18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał dobrze...

mariusz3pl • 2020-02-29, 17:58
... i nie por*cha :-P



Juzwa

2020-02-29, 18:04
A dobrze zrobił. Niech szczają albo srają tam, gdzie się należy. Co miał por*chać? Te maciory. A ch*j z nimi. Nie każdy rypie wszystko co tylko ma dziurę.

~McSadol

2020-02-29, 19:36
Juzwa napisał/a:

Co miał por*chać? Te maciory.

Niby ok ale gdzieś ty widział tam maciory ?????


Juzwa

2020-02-29, 19:57
mikecc napisał/a:

Niby ok ale gdzieś ty widział tam maciory ?????



No, dwie tam są. Maciory mają to do siebie, że srają i leją gdzie popadnie.

Je...........ik

2020-02-29, 19:59
Juzwa napisał/a:

A dobrze zrobił. Niech szczają albo srają tam, gdzie się należy. Co miał por*chać? Te maciory. A ch*j z nimi. Nie każdy rypie wszystko co tylko ma dziurę.



Pedał? I do tego krypto? Dobre suki widac r*chalbym bez marudzenia jesli ty nie to, gay alert

Myxxer

2020-02-29, 20:51
Jerzy_Owsik napisał/a:

Pedał? I do tego krypto? Dobre suki widac r*chalbym bez marudzenia jesli ty nie to, gay alert



stuleja alert ;)

4005900031464

2020-02-29, 21:18
Zamiast nagrać jak sikają to oblał je wodą., no głupi...

ProVVe

2020-02-29, 22:22
Juzwa napisał/a:

No, dwie tam są. Maciory mają to do siebie, że srają i leją gdzie popadnie.



Gówno prawda kolego... Świnie wybierają sobie miejsca z dala od tego gdzie maja legowisko. To, że w chlewie maja 2m na 2m +jest 200 sztuk na wybiegu (popatrz jak krowy często są uj***ne, a nie ma o nich nigdy mowy), a rolnik ma wyj***ne... No cóż... Do tego musza chronić się błotnymi kąpielami jak robią słonie, ale niestety u świń będzie to błoto z gównem (z powodów, które wymieniłem wyżej). Masowa hodowla i zaniedbania rolnika tworza takie wizje świń. Wieśniaki wolą jebnąć jabola pod sklepem niz oprzątać

:-D

kryzyspl

2020-02-29, 23:07
byli przygotowani: woda i nagrywanie, bo pewnie niedaleko jest jakiś bar i sytuacja za szczaniem powtarza im się regularnie

wilkoala

2020-02-29, 23:56
ProVVe napisał/a:

Gówno prawda kolego... Świnie wybierają sobie miejsca z dala od tego gdzie maja legowisko. To, że w chlewie maja 2m na 2m +jest 200 sztuk na wybiegu (popatrz jak krowy często są uj***ne, a nie ma o nich nigdy mowy), a rolnik ma wyj***ne... No cóż... Do tego musza chronić się błotnymi kąpielami jak robią słonie, ale niestety u świń będzie to błoto z gównem (z powodów, które wymieniłem wyżej). Masowa hodowla i zaniedbania rolnika tworza takie wizje świń. Wieśniaki wolą jebnąć jabola pod sklepem niz oprzątać



Wiesz nie ładnie tak generalizować.
Powiedziałbym że trzoda ma o wiele gorsze warunki w hodowli masowej, której to "wieśniacy alkoholicy" raczej nie opróżniają winiaczy pod sklepem.
Wiesz ja ze wsi pochodzę prosty chłop jestem, ale zauważyłem że te kmiotki co myją się raz w tygodniu w niedziele i praktycznie nie trzeźwieją zazwyczaj dbają o swoją gadzinę
Choć zdarzają się wyjątki...

To samo się tyczy uboju, o wiele bardziej humanitarny jest u małego rolnika, który sobie chowa świnki dla siebie, rodziny i znajomych

Miecz

2020-03-01, 08:37
Co on na końcu powiedział? "Happy muddy graw"?

dumad

2020-03-01, 14:43
Juzwa napisał/a:

A dobrze zrobił. Niech szczają albo srają tam, gdzie się należy. Co miał por*chać? Te maciory. A ch*j z nimi. Nie każdy rypie wszystko co tylko ma dziurę.



a tam pie**olisz
kto wybrzydza ten nie r*cha :szczerbaty:

Dioxyde

2020-03-01, 20:23
A gdyby ich nie oblał to by por*chał? Zajebiście. Od jutra zacznę nie oblewać wodą ze szlaucha lasek, które mi się spodobają. Wszystkie wyr*cham.