18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał obrabować pasażerów repliką broni..

Halman • 2022-01-26, 15:25

no coś nie pykło i dostał przepisowy wpie**ol jak najbardziej prawdziwy...

Ogórek

2022-01-26, 18:04
Pewnie połowa kopiących to nawet nie wiedziała za co panu wpie**ol spuszcza - od tak dla zasady.

shoe5maker

2022-01-26, 20:29
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Gowno, a nie wpie**ol. Nawet maseczka mu z uszu nie spadla



Na ch*j im te maseczki jak większość umiera od ołowiu, a on przenika przez maseczkę.

daniel1040

2022-01-26, 23:47
jegomościa na brzuch, stopą stajesz na łopatkę, chwytasz za ramie tuż pod dłonią i, kolanem zapierasz o łokieć i ciągniesz ile dała fabryka - łatwe, szybkie a boli jakby go diabeł bolcował

Wiewór

2022-01-27, 10:00
daniel1040 napisał/a:

jegomościa na brzuch, stopą stajesz na łopatkę, chwytasz za ramie tuż pod dłonią i, kolanem zapierasz o łokieć i ciągniesz ile dała fabryka - łatwe, szybkie a boli jakby go diabeł bolcował



Mam przykra wiadomość. Diabły nie istnieją. Także nie wiem kto cię bolcowal. Może ojciec i przez to jego oblicze było dla ciebie diabelskie? Może porozmawiasz o tym z terapeuta?

daniel1040

2022-01-27, 17:29
Wiewór napisał/a:

Mam przykra wiadomość. Diabły nie istnieją. Także nie wiem kto cię bolcowal. Może ojciec i przez to jego oblicze było dla ciebie diabelskie? Może porozmawiasz o tym z terapeuta?



Ja niestety nie w temacie homogenizacji - jak ostatnio odwiedzałem twoją mamę to mi opowiadała o takim murzynie o ksywie diabeł - poznała go gdzieś na wakacjach za młodu, ale kiedy to nie pamiętam - ile masz lat przypomnij?

xrey

2022-03-10, 00:12
To jest wpie**ol:



OK