18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chcesz legalnie dymać dziewięciolatkę? Turcja zaprasza

~Angel • 2018-01-10, 14:46
Cytat:

Turecki państwowy Dyrektoriat ds. Religii wydał oficjalną fatwę, czyli wykładnię religijną, zgodnie z którą już 9-letnie dziewczynki będą mogły być legalnie wydawane za mąż i zachodzić w ciążę – donosi portal InfoWars.

Zdaniem tureckich władz, jest to zgodne z islamską nauką Proroka Mahometa, gdyż on również zawarł małżeństwo z Aiszą kiedy miała ona 9 lat i współżył z nią seksualnie.

Turecki Dyrektoriat, zwany też Dijanet, jest najwyższą instytucja religijną kraju, której zadaniem jest “działanie w obronie czci i etyki islamu, oświecenie religijne ludności i administrowanie świętymi miejscami islamskiego kultu”. Jego wytyczne w dziedzinie religii mają status zbliżony do prawa państwowego.

“Dijanet stwierdza, że ci, którzy weszli w wiek dorosłości, mogą również wziąć ślub. Dijanet stwierdza, że dolna granica wieku wynosi 9 lat w przypadku dziewcząt i 12 lat w przypadku chłopców. Dijanet uznaje, że dziewczęta mogą zajść w ciążę w wieku 9 lat i że mężczyźni mogą stać się ojcami, gdy wejdą w wiek 12 lat” – głosi fatwa.

Wcześniej parlament Turcji uchwalił ustawę, która pozwala islamskim duchownym – muftim – na udzielanie cywilnych ślubów dzieciom wbrew ich woli, w małżeństwach aranżowanych przez ich rodziców. Wcześniej podobne prawo zaczął prowadzać Irak.

Dotychczas w Turcji ok. 15 proc. dziewcząt zawierało związki małżeńskie przed ukończeniem 18-go roku życia. Jest jednak oczywiste, że pod rządami islamizującego kraj prezydenta Recepa Erdogana i po wprowadzeniu nowego prawa faktycznie legalizującego pedofilię odsetek tej perwersyjnej islamskiej patologii seksualnej znacznie wzrośnie.



Źródło: https://kobieta.wp.pl/w-turcji-zawrzalo-wedlug-prawa-islamskiego-9-letnie-dziewczynki-moga-legalnie-wychodzic-za-maz-6207798910113409a
https://reporters.pl/11497/pedofile-wszystkich-krajow-laczcie-sie-turcja-legalizuje-zapladnianie-9-letnich-dziewczynek/amp/

józekdeluxe

2018-01-10, 14:49
Byłem tam na wakacjach 10 lat temu. Fajny kraj. Faceci normalnie poubierani. Kobietom wolno wszędzie wejść. Żadnego widocznego ekstremizmu. Wszyscy mili, otwarci. Każda ulica, rondo, dworzec, lotnisko im. Ataturka. Teraz już bym nie pojechał.

~Angel

2018-01-10, 14:57
józekdeluxe napisał/a:

yłem tam na wakacjach 10 lat temu. Fajny kraj. Faceci normalnie poubierani. Kobietom wolno wszędzie wejść. Żadnego widocznego ekstremizmu. Wszyscy mili, otwarci. Każda ulica, rondo, dworzec, lotnisko im. Ataturka. Teraz już bym nie pojechał.



Byłem w zeszłe wakacje i w miejscowościach turystycznych panuje całkowita normalność, wieczorami bez żadnego problemu można wyjść po za hotel, korzystać z transportu publicznego iść na dyskotekę czy do knajpki - jak się nie zapuszczasz w ciemne miejsca to nic nie grozi. Widok chodzącego worka na śmieci to rzadkość większość tureckich dziewczyn i kobiet normalnie ubrana ludzie się uśmiechają są życzliwi. Na zakupach bez większego nagabywania w sklepach, normalne mini markety z cenami jedynie na targu jest gorzej ale tragedii nie było.
Niestety przyszły czasy, że u turasa bezpieczniej niż w Paryżu czy Londynie.

~Velture

2018-01-10, 14:57
Ależ to nowoczesne i progresywne!
Potrzeba w naszej ubogiej kulturowo i zaściankowej Europie takiego rozumowania!

Makaroniku z makrelą, pomożecie? :mom_please:

krzyks

2018-01-10, 15:03
Velture napisał/a:

Ależ to nowoczesne i progresywne!
Potrzeba w naszej ubogiej kulturowo i zaściankowej Europie takiego rozumowania!

Makaroniku z makrelą, pomożecie? :mom_please:



Ty się nie zdziw, jak w imię tolerancji i integracji, dopuszczone to będzie zwłaszcza w Niemczech. Bo muszą uszanować "kulturę i zwyczaje". Szkoda, że nie szanują kultury na której wyrośli.... :roll:

Na dobrą sprawę, co będzie jeśli takie nieletnie małżeństwo wpadnie sobie na wakacje do UE, albo emigruje? Będzie poszanowanie prawa kraju pochodzenia? :kawa:

Wiewór

2018-01-10, 15:10
Coś czuję, że polscy księżą będą jeździć na wakacje do Turcji. Zawsze to taniej niż seks pedofilska wycieczka Tajlandii.

poligon6

2018-01-10, 15:10
"Potrzeba w naszej ubogiej kulturowo i zaściankowej Europie takiego rozumowania!"

Nie doceniasz lokalnych postepowych srodowisk. Na razie tak niesmiało 12-13 lat


http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/francja_ustali_wiek_inicjacji_seksualnej/155717

Ale wszystko idzie ku "dobremu". Bo to nie pierwsze takie podejście

Politycy partii Zielonych chcieli w latach 80. legalizacji pedofilii - wynika z raportu przygotowywanego na zlecenie obecnego kierownictwa partii.

http://www.dw.com/pl/szokuj%C4%85ce-szczeg%C3%B3%C5%82y-z-historii-partii-zielonych-chcieli-zalegalizowa%C4%87-pedofili%C4%99/a-17023892

Nie wiem jak mogłeś nie docenić europejskich postepuchów.

~Velture

2018-01-10, 15:18
Powiem uczciwie i mam wyj***ne na poprawność polityczną a jak komuś nie pasuje to niech mnie podpie**oli na policję.

Jeśli komuś się podobają seksualnie 9 letnie dzieci to jest dla mnie pie**olonym podczłowiekiem i leczyłbym każdego takiego kilkoma gramami ołowiu aplikowanymi prosto w potylicę.

Nie ma to tamto. Jeśli podnieca ciebie dziewczynka co nie ma nawet p*zdy rozwiniętej, a o łoniakach i cyckach nawet nie wspomnę, to powinieneś się k***a zabić.
Niech te j***ne zwierzęta o gównianym kolorze skóry co pie**olą się w kazirodczych związkach i kupują sobie "żony" po prostu się zabiją.

Nie chcę ich u siebie w kraju, nie chcę ich w innych krajach. Niech k***a zdechną pedofile pie**olone.

Co innego lecieć na 15 latkę która ma niezłe dupsko i miseczkę C/D gdzie wygląda z ciała jak normalna kobieta a co innego r*chać 9 latkę która wygląda... wygląda... jak k***a 9 latka i jej jedynym marzeniem jest jakaś lalka barbie czy inny szajs.

Jeśli ktoś już jest pedofilem to niech sobie nim będzie, pójdzie do sklepu po trutkę na szczury i niech wpie**oli całe opakowanie.

Jeszcze w pewnym, minimalnym, stopniu mogę rozgrzeszyć pedofilów co walą konia do nagich fotek. k***a no zaj***łbym ich ale przynajmniej nie robią fizycznej krzywdy. Już z dwojga złego niech sobie walą ale ci którzy krzywdzą dzieci fizycznie to bym ich zabił. Zabiłbym ich ale przed morderstwem przeżyliby niewyobrażalne katusze i błagaliby o szybką śmierć.

~DMT

2018-01-10, 15:22
krzyks napisał/a:



Ty się nie zdziw, jak w imię tolerancji i integracji, dopuszczone to będzie zwłaszcza w Niemczech.



Już jest dopuszczone (jeszcze nie prawnie, ale to kwestia czasu)

Zobaczycie, jaki wtedy dopiero rozpie**ol z niemuzułmańskimi rodzinami, a zwłaszcza ich dziećmi do dziesiątego roku życia, będzie robił Jugendamnt.

Teraz już nie ma z nimi żartów, bo za byle gówno mogą dziecko odebrać, a za parę lat, będą to dosłownie łapanki młodych, białych dziewczynek (wręcz na zlecenie pod byle jakim pretekstem, bądź pomówieniem, bo kozojebcy spodoba się akurat ta konkretna sztuka) i przekazywanie ich muzułmanom w celach "integracji", co jest częścią planu...

Jeszcze k***a wspomnicie moje słowa... :kawa:

poligon6

2018-01-10, 15:32
Velture wejdź sobie na dark neta zobaczysz ile tego syfu jest, nawet nie zdajesz sobie sprawy. Tu nie starczy karabinu, trzeba by krucjate zrobić. A po wysławianiu to nie jakies siurki i przygłupy ale ludzie kultury, biznesmeni, politycy i wszelkiej masci szamani.

~Angel

2018-01-10, 15:33
poligon6 napisał/a:

Velture wejdź sobie na dark neta zobaczysz ile tego syfu jest



Ksiądz proboszcz prosi o link :krejzi:

~DMT

2018-01-10, 15:37
Angel napisał/a:



Ksiądz proboszcz prosi o link :krejzi:



Teraz nastał moment, kiedy wszyscy nerwowo odświeżają temat w oczekiwaniu :krejzi:

CbK

2018-01-10, 15:42
MaszAyahuaskę napisał/a:

(...) Jeszcze k***a wspomnicie moje słowa... :kawa:


Jaki Klimuszko nam tu rośnie :lol:

TB303

2018-01-10, 15:45
Co jest, k***a? Jakiś wyjątkowo wielki wylew gówno-burz nastąpił, czy jak? Wy to chyba nie macie co w życiu robić, tylko szczekać na siebie wzajemnie.