18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciałbym zgłosić wykroczenie...

ASAKKU • 2014-10-30, 18:18
A podpie**olę tych cwaniaków na przystanku... :doggy:

lokalnywatażka

2014-10-30, 23:32
jak do pit-stopu se zajechał. Pewnie czwarty raz w tą i z powrotem przejezdzał,zbierając się na odwagę.

crystaldragon

2014-10-31, 00:32
To teraz zaczną się kolejni naśladowcy Stonogi. Stonodze się poszczęściło, gdyż spokojnie policjant mógł go aresztować za "znieważenie funkcjonariusza na służbie", ale mu się po farciło bo trafił na niedoświadczonego ciamajdę.

fantastico

2014-10-31, 01:18
Wszystko konfitury, psy albo pacieje ;) Ja tam się jaram i z tego się śmieję ;D

Asuritt

2014-10-31, 08:53
Mam nadzieje że takiego idiotę kiedyś będą mordować i niech wtedy szuka policji xD a oni powiedzą że szukają parkingu a potem przyjdą aby prędkości biegnąc nie złamią ! xD Lub nie mogą go resuscytować bo narusza jego nietykalność osobistą i musi umrzeć bo nie mogą stać na odpalonym silniku powyżej minuty w terenie zabudowanym XD a i PS: czy idiota miał kundla osranego zapiętego lub w transporterku dla zwierząt w pojeździe ? xD i Kaganiec

m_p

2014-10-31, 09:12
o k***a ale matoł, powinni robić testy psychologiczne dla kupującego kamerke samochodową

Sinecod

2014-10-31, 10:01
Najgorsze jest to że teraz prawilnusy i inne prawackie zjeby będą nagrywać każdą akcję policji, bo Stonoga na pejsbuku ogłoszenie rzucił żeby nagrywać każdy przykład niekompetencji i się zaczęła nagonka. Wiadomo że policję mamy taką jaka jest, ale k***a, kiedyś milicjant pałą by śmignął albo ZOMO by wciągnęło do suki i koniec imprezy...

Poza tym jak takiemu prawaczkowi w szeleszczącym dresiku dzieje się kuku, to pierwsze co robi- goni na najbliższy posterunek albo doskonale zna numer 997.

uneventful

2014-10-31, 11:26
to jest akcja tomasza motylińskiego - tego samego, który stał się sławny z tego, że zrobił biednemu zakupy za 46,18.