18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał postraszyć

~_Yarko_ • 2021-04-24, 10:14

Samoukaranie za bycie idiotą.

T3RMINATOR

2021-04-24, 10:56
Prawdziwy mistrz kierownicy.

Oponka

2021-04-24, 11:10
ten z tego białego gówna też "mondry" :roll: obaj do utylizacji

nynek345

2021-04-24, 12:03
Zawieszenie chyba z resoraka pożyczył

Budrys2000

2021-04-24, 12:36
Jak można zgwałcić prostytutke he he he he he he

Nindza

2021-04-24, 13:06
Nie rozumiem kto kogo tu chciał wystraszyć?

pro_avenger

2021-04-24, 13:28
k***a jaki szeryf, idź pan w h*j.

Angevil

2021-04-24, 14:02
Bardzo satysfakcjonujące :lol:

Ciekawy_Zycia

2021-04-24, 14:46
Powiem szczerze - jak widze debila jadacym prawym pasem, kiedy lewy jest wolny też mam ochote takiego ściąć... No w tym przypadku umiejętności kierowcy były mniejsze od checi dokonania zemst!

Powiem szczerze - jak widze debila jadacym LEWYM (w pierwszej wersji mi się jebło :) pasem, kiedy lewy jest wolny też mam ochote takiego ściąć... No w tym przypadku umiejętności kierowcy były mniejsze od checi dokonania zemst!

l1nk

2021-04-24, 15:08
@up

Wierzę, że za trzecim razem ogarniesz ten komentarz ;)

pro_avenger

2021-04-24, 15:20
l1nk napisał/a:

@up
Wierzę, że za trzecim razem ogarniesz ten komentarz



Powiem szczerze, też w to wierzę. :lol:

rastaban

2021-04-24, 15:56
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Powiem szczerze - jak widze debila jadacym prawym pasem, kiedy lewy jest wolny też mam ochote takiego ściąć... No w tym przypadku umiejętności kierowcy były mniejsze od checi dokonania zemst!
Powiem szczerze - jak widze debila jadacym LEWYM (w pierwszej wersji mi się jebło pasem, kiedy lewy jest wolny też mam ochote takiego ściąć... No w tym przypadku umiejętności kierowcy były mniejsze od checi dokonania zemst!



Powiem szczerze - jak widzę komentarz osoby, która go nie czyta przed opublikowaniem...

Ciekawy_Zycia napisał/a:

Powiem szczerze - jak widze debila jadacym prawym pasem, kiedy lewy jest wolny też mam ochote takiego ściąć... No w tym przypadku umiejętności kierowcy były mniejsze od checi dokonania zemst!
Powiem szczerze - jak widze debila jadacym LEWYM (w pierwszej wersji mi się jebło pasem, kiedy lewy jest wolny też mam ochote takiego ściąć... No w tym przypadku umiejętności kierowcy były mniejsze od checi dokonania zemst!



Powiem szczerze - jak widzę komentarz osoby, która go nie czyta przed opublikowaniem...

koras24

2021-04-24, 16:00
rastaban napisał/a:

Powiem szczerze - jak widzę komentarz osoby, która go nie czyta przed opublikowaniem...
Powiem szczerze - jak widzę komentarz osoby, która go nie czyta przed opublikowaniem...



Też k***a dobry jesteś

:lol:

Manii

2021-04-24, 17:33
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Powiem szczerze - jak widze debila jadacym prawym pasem, kiedy lewy jest wolny też mam ochote takiego ściąć... No w tym przypadku umiejętności kierowcy były mniejsze od checi dokonania zemst!
Powiem szczerze - jak widze debila jadacym LEWYM (w pierwszej wersji mi się jebło pasem, kiedy lewy jest wolny też mam ochote takiego ściąć... No w tym przypadku umiejętności kierowcy były mniejsze od checi dokonania zemst!



Hahaha, rozj***les mnie tym edytem XD

sard

2021-04-24, 17:59
Obydwie p*zdy do oddania prawa jazdy i dać tylko hulajnogę plastikową do poruszania się bo na nic więcej nie zasługują.