPL

2022-10-19, 14:36
Wszystkie spadochrony się otworzyły - policzcie kolory czasz: czerwony, niebieski i na końcu zielony . Tylko, że ostatni otworzył się dopiero po jebnięciu w czasze niebieskiemu, który później spadł zaplątany w linki.

mit2

2022-10-19, 15:16
Podkład z koncertu? Kurde, nie zdawałem sobie sprawy, że ten przebieraniec z Lordi jest takim beztalenciem :lol:

KoniecZartow

2022-10-19, 15:58
mit2 napisał/a:

Podkład z koncertu? Kurde, nie zdawałem sobie sprawy, że ten przebieraniec z Lordi jest takim beztalenciem



Myślałem, że z eurowizji :krejzi:

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-19, 19:08
John-Flopp napisał/a:

Po prostu zaczął wirować i podczas wyrzutu awaryjnego najprawdopodobniej ów spadochron się zawinął o linki przed rozłożeniem i ch*j. Po chłopie.



Dlatego najpierw odrzuca się zaplątany ale do tego jest potrzebna wysokość

Kosa92

2022-10-19, 19:26
Podsumowując powyższe można wysnuć następujące wnioski: chłopaki posuwali mu żonę, i chcieli pozbyć się piątego koła u wozu...

grudzin7

2022-10-20, 14:17
Skoczyć komusz na spadochron a potem sp***olić i otworzyć własny? Trochę taki "dick move" :amused:

ellsworth

2022-10-20, 20:07
mit2 napisał/a:

Podkład z koncertu? Kurde, nie zdawałem sobie sprawy, że ten przebieraniec z Lordi jest takim beztalenciem



Kiedy Lordi wygrywało Eurowizję, to większość uzytkowników tego portalu była jeszcze spermą w worze.

mit2

2022-10-22, 13:52
ellsworth napisał/a:

Kiedy Lordi wygrywało Eurowizję, to większość uzytkowników tego portalu była jeszcze spermą w worze.


Być może. Osobiście pamiętam jak oglądałem finał na żywo i się cieszyłem, że w końcu ktoś docenił muzykę inną niż ten j***ny pop.