18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcę by w Polsce było normalnie! Nic więcej.

danis008 • 2013-03-26, 23:32

kutafon

2013-03-27, 01:49
Nasza bezradność jako narodu, do wielkiej społecznej mobilizacji i zrobienia czegokolwiek by wyj***ć tych sk***ysynów przyprawia mi tylko siwych włosów. Strach, tyle w temacie.

Bozka

2013-03-27, 02:02
i jak ja mam sie nie bac wrocic do Polski? smutne...


Plecionkarz

2013-03-27, 03:00
Co on gada? Przez tuska jesteśmy w unii? Mi się wydawało że to za czasów kwaśniewskiego ten chory pomysł został zrealizowany ( 14 kłamstw A. Kwaśniewskiego o Unii ). Największym błędem jest gadanie, że to wszystko tylko wina tuska. On jest tylko twarzą która ma skupić na sobie wszystkie negatywne odczucia obywateli tak żeby po następnych wyborach mogli rządzić jego koledzy. A on usunie się na drugi plan z o wiele grubszym portfelem.

błazen

2013-03-27, 03:38
sauerps napisał/a:

mówcie co chcecie ma gość rację i stoję za nim pie**olonym żelbetonowym murem!



żelbetowym

bavarian

2013-03-27, 04:41
mhmm a w tle jakaś subara czy coś, nawet rudy się obejrzał, kto ma zarobić to zarobi, po prostu trzeba się dostosować do złodziejskich warunków, dziękuje dobranoc.

A unia? Też mi się to nie podoba ale 2 kwietnia podpisuje umowę dotacyjną;]

grander

2013-03-27, 05:47
Za glosno mowi, za glosno niezadowolony. Zaraz dostanie dozor, obserwacje i pewno wrobia go w jakis zamach czy cos. Niech zyje wolnosc slow......

dumad

2013-03-27, 07:21
ciary mnie przeszły. dobrze gada.
Ilu z nas (nie licząc tych którzy mają bogatych rodziców) będzie stac na własne mieszkanie??? k***a, czy po studiach czy po zawodówce, jeden ch*j. Wykształcenie w tym kraju nic nie znaczy.
Dokładnie. Normalnie życ!! Zapewnic odpowiednie warunki dla swojej rodziny.
Łzy się w oku kręcą

Bembols

2013-03-27, 08:43
Wypie**alać z tego kraju - jedyne sensowne rozwiązanie. Nigdy nie będzie lepiej, no chyba, że sprzedadzą nas Niemcom. Polska jest tak bardzo zadłużona, że my, nasze dzieci i dzieci naszych dzieci nie spłacą tego pracując do 67 roku życia :)
Tu jest tak zj***nie i ch*jowo, że będąc młodym człowiekiem nie widzę swojej przyszłości i nie mam żadnych perspektyw na życie w tym kraju jak pewnie większość z Was.
Praca? Pracy jest tak nie wiele i tak o nią trudno, że łapie się człowiek tego co może, tylko po to żeby mieć jakiś grosz przy dupie na opłaty, jedzenie i ewentualnie jakiś sprzęt czy fajki. Już nie mówiąc o tym jak ktoś wynajmuje mieszkanie - 1000 zł odstępne, 400 zł czynsz + opłaty i utrzymanie swoich potrzeb, a zarobek 2500zł brutto (Dane na oko) - 1750 na łape i nawet nie wiesz od czego zacząć. Ciągniemy każdy z nas koniec z końcem i nasze dzieci będą tak żyły co mnie przeraża osobiście.
Kto ma szanse niech sp***ala za granice - Niemcy, Anglia, Norwegia, Szwecja...

vass

2013-03-27, 08:54
Nikt nie przyszedł, bo wszyscy mają go w dupie :)
Protestować to każdy potrafi, a robić nie ma komu.
Pokończyli jakieś studia marketing, zarządzanie i płaczą, że nie ma pracy.

L0b0

2013-03-27, 09:04
@up
Czego byś nie skończył i tak nie będzie zajebiście. Zobacz jaka jest różnica w wynagrodzeniach na podobnych stanowiskach w UE. Pomijając podatki i akcyzy, słyszałem "mądrą" opinię że paliwo w Polsce tańsze być nie może ponieważ rynek światowy dyktuje ceny. Wynagrodzenia mamy polskie, ceny międzynarodowe. Nie jest ok.

hsl

2013-03-27, 09:17
@up
Kolego praca w Polsce jeszcze długo będzie opłacana mniej niż praca na zachodzi, a problemem jest tu uzbrojenie stanowiska pracy o czym długo by gadać... W każdym razie jeśli rząd nie przestanie prowadzić inflacyjnej i niestabilnej polityki fiskalnej, która nie planuje w przód a tylko łata to co akurat się pokaże to ludzie nie będą w stanie zgromadzić kapitału i zaplanować inwestycji a co za tym idzie poprawić swoich warunków bytowych.
Musimy jako Polacy wiedzieć co nas do tego doprowadziło, nie "kapitalizm" i wolny rynek który w Polsce był raptem kilkanaście miesięcy i to jeszcze przed okrągłym stołem, a nasza socjalna mentalność i chciejstwo, nam państwo musi wszystko dać od "miejsca pracy" po szkołę i szpital... A płacić nie ma komu i jęk że podatki duże, albo PRYWATNIE bez podatków z normalnymi rynkowymi cenami albo PAŃSTWOWO i z podatkami, całą korupcją i monopolem państwowym.
Pozdrawiam.

pawelo88

2013-03-27, 09:42
Był ktoś na demonstracji w Warszawie 23? Deklarowały się tysiące, znając życie przyszła garstka... Ciekawy jestem jak wyszło a nie mam facebooka.

Bembols

2013-03-27, 09:49
Polak jak chińczyk - tania siła robocza. Przykładem jest mój szwagier i inni Polacy pracujący w Niemieckich firmach z siedzibą w Polsce. Szwagier zarabia 3000zł na tym samym stanowisku co Niemiec zarabia 3000 euro.
Kto się na to godzi... No my świadomie dajemy r*chać się w dupe jak leci, bo NIE MA WYBORU. Pracujesz lub się buntujesz pod mostem. Jednostka społeczna ma gówno do gadania. W necie każdy mówi co chce, ale tak jak rudy nawija - co do czego wszyscy ogon podkulają i siedzą cicho, a wszystko przez jedno zdanie "Na Twoje miejsce jest 100 innych". Ja, Ty czy ktoś inny się zwolni, to przyjdzie drugi dureń, któremu takie warunki będą odpowiadać, bo ma 5 dzieci na utrzymaniu.

Tanroth

2013-03-27, 09:54
Od 1:00 słychać piękny dźwięk Subarki <3

Tomaszu

2013-03-27, 14:31
Bembols napisał/a:

Wypie**alać z tego kraju - jedyne sensowne rozwiązanie. Nigdy nie będzie lepiej, no chyba, że sprzedadzą nas Niemcom.


Przez takich jak Ty właśnie nasz kraj leci na pysk.
Zamiast walczyć o lepszą Polskę to uciekasz gdzie jest dobrze. A kto ma walczyć o lepsze życie jak nie my? I co, wyk***isz do Anglii czy innego Bangladeszu i masz kraj w dupie pozostawiając ojczyznę na pastwę losu.
Nie wyczuwam od Ciebie patriotyzmu, wybacz.

PS. Piwo numer 666 padło ode mnie, złooooooo.