18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcę pieprzu

Kamil3l • 2019-06-19, 19:18
Licealiści zgodzili się na przetestowanie działania spreju pieprzowego w ramach programu o przestępczości, kierowanego przez policję.



kazimar

2019-06-19, 23:47
Rudego w fioletowych porciętach wszyscy olali :-| piwo :mrgreen: :-o

artiee

2019-06-19, 23:49
Ale po ch*j się tak drzeć, to tak nie boli, piecze okrutnie czy cokolwiek. Tylko się nie widzi, i chwilę problemy z oddychaniem. Wystarczy zamknąć oczy i jest git. I nie myć potem ryja bo piecze podwójnie. Przynajmniej ja to tak odczuwam.

MadDave

2019-06-20, 01:20
Do testu nie brali czarnych uczniów ponieważ są już zapewne dobrze znani lokalnym władzom i szeryfowi :D także nie było sensu po raz kolejny pryskać ich gazem.

botspam

2019-06-20, 11:36
artiee napisał/a:

Ale po ch*j się tak drzeć, to tak nie boli, piecze okrutnie czy cokolwiek. Tylko się nie widzi, i chwilę problemy z oddychaniem. Wystarczy zamknąć oczy i jest git. I nie myć potem ryja bo piecze podwójnie. Przynajmniej ja to tak odczuwam.



i nie dotykać ku*asa ;) bo wtedy można zacząć piszczeć :D

A tak serio ciężko się to gówno zmywa, łapy pieką przy kontakcie z wodą dobrych kilka godzin

dziobak90

2019-06-20, 20:23
Czarnym nie trzeba przedstawiać działania gazu, już go znają i kontemplują w celi :D

pawianek85

2019-06-21, 14:33
Najlepszy ten karzeł jak kica.

UBcjaPOLSKA

2019-06-22, 06:33
Jako policjant lubię ten środek. Raz się tym patologię psika. Potem się o gazie wspomina. Moim zdaniem to bardzo dobre szkolenie. Na gaz nie ma kozaka.
Skuteczność szepionki oceniam na 90%.
Bywają "co k***o, gazem mi zajebiesz, myślisz, że gazem nie dostałem?!"... "Proszem pana, da mi pan chusteczkę, proszem pana". Na niektórych nie ma rady.

Nert

2019-06-23, 03:21
artiee napisał/a:

Ale po ch*j się tak drzeć, to tak nie boli, piecze okrutnie czy cokolwiek. Tylko się nie widzi, i chwilę problemy z oddychaniem. Wystarczy zamknąć oczy i jest git. I nie myć potem ryja bo piecze podwójnie. Przynajmniej ja to tak odczuwam.



dostałbyś foxem, albo red sabre to byś piszczał gorzej niż te dziewczyny na filmie