18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chce oddać życie Jezusowi - Teraz!

baronturbina • 2024-05-05, 18:44
Szczęść Noże kochani użytkownicy. W tym materiale Apostoł Tomasz objaśnia nam jak ważne jest powierzenie swojego życia Jezusowi Chrystusowi. Dla tego właśnie dzisiaj powiedzmy sobie: Teraz Pan Jezus rozświetli mą dalszą drogę.
Psalm 23 fragment:
Choćbym szedł ciemną doliną
Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną
Choćbym szedł ciemną doliną
Zła się nie ulęknę, bo Tyś ze mną jest


majeńka

2024-05-05, 18:51
Miejmy nadzieję że więcej ludzi zinterpretuje tego ćpuna tak jak my. :-P

baronturbina

2024-05-05, 18:56
majeńka napisał/a:

Miejmy nadzieję że więcej ludzi zinterpretuje tego ćpuna tak jak my.


Siostro to jest Apostoł tomasz… Z Gdańska! ŚLEPI ci co nie widzą, głodni ci co nie jedzą, niewierni ci co nie wierzą. Jezus!

Antoni79

2024-05-05, 19:34
O co mu chodzi? Nie chce mi się tracić czasu na oglądanie jego wynurzeń.

baronturbina

2024-05-05, 19:37
Antoni79 napisał/a:

O co mu chodzi? Nie chce mi się tracić czasu na oglądanie jego wynurzeń.


Kiedyś zrozumiesz. Jeszcze nie czas dla Ciebie.

Love_is_Love

2024-05-05, 23:26
Ej a to bym chętnie posłuchał co ma Apostoł Tomasz do powiedzenia w temacie gwałcenia dzieci przez księży w Polsce? Dlaczego jedyną karą jaka spotyka tych złych panów w sukniach jest przeniesienie do innej parafii? Co ma Pan Apostoł na to do powiedzenia? :-)

RobsoN

2024-05-06, 08:18
Choćbym szedł ciemną doliną
zła się nie ulęknę
bo jestem największym sk***ysynem w tej dolinie.

ooooo Chwalmy Pana !

Roskosmos

2024-05-06, 13:53
RobsoN napisał/a:

Choćbym szedł ciemną doliną
zła się nie ulęknę
bo jestem największym sk***ysynem w tej dolinie.
ooooo Chwalmy Pana !



...bo Ty jesteś ze mną. Tak było w oryginale


:-P

filipfilip

2024-05-06, 23:13
Nie boję się gdy światło znika, bo mam latarkę panasonica...
Czemu on jest przebrany za chirurga?

KuBuX

2024-05-07, 11:10
Wiara jest dla ludzi slabych psychicznie, nie potrafiacych przyjac do swiadomosci ze zamykasz oczy i ch*j, tyle Cie widzieli XD

Radian1

2024-05-07, 14:24
baronturbina napisał/a:

Kiedyś zrozumiesz. Jeszcze nie czas dla Ciebie.



mam nadzieję, że to dla beki..

Bo nie potrafię sobie wyobrazić bardziej wqrwiającego i naiwnego tekstu, jeśli takie słowa są wypowiadane do mnie przez osobę wierzącą.
A zdarzyło mi się parę razy taki bełkot usłyszeć xD

baronturbina

2024-05-07, 15:16
Radian1 napisał/a:

mam nadzieję, że to dla beki..
Bo nie potrafię sobie wyobrazić bardziej wqrwiającego i naiwnego tekstu, jeśli takie słowa są wypowiadane do mnie przez osobę wierzącą.
A zdarzyło mi się parę razy taki bełkot usłyszeć xD


Wiara i sila wyższa jest tym co napędza Twoje życie. Powierz Jezusowi Chrystusowi a on Cię poprowadzi i rozwieje wszelkie wątpliwości. Apostoł Tomasz Dorożała i Dotyk Nieba Ci to wszystko umożliwią.

JebacPiSForever

2024-05-07, 18:40
Twoje życie powierza Jezusowi, a ty jemu całe swoje oszędności. Japie**ole następny biznesmen się k***a znalazł, który swój biznes plan oparł na pie**oleniu o Jezusie, wierze, Bogu. Pewnie szkolenia z wyróżnieniem ukończył u samego mistrza Tadzia z Torunia, a na koniec miał zaszczyt opie**olić mu berło razem z jajami aż po same migdały. Musiał być dla Tadzia kimś lepszym niż tylko najlepszym uczniem, bo od tego siadania mu na kolanach tak go wygłaskał, aż wyłysiał. Jeszcze niech radio założy.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2024-05-09, 12:06
JebacPiSForever napisał/a:

Twoje życie powierza Jezusowi, a ty jemu całe swoje oszędności. Japie**ole następny biznesmen się k***a znalazł, który swój biznes plan oparł na pie**oleniu o Jezusie, wierze, Bogu. Pewnie szkolenia z wyróżnieniem ukończył u samego mistrza Tadzia z Torunia, a na koniec miał zaszczyt opie**olić mu berło razem z jajami aż po same migdały. Musiał być dla Tadzia kimś lepszym niż tylko najlepszym uczniem, bo od tego siadania mu na kolanach tak go wygłaskał, aż wyłysiał. Jeszcze niech radio założy.



Mógłby też zarabiać pokazując ku*asa na instagramie, mówiąc, że ocieplenie klimatu spali planetę lub pie**olić jako propagator 5 dawki ch*jonki na srovid lub ukrorosji. Nie widzę w jego przypadku tego, więc niech sobie zarabia. Najwyżej nie kupisz.

mikrobus

2024-05-09, 18:41
yyy czy tylko mi się wydaje że on ma jakoś dziwnie wgniecioną czaszkę