18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciała tylko pokazać nam cycki

~Sunday • 2021-04-02, 14:37

Policja była jakby w średniowiecznym nastroju.

PhantomMask

2021-04-03, 11:11
bercisko napisał/a:

Pytanie do koniarzy:
- Czy konie policyjne są szkolone do zderzeń z ludźmi? Pytam, bo słyszałem, że sam z siebie koń nie zderzy się z człowiekiem i na niego nie nadepnie.



Są filmiki ze szkoleń na yt, konie policyjne są odczulane praktycznie na wszystko, munsztuk ostroga do tego ogólna zadyma i koń przejdzie przez wszystko.

yatoya

2021-04-03, 16:48
Wina policji- nie mieli włączonych kogutów podczas pościgu.

Pcv

2021-04-05, 07:21
arcybiskup napisał/a:

No ja pie**olę, naprawdę tacy jesteście zj***ni czy tylko tak komentujecie żeby komuś dopie**olić dla zasady? Wiecie chociaż o co chodziło? Ludzie, głównie młodzi, przyszli do parku na imprezę. Był to żart primaaprilisowy, ale skoro przyszli, to się bawili. No i przyjechała full uzbrojona policja żeby rozpędzić zgromadzenie bo k***a, covid! Reakcja zupełnie nieadekwatna do sytuacji. Nie było rozróby dopóki psy nie zaczęły napie**alać przypadkowych ludzi. I nie pie**olcie mi tutaj, że lockdown, epidemia, covid-srovid bo po roku tej histerii ludzie zwyczajnie mają dość. Żadna siła nie utrzyma ich w domach, szczególnie teraz, gdy jest cieplej. A jak się wam podoba policyjna przemoc to wypie**alajcie do Korei Północnej albo do Birmy. Albo chociaż na Białoruś.



Gościu jesteś naprawdę zj***ny xd piszesz jakbyś był naocznym świadkiem a tu widać jak grupa ludzi odchodzi gdy konie są w galopie a pusta panna zamiast patrzec wiedzieć co sie dzieje dookoła to była zainteresowana jedynie by pokazać jaka jest zdzira bo szanująca się kobieta nie pokazuje takich rzeczy w tłumie ;) szkoda ze konik się nie cofnął xd 1 kwietnia yuupii dla żartu pokaże jaka jestem szmata yuuuupiii