18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał się wcisnąć...

Jesse.Pinkman • 2022-01-10, 09:46
...w ostatniej chwili no i się wcisnął. Nigdy nie zrozumiem takich debili.

OpenStreetMaps

2022-01-10, 10:11
Ja też nie zrozumiem chińskiego ale to z dużą pewnością jest to kobieta. Zatem nie chciał tylko chciała i nie debil tylko debilka. Pewnie martwa strefa w źle ustawionym lusterku. Przy odrobinie chęci da się to jakoś zrozumieć.

Nygałodyga

2022-01-10, 10:24
OpenStreetMaps napisał/a:

Ja też nie zrozumiem chińskiego ale to z dużą pewnością jest to kobieta. Zatem nie chciał tylko chciała i nie debil tylko debilka. Pewnie martwa strefa w źle ustawionym lusterku. Przy odrobinie chęci da się to jakoś zrozumieć.


Sam jesteś martwa strefa, debil i tyle

radek225

2022-01-10, 14:35
OpenStreetMaps napisał/a:

Ja też nie zrozumiem chińskiego ale to z dużą pewnością jest to kobieta. Zatem nie chciał tylko chciała i nie debil tylko debilka. Pewnie martwa strefa w źle ustawionym lusterku. Przy odrobinie chęci da się to jakoś zrozumieć.



Martwy to ona ma mózg. A jak miała ch*jowo wyregulowane lusterka, to trzeba było je odpowiednio ustawić. Mi to zajmuje jakieś dwie i pół sekundy na oba lusterka.

Justynka99

2022-01-10, 18:51
OpenStreetMaps napisał/a:

Ja też nie zrozumiem chińskiego ale to z dużą pewnością jest to kobieta. Zatem nie chciał tylko chciała i nie debil tylko debilka. Pewnie martwa strefa w źle ustawionym lusterku. Przy odrobinie chęci da się to jakoś zrozumieć.



Taaa, na pewno po takim wypadku w dobrej formie udziela wywiadów :D Zapewne ta, która się wypowiada to albo kierująca tym pojazdem, o który czerwone auto zahaczyło albo w ogóle świadek z zupełnie innego samochodu.

kubol

2022-01-10, 21:34
Z tego co zrozumialem to ona prowadzila ten samochod, chciala tego SUVa wyjebac za bariery ale jej sie nie udalo, bo byl w ch*j bardziej stabilny i pozdrawia pania Krysie z Wałbrzycha. Ale moglem cos pokrecic bo nie znam ichniejszej mowy

Juzwa

2022-01-11, 12:00
Justynka99 napisał/a:

A jak miała ch*jowo wyregulowane lusterka, to trzeba było je odpowiednio ustawić.



Przecież miała wyregulowane do robienia makijażu i na pewno trąbiła! Przypie**alasz się do baby. Właściwie to nie wiadomo czy do baby, bo może mieć Pankracego w gaciach.

saves

2022-01-11, 12:22
Przecież włączyła kierunek. W związku z tym wszyscy powinni ją wpuścić. XD

BunkerMold

2022-01-12, 01:37
Pech chciał, że ciężarówka miała sprawne hamulce