18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał zrobić zakupy, ale natura wygrała

bombaklaat • 2020-02-21, 05:39
Chciał dokonać zakupu, ale natura była silniejsza. Może mało sadystyczne ale dobre nagranie i pierwszorzędny komentator :D


żmij

2020-02-21, 07:52


W obu przypadkach osią wydarzeń pozostaje kupa.

niefrasobliwamariola

2020-02-21, 08:07
Rzeczywiks brawo za komentarz.
Ludzie którzy byli na wakacjach w Afryce lub Azji nieraz byli okradani z jedzenia przez małpy tak jak na tym filmie, a to że finalnie małpa wypadła z samochodu; no cóż wszyscy wiedzą że małpy czują się najpewniej tylko w koronach drzew.

dr.goebbels

2020-02-21, 08:58
Kolor skóry przypadkowy oczywiście. :mrgreen:

gofolek

2020-02-21, 09:04
Bluzę pewnie też kupił

Byku35

2020-02-21, 10:11
cieszy się tańczy rapuje gra ze w kosza A Ty chodzisz smutny zmęczony jedyny sport to browar na rozluźnienie mózgu i mięśni

kto tu jest głupi? biały tyracz czy czarny luzak?

koras24

2020-02-21, 14:35
Twarz nieskalana intelektem.

gofolek

2020-02-21, 15:52
Byku35 napisał/a:

cieszy się tańczy rapuje gra ze w kosza A Ty chodzisz smutny zmęczony jedyny sport to browar na rozluźnienie mózgu i mięśni

kto tu jest głupi? biały tyracz czy czarny luzak?



Wolę być białym tyraczem i wiedzieć ile jest 2+2x2, być szanowanym, wiedzieć że coś co zrobiłem, zrobiłem własnoręcznie o nic nikogo nie prosząc, mieć cel w życiu i go spełniać, mieć przyjaciół na których można polegać, umieć po sobie posprzątać i dbać o czystość. Nie mając czegoś, dążyć do tego aby legalnie to zdobyć. Nie kraść, nie oszukiwać innych też ciężko pracujących. Cieszyć się z pracy, a po pracy cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, wstać rano i wiedzieć gdzie iść i nikt w życiu mi nic nigdy nie zarzuci i złego słowa nie powie żem to k***a wszystko dostał, alem się teraz k***a wk***ił.

mesjans

2020-02-21, 17:16
Byku35 napisał/a:

cieszy się tańczy rapuje gra ze w kosza A Ty chodzisz smutny zmęczony jedyny sport to browar na rozluźnienie mózgu i mięśni

kto tu jest głupi? biały tyracz czy czarny luzak?



Aha bo biały według ciebie nie może się cieszyć, tańczyć, rapować i grać w kosza. Jesteś czarny czy tylko głupi.

Barnellini

2020-02-21, 17:18
gofolek napisał/a:

Wolę być białym tyraczem i wiedzieć ile jest 2+2x2, być szanowanym, wiedzieć że coś co zrobiłem, zrobiłem własnoręcznie o nic nikogo nie prosząc, mieć cel w życiu i go spełniać, mieć przyjaciół na których można polegać, umieć po sobie posprzątać i dbać o czystość. Nie mając czegoś, dążyć do tego aby legalnie to zdobyć. Nie kraść, nie oszukiwać innych też ciężko pracujących. Cieszyć się z pracy, a po pracy cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, wstać rano i wiedzieć gdzie iść i nikt w życiu mi nic nigdy nie zarzuci i złego słowa nie powie żem to k***a wszystko dostał, alem się teraz k***a wk***ił.



Pięknie powiedziane! Piwko!

CFSD_89

2020-02-21, 19:47
A sprzedawca sobie hasa z klamką i to open carry :D Czarny miał szczęście przy swojej głupocie że nie spróbował bardziej spektakularnego napadu :P